Марафет на ходу

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Травень 2009.

  1. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А я навпаки на двір не вийду, хоча б трішечки не підфарбуватись(румянка,блищик). До декрету, коли йшла на роботу, з хати не вийшла, якщоб не накрутила коси і не намалювалася . Звичайно не робила крутих мейк-апів, але якісь недоліки старалась прикрити. Я відчувала себе "голою", коли цього не зробила.
     
  2. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    а в мене навпаки такого відчуття ніколи не виникало:)
    якщо малююся, то лише вдома. Хоча не так часто малююся взагалі, коханий просить не малюватись і всі знайомі та друзі кажуть ,що не намальованою краще:)
    здебільшого малююся як десь ідемо чи як якесь свято та на вихідні, а в будній день лише можу трішки маленькі недоліки замалювати...
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Марафет на ходу

    Якщо кажуть що ненамальованій краще значить забагато малюєтесь. Малюватись треба так щоб не було видно що на вас макіяж.

    Я не малююсь взагалі, хоча чоловік каже що підвевши очка і губи я ще кращіша. Якось не ввійшло мені в звичку малюватись. На ходу не можу малюватись бо їду на роботу за рулем автомобіля але он як вже приїду то можна було б щось на себе і покласти,
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Марафет на ходу

     
  5. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Ой, а я хотіла "підмалюватись"...але нажаль і не вмію я того робити і чааасу нема на таке навчання. Тому максимум це-підфарбоані вії і блиск для губ чи помада, і то це все, коли "вихід в люди"(уродини, іменини, гості). На роботу малюватись часу не було і бажання...бо вставала о 5 год ранку, щоб на 8 год добратись, а в декреті ...і часу нема і змісту в тому не бачу. Хоча прекрасно розумію, що аккуратно зроблений макіяж-і приховає недоліки і підкреслить достоїнства. Якщо чесно, то інколи побачиш когось і собі хочеться...

    ---------- Додано в 18:24 ---------- Попередній допис був написаний в 18:21 ----------

    але частенько бачу, як на світлофорі дівчата марафетяться!!!!! а я і тут в прольоті, бо ще не такий водій, щоб настільки відволікатись...
     
  6. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Марафет на ходу

    я завжди наводжу марафет вдома! Буває навіть легенький, але всеодно вдома. Але такі речі, як підмалювувати губи і розчісуватися, можу і в маршрутці, і на вулиці зробити)) Мені нема різниці)) Головне, що я це зробила)) Я тоді впевненіше почуваюся))
    Моя сестра вже не раз малювалася в маршрутці, по дорозі на роботу)) і вона каже, що такий макіяж їй завжди получається найкращим))))
     
  7. Nevalyawka

    Nevalyawka New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    ну це якщо працюють з клієнтами а якщо наприклад в офісі??? то всі співробітники вже вас бачили))) то я просто цього не розумію)) але то таке))) в кожного свої погляди на різі речі,свої думки)
     
  8. Відповідь: Марафет на ходу

    Малююся вдома. Кожен день. Люблю цю справу, бо намальована я кращіша :girl_spruce_up:
    Колись, коли на роботу їздила далеко, в інший кінець міста, підмальовувалася вже в офісі. Але того майже ніхто не бачив, бо водій привозив мене за півгодини до початку робочого дня - співробітників ще не було.
    Часто в маршрутці можу підвести губи чи припудрити носа
     
  9. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я коли працювала, малювалась кожен день вдома і ще на роботі мене добряче підмальовували(робота така, не подумайте нічого дурного). Тоналка, пудра і туш закінчувались в момент. Взагалі раніше я навіть збігати в магазин біля будинку не могла вийти не підмальована, принаймні вії так точно мали бути намальовані і волосся обов"язково в нормальному стані.Як пішла в декрет (вже 2 роки), першу половину так само намагалась завжди малюватись, а зараз абсолютно спокійно виходжу на двір з синочком без жодної краплі мейк-апу і аочуваю себе впевнено. Раніше мені здавалось, що всі на мене дивляться якось не так, але то звичайно бред. Шкіра повинна відпочивати, хоч інколи. І дикретна відпустка цьому якраз допоможе. Звісно на свята і на якісь виходи я при параді!
     
  10. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    я завжди маююсь вдома, без макіяжу виходжу хіба, що в магазин, а лишній раз підмалювати губи, чи розчесати волосся можу будь-де
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А я люблю зранку поспати, тому малююсь вже на роботі. Маю там цілу велику косметичку... У нас вже традиція в офісі: прийшли-макіяж-кава-робота :girl_cool:
     
  12. zeza

    zeza New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Коли ходила на роботу, малювалась вдома. На ходу ніколи. На роботі, коли зникала помада не підмальовувала(брак часу). Щастя появились стійкі блиски лореалівські, то якраз для мене.
    Тепер в декреті. Якщо встигаю, то навіть на прогулянку очі підмальовую. А так, добре, хоч на голові порядок зробити.
    Проблема синці під очима (в нас то спадкове), тепер ще більш чорні. Не можу автоматично підібрати тіні, як колись.
     
  13. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Дома! Ми ж наводимо марафет, щоб нас бачили красунями, а процес не має ніхто посторонній спостерігати. Звісно можна "припудрити носик" в жіночому туалеті, але не в автобусі однозначно:girl_nea: Зі сторони це дивиться, по меншій мірі, просто смішно
     
  14. Відповідь: Марафет на ходу

    та чого ж? Згідно правил етикету, можна:
     
  15. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Мій щоденний макіяж: туш і блиск для губ, вже як йду в гості або кудись ще в люди,то макіяж стає більш складнішим,але то все я роблю вдома. Деколи,коли мій чоловік мене підганяє,то можу в машині губи нафарбувати,але не в маршрутці.
     
  16. true

    true New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Завжди малююсь дома, маю густі вії, над ними коло дзеркала треба трохи попотіти, доки намалюєш. На швидкоруч не получається. Ще парилась з бровами, але пів року назад зробила татуаж, тож маю спокій.
     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    я теж вдома. мені зручніше зранку на 10 хв.швидше прокинутись і нафарбуватись. в транспорті максимум - блиск, якщо той стерся. на роботі теж не малююсь, бо завжди ніколи.
    Кілька разів спостерігала дівчат, що вибігали з маршрутки на роботу з тушшю в руках - не знаю, чи то в них так невдало, чи то такі ями на дорогах, але краще б вони ті очі не малювали взагалі - так неакуратно :connie_pull-pigtail
    а ще (хоча це залежить не лише від місця де робимо макіяж) - коли обличчя кардинально іншого кольору від шиї :girl_emo:
     
  18. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Марафет на ходу

    абсолютно згодна..хоча раніше мені 10 хвилин вистачало лише щоб тон нанести, про все решту взагалі мовчу- тіні, олівець, підводка, туш, румяна, блиск для губ:girl_haha: ну не могла я навіть сміття винести без всього цього спорядження на обличчі:girl_blush2: хоча може таким чином намагалась приховати недоліки..
    тепер слава Богу шкіра чиста і максимум, що використовую, то туш,румяна і гігієнічну помаду. все решту- хіба по великих святах :girl_smile:


    а це ви точно підмітили..вважаю це найгіршим у всьому макіяжі..навіть неакуратно намальовані очі чи губи так не псують враження як той чіткий перехід від "коричневого до натурального"...в мене одногрупниця постійно саме так наносить тоналку... як на неї глянеш, то таке враження, що вона в масці :girl_nea:
     
  19. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Для мене марафет на ходу - це коли чоловік вже одітий і взуває малого, а я в цей час стою перед дзеркалом з тінями, олівцем і тушшю :girl_spruce_up:
    На швидкий make-up для прогулянки по району мені вистарчає 1-2 хв. А от якщо вже кудись сурйозно вибрались, то спочатку я малююсь, а потім всі одягаємось.
    В транспорті, то такого не було навіть коли вчилась або працювала.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Марафет на ходу

    Не знаю як то буде після декретної відпустки, коли треба буде вранці вибиратись з дому разом з дитиною, а от до декрету ранішній підйом по часу враховував наведення марафету. Тобто вставала на 20 хв швидше і йшла з хати вже така, як треба. На роботі не малювалась ніколи, хіба губи підводила після обідньої перерви. В транспорті тим більше.
    Тепер, коли іду гуляти з дитиною, мій макіяж займає 2-3 хв. Один мах туші по віях і блиск для губ.