Марафет на ходу

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Травень 2009.

  1. айра

    айра New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    і я неможу на ходу,хіба губи підмалювати.а так мушу навіть самий мінімальний макіяж сісти і спокійно зробити.:girl_smile:
     
  2. носик

    носик New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Привіт!Макіяж то святе для мене!Особливо,коли виходжу на відстань з дому більшу за 50 метрів...зранку нехай не досплю на 1-1,5 години або не поїм але макіяж тмає бути наведений...не люблю наводити макіяж коли на мене хтось дивиться...тому все вдома....а так коли ніхто не бачить можна губки поправити
     
  3. dusja

    dusja New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Привіт :girl_smile: , макіяж класна штука, але краще робити його в спокійній обстановці, оскільки зараз я в декретній відпустці то макіяж роблю як є настрій, якби ходила на роботу це діло було б №1:girl_spruce_up:, навіть сніданок тут поступається :girl_crazy:
     
  4. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А в мене все навпаки, краще лишніх десять хвилин посплю довше, чим встану для повного марафету. Хоча на щастя, на даний момент потреби в повній бойовір розкрасці відсутня, зранку це банні процедури (обов'язково миття голови), а малююся тільки тушшю і інколи тоналкою ну і перед виходом з дому гігієнічною помадою, або блиском. От коли є настрій то розмальовуюся от і до і на це все треба як мінімум годину часу. А от марафет на ходу не роблю, бо незручно і не гігієнічно, і не люблю коли біля мене хтось починає малюватися.
     
  5. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    в мене все залежить від настрою. але точно не буду вставати на годину раніше, щоб намалюватися, хіба що якийсь важливий день, подія... колись постійно ходила намальована на пари, роботу, а тепер чоловік не дуже любить мене розмальовану, тому по-різному буває... хоча макіяж мені подобається. інколи можу сісти на роботі намалюватися, але то зранку, коли нікого нема, а так по маршрутках, в гостях - ніколи.. краще побуду так як є, ніж перед кимось малюватись.. і терпіти не можу коли хтось користується моєю косметикою:girl_cray:
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Марафет на ходу

     
  7. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А я тепер хожу на роботу, а перед тим треба встигнути в садок малу завезти, то на себе часу не вистачає. То я роблю так - тоналка вдома наноситься, потім малу в садок, і вже тоді їдемо з чоловіком в машині на роботу, і я тоді наношу пудру (не завжди), підмальовую брови і губи, а очі останнім часом і не малюю. Ввечері до речі набагато легше такий макіяж знімати.
     
  8. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    В мене марафет триває від 5-ти до 15 хв, коли йду гуляти чи ще кудись малююсь так нашвидкоруч,:girl_spruce_up: і завжди виходить краще ніж ,коли малююсь куди на вихід:girl_cray:
     
  9. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    На ходу - максимум блиск для губ або гігієнічна помада.
    Для мене малювати очі на ходу - це якийсь неймовірний екстрім, незалежно чи це трамвай, чи маршрутка, чи машина (ну, хіба остання стоїть на місці). а то ненароком щіточку від туші для вій чи аплікатор від тіней в око засунете...;)
     
  10. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Ну я це роблю, коли машина зупиняється, зранку корки є, світлофори. З нашими дорогами запросто можна штрикнути чимось в око, коли на ходу малюватися.
     
  11. Бісеня

    Бісеня Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Особисто в мене такої процедури поняття як "марафет на ходу" немає. Я стараюсь,верніше сказати я перед виходом на вулицю провожу себе в порядок і цього достатньо.В крайньому випадку(власне залежить від випадку можу підвести блиском ще раз губи).
     
  12. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Хтось підрахував (схоже чоловіки), що жінки за все своє життя витрачають 136 днів на так звану підготовку до виходу в світ. Шановні представниці прекрасної статі, виявляється, за все життя ми витрачаємо 3,276 годин на переодягання, на макіяж і т.д.
     
  13. Dimokl

    Dimokl Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Оооооооооооооо! Я таку картинку бачу щоранку! Кобіта постійно добігає до маршрутки, сідає і починає малюватися! Уже привик, але виглядає жахливо. Нє, не кобіта, кобіта таки нічо, процедура малювання, особливо коли маршрутка уже їде! :) Не думаю, що це комусь подобається. Тому дівчата малюйтеся вдома, або вже на роботі!
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Як на мене це Ви конкретно заменшуєте. Певно набагато більше.
     
  15. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    100% краще робити макіяж вдома, оскільки в маршрутці це виглядає не естетично та і макіяж може вийти неакуратним, особливо зважаючи на навики керування наших водіїв та львівські дороги:girl_wink:
     
  16. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Одного разу була свідком того, як дівчина, років 17-ти в автобусі малювала нігті:girl_crazy: Жахливо? та ні - забавно. Я так натішилася, коли вона порозливала лак по сумочці, по курточці (фу, яка я недобра людина!) Потім почала шукати салфеточку, витирати, лак засихає, салфетка рветься прилипає. І було б це ще забавніше, якби лак не смердів на цілий автобус. Один мужчина не витримав, зробив їй зауваження. До цього часу не розумію- чим думала дівчина. Результат: ні манікюру, ні лаку в баночці, сумка і куртка зіпсута, та ще й запах від неї був...
    Коли ходила на роботу, зранку часу було дуже мало (причому, коли б не встала, завжди все бігом). макіяж звичайний, легенький доведений до автоматизму. Один єдиний раз, коли виникла непередбачена ситуація з дочкою, не встигла намалюватися, то вхопила косметичку, щоб зробити це на роботі. Переступивши поріг кабінету, почула хором: О Боже, в тебе щось сталося? ТОді посміялися всі разом, але більше з дому без мінімального макіяжу не вилазила.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А я все роблю за 5 хвилин. І млююся і вбирюся. Бо у мене 2є маленьких дітей :) Та і колись не було інакше, якось брт мені сказав що ше е бачив жінки що тк скоро вбирається і при цьому так чудово виглядає :):
     
  18. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    мой МЧ говорит, что без косметика я лучше, так что макияж делаю минимальный дома, пока он посуду моет утром)))
     
  19. Nevalyawka

    Nevalyawka New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    я так само бачила не раз...як сиділи ЗИМОЮ на лавочках біля школи,університету і малювались усі разом! я такого не розумію.. малююсь дома на роботу можу піти і ненамальована і не вмру але не буду на роботі вже малюватись... взагалі не розумію смислу,якщо вже не встигли вдома то навіщо на роботі малюватись,вас і так вже всі побачили не намальованою.. я якщо не встигаю(а встигаю майже завжди) то вже і не малююсь...мені багато хто каже що так краще)
     
  20. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Побачило 4-ро рідних співробітників. А з 9,00 починають приходити, скажем так, клієнти. То чому решта людей, які приходять раз на три місяці повинні бачити мене такою. Це я просто сама себе не люблю без макіяжу. А от іншим дівчатам - якось дуже навіть їм пасує. А мені здається що я якась облізла. (Хоча вже 1,5 року в декреті - не фарбуюся)
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2010