Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. kewa

    kewa Well-Known Member

    Дівчата, який краще взяти гель лак Комільфо для френча , щоб був досить плотний і достатньо 1-2 нанесення?
     
  2. JulianMJ

    JulianMJ New Member

    Порадьте будь ласка каучукову базу і топ, щоб добре трималося.
    Коді каучукова максимум 5 днів і злазить((((
     
  3. kewa

    kewa Well-Known Member

    Комільфо

     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  4. kewa

    kewa Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, чим краще знімати акрилову пудру - спеціальною рідиною чи можна фрезером?
    .
     
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Карантинне питання.:d23::d23:
    Як зняти гель-лак в домашніх умовах з мінімальним пошкодженням нігтів? Колись знімала ацетоном+пилкою. Але то мені дуже коряво виходило. Є якісь спецзасоби?

    То називається западло: не робила гель-лак півтори роки і умудрилась зробити за день до початку карантину:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    спецзасіб для зняття гель-лаку) на ватний диск під фольгу на 10 хв. Чи ви питаєте про якісь домашні засоби?
     
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    За таке і питаю. Цікавить конкретна назва. Підозрюю, що вони теж є кращі-гірші, як і будь-які інші засоби. Дякую)
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене отакий Професійний засіб для видалення гель-лаку - Adore Professional Remover Gel: купити за найкращою ціною в Україні - MAKEUP але він у мене перший і наразі останній, тому ніц сказати не можу. Ніби нормально знімає, головне спиляти верхній шар перед тим. Але відгуки, як бачите не дуже ( в мене в принципі гель-лак погано тримається, може тому на нього все діє))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    В результаті купила від Sally Hansen, бо був в магазині і не треба було чекати доставки. Гель знявся дуже легко.
     
  10. talkanatalka

    talkanatalka Member

    Львів? Магазин?
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Порадьте хорошу лампу, щоб добре просушувала і максимально швидко.
    Мала ось таку і сушила по 2-3 хвилини та все одно тримається пару днів манікюр. Змінювала і бази і топи і лаки, просто пластом злізає за кілька днів після покриття, і завжди відлущується з торців. Думаю, можливо річ в лампі, бо інше все перепробувала.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Не підкажете, чи роблять у Львові японський манікюр ?
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Бачу ви лампу шукали для гель-лаку, чи знайшли щось? Бо я теж зараз в пошуку якоїсь недорогої, хочу спробувати сама собі манікюр робити. Дивлюсь на Аліекпресі, але там десь 20% відгуків про всі лампи негативні, та і бачу в нас теж продають той же Китай