Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, майстра манікюру. Район Сихова або центр.
    Цікавить власне якісна чистка.
    Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Привіт дівчата! Потребую вашої поради, бо не знаю з чого розпочати. Вирішила робити манікюр, для себе, самостійно. Думаю про 2 варіанти початкових наборів, можливо купити такий Набор для покрытия гель-лаками Komilfo - минимальный - купить в Киеве+ гель лак, або так, Набор "Komilfo" (топ без лс, rubber база, ультрабонд, масло для кутикулы) купить в Киеве + Интернет-магазин SUNUV SUN9c Плюс 36 Вт 18 Светодиодов УФ-СВЕТОДИОДОВ светильник Ногтя ногтей сушилка для Всех Гели с 30 s/60 s Прекрасно Флэш-решение | Aliexpress для мобильных
    Поділіться інформацією, хто які лампи має, які кращі? Що ще додатково купити? Фрезер обов'язково? Як вам такий Фрезер-ручка 20000 оборотов/мин для аппаратного маникюра
    Можливо є інші сайти, де можна купити "не за всі гроші" якісний інструмент, лаки? З чого ви починали? Можна ще посилання на хороші відео для початківців. Всім буду дуже вдячна за поради, свої лайфхаки
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Luchik я би брала другий варіант. З запропонованих вами.
    Якщо можна запропонувати свій - лампа з Алі, маю таку вже третій рік- люкс, база, колір, топ, ремувер, баф, палички апельсинові. Манікюрний набір хороший, як маєте то супер, як ні то треба купити.
    Відео на ютюбі повно , починайте з простенького, а далі самі будете бачити що вам бракує
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А порекомендуйте, будь ласка, хороших виробників.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Mansikat, Олтон, Акуто, Сталекс, в Комільфо гарні ножиці для кутикули і ще класні Заубер титанові з серії преміум. Найвитриваліші зі всіх, що мала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Маєте таку, як я запостила? Там є виробництво Китай або США і різні назви. Яку ви брали? І ще дивно, вчора дивилась була 500 з копійками, сьогодні вже 600....
    В якому магазині купуєте? Дякую!
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2018 ---
    Поділіться, де купуєте? Дякую!
     
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Маю лише ножиці, і то, не сказала б, що добрі, лопатку і скляну пилочку.
    До речі, дівчата, ви ходили на майстер-класи по манікюру чи самоучки?
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Luchik
    Я самоучка. Але манікюр гарно умію робити лише собі, іншим виходить не акуратно. Я й не сильно люблю те діло тому нікому крім себе не роблю.
    Комільфо, Коді, Анві - з тих що пробувала оці сподобалися. @Mansikat
    Я купую манікюрне приладдя в Оріфлеймі ( і більше нічого там не купую))))) Останній набір прослужив 10 років, дещо з нього вціліло і до нині. Лише для персонального використання. Люблю їхні пінцети, чоловік дуже оцінив кусачки. Лише пилочки погані, то беру в будь якому магазині, в тому ж Ватсоні
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    395A5C78-B2C6-4226-BD1B-0479944CBFB0.jpeg @Luchik
    Така в мене, восени буде три роки. Я задоволена, але повторюся, користуюся лише я.
    Виробник Китай. Сушить швидко, 30 сек вистачає
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Знов я зі своєю алергією. Нігті вже віджили і я подумую над купівлею лаків CND Shellac (можливо, спочатку куплю тільки базу і подивлюся, чи з нею і моїми Semilac алергія не повертається). Вони дорогі, але про них найбільше відгуків як про такі, що не спричиняють алергії. Чи хтось мав справу? Стартовий набір як завжди - база, колір і топ?
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, я вже втомилася від пошуків майстра. Моя перейшла в салон де гель лак 430 грн.
    Не готова я такі гроші платити. Наразі шукаю щось. Центр та околиці ( вул. Шевченка, пр-т Чорновола, вул. Городоцька, Привокзальна). Ціна яку готова платити +/-250-280 грн.
    І загалом які зараз ціни? Попередня брала 230 грн. Все було ідеально.
    Робила двічі в нових майстрів. Але не то... Ну не тримається мені, чистка посередня. Ціни були 250 і 190, а ефект однаковий в обох.
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    @Leditanya , для мене ключовим у виборі майста є спосіб стерилізації інструменту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Merry ну це само собою. І ці питання обговорю до початку маніркру.
    В моєї майстрині одноразові пилки і бафи + інструменти в крафт-пакетах, які бути стерилізувати в автоклаві.
    Просто самій цікаво, чи за 280-300 грн можна знайти майстра, який робить якісно. Чи прийдеться самій вчитися. Ну бо 430 грн, то для мене дорого.
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Моя майстер і її дівчата роблять добре. В майстра трохи вища ціна, а у дівчат якраз +-280-300 грн.
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Якщо б Вам підійшов Сихів, то можу порадити. Я от теж з Левандівки, їзджу на Сихів, бо альтернативи поблизу не знайшла. Ціна 200 грн.
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, а порадьте когось в районі південного, хто робить добре апаратний манікюр.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Напишіть мені в пп або відгук контакти майстра. Буду дуже вдячна.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Коротше, купила найдешевший набір - ось такий. Чи варто докупити до нього фрези з алі? Чи ті що йдуть з апаратом зазвичай нормальні? Якісь поради новачку?
    93c5ef4d4bb487dd22c1747240e9.jpg
     
  19. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Gentle, ті що йдуть з апаратом підходять для педикюру. З Алі замовте керамічну чи твердосплавну для зняття ГЛ і якусь для чистки. Форму виберіть на свій смак. Спробуйте зробити з тими, що є педикюр, зрозумієте, яка вам зручніша. Тільки обов'язково робіть опору на мізинець чи безіменний палець робочої руки, щоб не пропиляти ніготь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Дві вистачить? Я думала замовити 4 штуки різних форм і матеріалів. Напевно, чим більше-тим краще :) Маєте якісь перевірені з алі?
    Оцього я боюся найбільше....Треба буде подивитися ще відео на ютюбі, мабуть.