Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    а що то і з чим його їдять?
     
  2. Smetankina

    Smetankina New Member

    @бетменша дякую,приглядаюсь до нього але може щось є таке саме хороше але дешевше.
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2017 ---
    Щось на кшталт такого 1 шт. 8 мл ногтей питание масло ручка персик стиль питания кутикулы Омолаживающий нефти ногтей Уход смягчение Pen Tool 3 цвета #840 купить на AliExpress
    Дуже зручна штучка,я на роботі користуюсь,нігті відразу мають доглянутий вигляд.
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, хто що порадить від розшарування нігтів? "Умная емаль", чи є щось цікаве?...Маю проблемку вже 3 місяці - суто на двох пальцях (вказівний й великий), як би я не запилювала, не обробляла й не покривала рідким кальцієм, все одно - нігті вперто шаруються. На всіх інших ок. Вже так наборидло...Готова купити якусь супер-пупер штучку, лишень би допомогла.
     
  4. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Не обстригати нігті, тільки спилювати сухі(!) нігті в одну сторону, обов'язково полірувати торець. Ну і вітаміни, кальцій, біотин можна попити, якщо є покази.
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2017 ---
    @бетменша, купіть краще nail prep 3в 1 від adore, він йде як дегідратор, дезінфекція і клінсер. І перед початком нігті треба не полірувати, а шліфувати, якщо ви поліруєте, тоді це може бути головною причиною, чому ГЛ сходить плівкою. Ну і якщо у вас жирна нігтева пластина, то без праймеру не обійтися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а яка різниця між поліруванням і шліфуванням. я обробляю бафом. не знаю точно, як ту процедуру назвати.
    дякую за поради. при нагоді щось таке прикуплю.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А де то все можна купити, так щоб одночасно все разом? Ви може на Алі брали? якщо так, то чи може збереглись вам посилання? Буду вдячна....
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я купувала тут AmoreShop - гель-лаки, материалы для наращивания ногтей, все для маникюра купить в интернет-магазине Киев и Украина. але лампу брала на кідстафі, там вона була дешевша. взагалі той магазин має бути десь у львові, мені просто було зручніше через інтернет
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Якщо поліруєте, поверхня стає блискучою і гладенькою (баф має бути з високою абразивністю), а якщо шліфуєте, то ніготь стає матовим і таким злегка шершавим, за рахунок цього краще носиться ГЛ. Після цього - праймер, він служить як двосторонній скотч між нігтем і базою.
    В мене сухі нігті, я можу і не шліфувати і, навіть, праймера не дати, то ГЛ все одно тримається мертво, а от з вологими так не вийде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ой, не знаю, що я роблю. бо ніготь після того гладенький (якщо протерти після того) і матовий)) на бафі написано 180
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я пилочкою шліфую. Баф за замовчуванням мав би полірувати, а не шліфувати. Але те шліфування псує пластину мені :girl_sad: після останнього ГЛ поспилювала нігті під 1 мм. І ніби не сильно спилюю. Без шліфовки тиждень носиться лак, трохи мало.
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а на всіх відео, що дивилась перед тим як самій робити, обробляли бафом. пилочкою шось страшнувато)) але попробую, як не поможуть прийомчики зі знежиренням. Хоча останні раз нігті нормально носились півтори тижні. для мене то гарний термін) бо і нігті швидко відростають, і кутикула не ідеальна
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ніготь після обробки має бути матовим і шершавим. За ту шершавість і чіпляється база. І якраз через неї при знятті в мене починається відшарування(
    Бафи теж мають різні абразивності. В цифрах не пам'ятаю, але я собі пилочки беру дуже делікатні, дрібні і м'які Titania, бо грубші неприємно дряпають торець. А от баф Titania такий м'який в мене, що робить пластину блискучою відразу.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Smetankina

    Smetankina New Member

    В мене раніше теж постійно відшаровувався гель-лак але потім я зрозуміла ,що просто не досушувала його в лампі.Нанесла топ в 2-3 шари і кожен шар просущила по 2 хв і трималось все ідеально поки не повідростало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я сушу по 30 сек. як і рекомендовано, але останній раз сушила по 40. може й справді треба довше.
     
  15. Smetankina

    Smetankina New Member

    30 сек. це дуже мало,в мене пише на лаках ,що в лед сушити 1 хв,колір сушу хвилину (темні лаки дві),а топ завжди не менше двох.Каучуковий топ Коді сушила кожен шар по 3хв,нанесла два шари і вже 4 день все добре,а перед тим сушила 1хв і на третій день знявся плівкою.
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2017
    • Корисно Корисно x 1
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я в лед лампі базу і топ сушу 1 хв, ГЛ-30с, але сильнопігментовані, такі як F.O.X, 40-60с.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не розумію, для чого 2 шари топу? Ще хтось так робить, дівчата?
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ой, дівчата,як я виявляється мало знаю на ту тему)) дякую, шо просвітили. всьо сушу по 30 сек. лампа гібридна. тепер буду хоча б базу і топ довше
    певно, шоб міцніше тримало. я один шар роблю
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я даю під матовий топ шар звичайного, то мені навпаки той товстіший манікюр гірше носиться. Але може то особливості топу.
     
  20. Smetankina

    Smetankina New Member

    В мене свої нігті дуже тонкі і чим твердіші тим краще носяться,бо не гнуться.А ще другий шар наношу,бо добре руку не набила і можу десь пропустити.Кожен наносить стільки як вважає за потрібне.