Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Mariya, 16 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Пораджу ні в якому разі не пити таблетований кальцій без призначення лікаря.
    Колись пробувала таким бавитися, казала знайома лікарка, що від таблетованого кальцію (я тоді пила Кальцемін) утворюється каміння в нирках.
    Для мене овчінка (нігті) видєлки (каміння в нирках) явно не вартує.
    Якщо хочете додати кальцію - додайте його в раціон - старайтеся частіше їсти сир, або, як вище радили, змеліть яєчні шкаралупки і вживайте цей порошок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Поняв, беруся за себе, бо без файного манікюру. а тим більше влітку я просто згину.:not_i:
     
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А які це номери?
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А у мене нігті гнуться, якщо притиснути. Та з хорошим лаком зауважила що стан навіть покращився, бо все-таки той шар захищає ніготь (навіть звичайним лаком коли покривала нігті то вони ліпше відростали, а коли робила велику перерву "давала відпочити від лаків", то вони ставали мякіші, гнулись, краєчки розслоювались і я мусіла частіше підрізати нігті). Зараз ношу галь-лак 2-й тиждень, і поки все добре, тьфу-тьфу-тьфу:girl_smile:
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    DSC_0559.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Oksa ya

    Oksa ya New Member

    Багато кальцію є в кунжуті, твердому сирі. А в молочних продуктах, які піддавалися термообробці (сир, пастеризоване молоко чи навіть магазинний кефір), кальцій руйнується.
    Від ванночок з сіллю нігті робляться крихкішими, сіль сушить.
    Для нігтів добре підходить втирати ефірну олію лимона, чисту.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    От зараз сиджу знімаю гель-лак і бачу як мої нігті починають слоїтися :girl_sad: недавно купила всю систему для гель-лаку і думаю чи то зробити знову манікюр чи дати зараз спокій нігтям. Що порадите?
     
  8. Nica

    Nica Well-Known Member

    я віднедавна практикую перерву між покриттям гель-лаком. Після року постійного носіння, гель-лак перестав триматися, тобто за тиждень часу то тут то там відслоювався ще й разом з нігтем. Тож тепер гель-лак, потім тиждень-два "кораблик", олійка і тоді знову, результат є!
     
  9. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Допомагає вам той кораблик? Бачила його в продажі, але не купляла його ніколи. І яку олійку використовуєте?
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2015
  10. Nica

    Nica Well-Known Member

    якось чудо-дії нема, хоча від покриття до покриття ламаються нігті менше, бо без нього мої нігті просто під корінь))). Олійка яка є під руками, авокадо, жожоба, кокосова, оливкова...
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    відповім за себе :)
    Мені кораблик гарно укріплював нігті, але більше подобається засіб від Евелін "8в1".
    Формальдегід робить свою чорну справу, нігті довгі і міцні. Раз в тиждень мазюкаю тим укріплювачем, за два дні стираю. А кожного вечора, втираю від Евелін олійку зволожуючу. Ніколи нею не користувалась, але от @нталька мені її подарувала і я балдю від неї. Гарні нігтики, доглянуті бокові валики.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Дівчата, обіцяла я вам фото свого червоного лаку, але поки збиралася, манікюр де-не-де обліз. Тож зараз зробила фото нюдового манікюру, який теж закріплювала сушкою ORLY. Лак виробництва MAG. Особливих зауважень до нього не маю, лиш лягає "смугами". В ідеалі для рівномірного покриття тре певно зо 3 шари накладати.
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, доброго майстра манікюру на Сихові.
    Треба знімати і робити гель-лак

    До речі, так нічого виглядає мені салон Міра на Драгана - був там хтось?
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ха, а я нарешті знайшла де продається серія засобів від "ноготка", але ніц не купила, ціна виросла, та й з запасом не сильно мені зараз виходить брати, ну, і я вже сушку купила іншу, то просто буду мати на увазі на наступний раз. Доречі обіцялась відписатись за сушку від Jarden" за 6 грн))), ну, і ви знаєте, так нічо. Сушить правда не надто швидкко, але точно швидше як на свою ціну))). Добре вирівнює накладений лак, гарно виглядає, добре блистить і не блякне з часом. Термін носіння лаку трошки продовжує то точно. Загалом як бюджетний варіант ставлю цій сушці тверду четвірку.:) Принаймі "Евеліне", котрий зараз коштує в 10 раз дорожче, ніц кращого собою не представляє.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це добрий спосіб але там стільки нюансів:). Шкарлупу потрібно правильно висушити, а тоді приймати той порошок по схемі, бо можна наробити собі ще гірше ,ніж табетками.
    (ІМХО) Сир домашній - зе бест+ якісь вітамінки втирати/ванночки/примочки в нігті. Згадала собі давній спосіб, не знаю, наскільки він шкідливий але колись моя знайома втирала в нігті йод(тривалий час), виглядали вони не дуже привабливо від нього але ефект такий був, що нігтями вона могла орудувати, як шаблюкою.
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А мені подобається сушка від "ODRI" - й ціна нормальна, й сушить швидко. Єдине, що попередні рази як брала, то була з розпилювачем, а зараз чомусь кісточкою. Взяла для порівняння ще одну - іншої фірми, в 2 рази дорожчу. Очікувала якогось ще кращого ефекту. Але не задоволена - й сушить повільніше, й деколи лак ніби "розслоюється".
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Дівчата, а я прийшла порадити лаки від Ейвон з ефектом покриття гель-лая (я не представник). Супер, дійсно як гель-лак)), знімаються легко, носила 5 днів з закріплювачем і основою. Просто в цьому каталозі на них халява- 2 шт за 45 грн, а далі вони вже дорогі будуть. А на ФБ дівчина взвгвлі за 20 грн продавала.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А в якому то каталозі? Де можна їх "вживу" купити?
     
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    А мені вони взагалі ніякі. Наносяться жахливо, тримаються ще гірше. Тільки кольори красиві.
     
  20. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    то не я одна хвалю, багато відгуків на Я рекомендую, єдине я наношу на базу і даю сушку. Там і фото море є на дівчатах, варіант хороший. Я замовляла в консультанта, і на ФБ в барахолці дівчата продавали. В каталозі тому, що до 21травня діє.
     
Статус теми:
Закрита.