Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    для зняття ГЛ хватить одної. В мене такі
    MAOHANG Новая коллекция супер Керамика ногтей сверло Ротари Burr для электрических Маникюр машины педикюр файлы маникюрный салон Инструменты купить на AliExpress червоно-синя
    Maohang Керамика сопла пламени ногтей сверло фреза электродрели файл маникюр педикюр машина Инструменты устройства купить на AliExpress синя
    Для чистки вже давала кілька разів в темці посилання. Купляю в аморешопі. Маю різних форм, а користуюся найчастіше однією.
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Замовила всі фірми HYTOOS - 5 різних, одну для зняття гель-лаку (якщо алергія позволить малювати нігті гель-лаком) і 4 просто для манікюру.
     
  3. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене цей фрезер пропрацював один вечір
    Лотерея
    Правда гроші повернув продавець
    Тепер якийсь модніший замовила з алі за 1000, будемо надіятися що буде добре
    Бо таки гл знімати ним супер і педікюр робити теж мені подобається а от з манікюром не знаю, не виходить мені поки так як би хотілося
     
  4. Bananchyk

    Bananchyk New Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, інструменти якої фірми краще купити для звичайного манікюру і які саме інструменти мають бути у наборі? Бо є набори по 4 інструменти, а є набори і по 18 інструментів. Хочу ходити на манікюр зі своїми інструментами
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я не спеціаліст в тому, але чула багато випадків, коли майстер відмовлявся користуватися інструментами клієнта, по тій причині, що йому не підходила якість чи інструмент був не зручний / не звичний в користуванні. Не вгадаєте. Тут один вихід - йти до того майстра, в якого обслуговуєтесь чи плануєте обслуговуватися, нехай видає список з артикулами/фірмами-виробниками, а тоді купуєте і ходите з тим своїм інструментом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене сталекс.
    Роблю собі сама необрізний манікюр, то з сталевих інструментів в мене тільки ножиці і двостороння лопатка для кутикули (однією стороною відсуваю кутикулу, інша скошена гостра, нею можна лишнє забрати).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Де можна терміново оф-лайн купити каучукову базу Комільфо в районі Політехніки, центру, Чорновола?
    В Інтерсіті на Чорновола цього бренду нема.
    Знаю, є якийсь магазинчик за Кумпелем, тим, що біля готелю Львів (Cristal), але вони до 18:00, я не встигаю туди.
    Південний сьогодні відпочиває, тому аморе-шоп напевне відпадає.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot перед Інтерсіті є зупинка на Чорновола, там є багато кіосків різних і в другому ряді є магазин з усім для манікюру.(не можу назву згадати)
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Зупинка перед Інтерсіті, як їхати ДО центру, чи З центру?
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    До центру. То на міні ринку, що прямо під Інтерсіті
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Геле-Світ, якщо не помиляюсь.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Зупинка "Арсен", за нею кіосочки, правильно?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Привіт! Дівчата, цікавить чим можна укріпити нігті? Нігті відросли до певної довжини і починають ламатися. Можна гелем? Як правильно наносити? Я стандартно роблю, база (2 шари)+колір (2)+ топ.
     
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Luchik, новачку найлегше акрилатиком (акрил-гель, полігель, хто як називає). Він якраз має переваги і гелю і акрилу. І працювати з ним одне задоволення, нічого не розтікається. І ще можна пробувати з верхніми формами працювати з полігелем. Погугліть, на ютубі повно відео робіт з ним.
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. KateDoroshenko

    KateDoroshenko New Member

    Так, можна й гелем - нанести не дуже товстим шаром та просушити, а потім вже наносити колір й топ. Гель важливо взяти однофазний - для нього не потрібна додатково база. Можна акриловую пудрою зробити укріплення: нанести базу, потім на неї ще до просушування посипати акриловою пудрою, а потім просушити. Пудру краще брати прозору. Після цього ше покриваємо базою, вирівнюємо, а потім колір + топ. Раніше я так укріплювала. А зараз я роблю укріплення акригелем - дуже класна штука! Наноситься легко, розподіляється поступово, не тече, можна вирівняти гарно.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  17. kewa

    kewa Well-Known Member

  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    1. Лампа Sun Led+UV 48 W

    2. Гель лак Kodi Professional 8 мл- 3 шт. цвет на Ваш выбор.https://miskiss.com.ua/g28456876-gel-laki-kodi

    3. База каучуковая для гель лака Kodi 8 ml

    4. Финиш (Топ) для гель лака Kodi 8 ml - уточніть, чи він з липким шаром. Без липкого шару мені зручніший

    5. Ultrabond Kodi 12 мл (бескислотный праймер) - для кращого зчеплення лаку і нігтьової пластини. Я таким не користуюсь, бо і без нього норм тримається. він дуже псує нігтьову пластину і важче знімати гель-лак, коли наносився праймер.

    6. GGA Remover Жидкость для снятия гель-лака и акрила 250 мл - якщо є фрезер, краще знімати ГЛ ним

    7. Nail Prep 3в1 Жидкость для обезжиривания и снятия липкого слоя 250 мл

    8. Баф прямоугольный GGA 180/180

    9. Ремувер для кутикулы GGA - в мене таке в арсеналі і так є. Може і у Вас? Більше для необрізного манікюру

    10. Зажимы для снятия гель лака (10шт) - не знаю, якої вони якості. В мене з Алі, то до одного місця. Замотати фольгою все одно набагато зручніше. Ну і якщо зніматимете ГЛ фрезером, ці зажими також без потреби

    11. Масло для кутикулы GGA - так само для необрізного манікюру більше. Хоч не завадить зволожувати кутикулу і тим, хто практикує обрізний.

    12. Фрезер для маникюра Lina 20000 оборотов (цвет может отличаться)

    13. Салфетки безворсовые 100 шт.

    14. Апельсиновые палочки 10 шт.

    В цілому, якщо треба зібрати самий мінімальний набір, то часто вигідніше купувати окремо кожен складник, і обирати те, що потрібно саме Вам.
    На попередніх сторінках теми багато писали про необхідний мінімум.

    І сама марка Коді - в мене перші ГЛ і база з топом були саме Коді, потім випробувала багато різних марок, і зупинилась на Комільфо.
    Коді каучукова база мені важче наноситься і важче ним вирівняти пластину

    А топ гірше носиться, швидко втрачає блиск
     
    • Корисно Корисно x 2
  19. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Kroshka Enot дякую .

    Може ще підкажете сайт або магазин ,де можна все купити ? Поки дивилась аморешоп
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @kewa я купую в аморешопі
     
    • Інформативно Інформативно x 1