Марафет на ходу

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Травень 2009.

 1. Vinnytska

  Vinnytska люблю....

  Мене завжди потішають люди, які свій робочий день на робочому місці починають із кави і до кави, макіяжу та будь-яких обговорень.
  І мені би було байдуже до їхніх справ, якби не "та почекаййй, та що, тобі горить, та ще встигнеш"-на мою просьбу стосовно роб.питань.
  Забігла раз-чистка нігтів, вдруге-фарбування у самому розпалі, а запах ацетону для мене-жахжахжах))
  Я встаю на дві години скоріше до поч.робочого дня, щоб мати час на повноцінний сніданок, контрастний душ і вирішити питання щодо гардеробу. Не наношу макіяж,а всіма способами стараюсь пролонгувати те, що маю на даному етапі свого віку, а не замаскувати. Дуууже люблю хорошу косметику по догляду і засоби для макіяжу, які включають теж якийсь етап догляду (зволоження, спф фільтри, ) різні хайлайтери і основи-бази з світловідображаючим ефектом, але, як я писала, не на щодень.
  Ну і питання гігієни. Як можна наносити косметику, якщо відстань до рукомийника для тебе недосяжна?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 2. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Купила ще влітку собі тіні-олівець. Яка то класна і зручна річ! Черкнула пару разів - і готово. Ще помадою іноді користуюсь або блиском. Вії не фарбую, хоч вони й світлі від природи. Обираю швидкість. Не можу витрачати півгодини на марафет. Мені часу шкода. Та й робити маску з обличчя не хочеться. А якщо щось "а-ля натюрель" малювати - то воно буде мало чим відрізнятися від оригіналу.
   
  • Подобається Подобається x 1