Марафет на ходу

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Травень 2009.

  1. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    В мене приблизно так, тільки чоловік ще не одітий, одягає малого, я в цей час готую сумку в школу і сама одягаюсь. Всі дружно вибігаємо, а не виходимо з дому. В машині починаю :girl_spruce_up: малювати губи. Макіяж закінчую на роботі. Ну не получається мені зранку завершити марафет вдома, бо в 7:20 вже моя робота починається
     
  2. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Дуже часто останнім часом в ...ліфті. Поки з 8 поверху спуксаюсь встигаю намалювати очі і губи, добре що в ліфті є дзеркало :girl_spruce_up:
     
  3. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я встигаю все дома, часом губи у машині малюю, а от моя мамуся, коли ходила на роботу, губи завжди малювала в ліфті, причому без дзеркала, і так професійно, що не придрешся...
     
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    а в мене немає марафету на ходу,тільки свої війки я малюю 30хв, а в загальному мені потрібно приблизно 45 хв для гарного макіяжу, це так вимальовуюсь коли кудись ідем, а тепер коли я мамуся в декреті, і ми йдем з малечою просто в магазин чи погуляти, практично завжди, як моя мамочка каже," одіваю" губи і все.
     
  5. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    треба і собі взяти до уваги кілька ідей щодо марафету "на ходу". бо поки - я щаслива людина, і таким не переймаюсь ):girl_spruce_up:
     
  6. Valeria

    Valeria New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Оскільки на кожен день малюю тільки вії і губи, то на ходу нічого не роблю. Ну, а коли кудись іду, і треба зробити макіяж ( завжди це робить одна з моїх двох подруг), то все закінчуємо вдома.
     
  7. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Якась нехороша людина розбила сьогодні дзеркало:girl_devil:
     
  8. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Колись я довго вимальовувалась, а тепер для того самого мені вистачає 5 хв:підвести очі і намалювати вії. А блиском для губ частенько користуюсь вже в ліфті, бо завжди спішу:))
     
  9. Butinka

    Butinka New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Мені на макіяж потрібно 15 хвилин і виглядаю на мільйон:girl_tender: Часом буває, що губи можу намалювати, йдучи по дорозі. Але завжди стараюся марафет наводити вдома.
     
  10. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    А я сьогодні коли виходила на обідню перерву,побачила жіночку, старшого віку,йшла собі по вулиці і в лівій руці тримала дві пилочки для нігтів і дуже вправно робила собі манікюр,при цьому ще й щось підспівувала .:girl_curtsey: Мене це вразило.....
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я би так боялася робити - ненароком можна втратити пильність, перечепитися об щось і т.д.
    Плюс треба мати неабияку практику - аби все рівно і гарненько підпиляти :)
     
  12. Achat

    Achat New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Та мені щоб на малюватися треба 3хв.Тому встигаю дома без проблем
     
  13. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Сьогодні так спішила, що робила педикюр в машині
     
  14. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Ого! А як же славетні львівські дорожні ями ?
     
  15. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Ну, це було цікаве видовище.
    Два поколи пилочкою, і один пальчик від лаку - а так все нормально.
     
  16. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я рік тому таке колись бачила... Кумедно збоку виглядає, коли в лобове скло впирається жіноча нога, а поруч чоловік за кермом з корка вирулює ))) Картина олією...:girl_haha:
    А в мене дурна звичка фабувати губи виключно на сходовій клітці - навіщо мені та шафа-купе з дзеркальними панелями в коридорі біля виходу?:girl_blush2:
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Хоча тепер зазвичай використовую небагато косметики, тому переважно встигаю ще в хаті, хоча в рідкісних випадках беру з собою косметику на роботу і просто під час дзвінка, слухаючи питання заявника, домальовуюсь :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    знайома часто жартує, що малює губи дивлячись замість дзеркальця в чоловікові окуляри :))
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Марафет на ходу

    Шкода, не знайшов Вашого допису у темі "Ким працюєте?".
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    І як Вам це вдається? Я встигаю в ліфті тільки губи намалювати (правда, я спускаюсь з 7-го поверху :D:D:D)
    А якщо серйозно, то завжди встигаю вдома (не вмію малюватися "на ходу" або на роботі), але намалювати губи в ліфті - це вже прямо ритуал. :girl_dance: