Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @orange girl, пробували знову? Получилося?
     
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Не пробувала ще, сходила на манікюр , тепер за тижні 2 спробую, і відразу відпишуся. Дякую, що читаєте і відгукуєтеся :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Smetankina

    Smetankina New Member

    А в мене чомусь ну ніяк не виходить переводити фольгу.Купила спеціальний клей і всеодно не переводить,тільки кусочками.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Clementina дівчатка, виручайте!
    Треба завтра конче купити нову базу (моя коді підступно засохла, а на вівторок треба бездоганний маніклюр).
    Прошу порадити, що зараз є класного і де його купити оф-лайн.
    З побажань - хіба щоб була трохи менш густа, ніж Коді.
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Я буду неоригінальною і буду надалі хвалити своїх улюбленців: Unibase та Blaze UNIBASE - универсальное базовое покрытие для гель-лака, 15 мл | Базы и Финиши для гель-лаков | Гель лаки Blaze Nails купить | Ногтевой Сервис Blaze Nails гель-лак базовое покрытие купить Украина | Ногтевой Сервис Моя майстер з ними працює, я задоволена тривалістю і якістю носіння манікюру з цими базами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. MissO

    MissO Well-Known Member

    Доречі, нещодавно робила гель лак після довгої перерви і виявила, що моя база Kodi, куплена рік тому, теж стала густа-густа, пензликом рідним не розмастиш. Топ нормальний, хоча купувалося разом і терміни ще нормальні.
    Хочу теж Komilfo купити, бо й топ Kodi постійно пузириться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Щоб не відписувати кожному - Аморешоп на Південному - Магазин професійної косметика та обладнання для нігтів і волосся AmoreShop / Магазини
    Перший раз я його трохи доаго сама шукала, бо при вході в ТЦ є стрілка, й получається так, наче він всередині ТЦ, а там ззовні насправді вхід. Якщо стояти лицем до входу - він зліва. Не знаю, як то краще пояснити. В крайньому разі - по лінку є вказані номери моб. в магазин, то вже самі дівчатка зорієнтують.
     
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Kroshka Enot, я завжди раджу Комільфо, Оксі і можна Фокс, там є різні, різної консистенції. Я користуюся густішими rubber, вони легко лягають, не розтікаються і ними легко зробити вирівнювання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    @Fistawka , @Clementina, нарешті я "созрєла" і спробувала знову перевести ту фольгу. В мене вийшло:girl_yes2:, це справді просто робиться. І я справді ту фольгу першого разу просто не тим боком тулячила:girl_blush2:. Так що дякую, вам за поради:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, що корисне для нігтевої пластини?
    Після гель-лаку нігті ойойой...
    Може, олійки якісь?
    Може, котрийсь з цих 2 ?
    IMG_2122.JPG
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Хтось сам знімає собі гель-лак?
    Як??? :)
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я маю той перший. Користуюся довго, він мені подобається. Але це більше для кутикули. Я рідко підрізаю, може раз в 2-3 місяці, а так то ним мазюкаю.
    Гель-лак багато хто з темки сам знімає. Нічого складного: пилочкою зняти внрхній шар, на ватний диск рідину для зняття, замотати в фольгу і чекати 15 хвилин. Я ще ті прищіпки спеціальні маю, то фольгу ними притискаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Haidee а рідина для знаття звичайна чи спец. для гель лаку?
     
  14. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    можна і звичайну рідину для зняття лаку, але без ацетону!
    Я так знімала вдома без проблем.
    У мене така -
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я маю спец. Менше мороки, імхо, потримав - легенько пушем зняв і все. Ніготь не травмується
    Але то ще різні марки тих рідин є, і тут багато дівчата писали, що одній підходить одна, другій інша. В мене зараз Jerden.
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я маю спеціальну, F.O.X, перед тим була Jerden, то що однією дууже важко знімається, що другою. Фоксом трохи краще, але все одно. Маю й прищепки, все одно, помочі мало.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Спилюєте достатньо? Мені важко зняти, якщо топ не спиляний. Але то справді дуже індивідуально. Напевно, від нігтевої пластини залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Попробуйте вітаміном Е мазати, помагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Так, спеціально купила таку грубу абразивну пилку (((
     
  20. Ziben

    Ziben :)

    В мене також лак погано знімався, майстер манікюру порадила гріти руки. Я після того, як замотаю фольгу, ставлю руку під лампу (включаю на 3-5хв). Зараз жодних проблем із зняттям немає
     
    • Інформативно Інформативно x 2