Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мабуть і я до вас в компанію))) зважилась мьогодні, вага трохи погана, але показує 70 кг. Після свят думала, що там 75-77 кг. Мене пп і спорт не бере, можу скинути 2-3 кг, може то, які м'язи, ще виростають. Мій єдиний і дієвий спосіб, то голод, і відмова від вуглеводів. Дуже для мене підходить, як м'ясеїда дієта лікаря Миркіна, там основна їжа білкова і овочі/фрукти і кефірні розгрузочні дні. Хочу 56 кг на вагах за 4 місяуі. Доречі хтось знайомий з дієтою Миркіна?
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    63.6
    Ну що ж, свята закінчились :)
    не їсти після 18 :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В мене свята пройшли і маю -1,1 кг :) Сьогодні побачила 68,6 кг.
    Сама не знаю, як воно так вийшло. Були і вареники, і торти, і все решта...
    Просто потрошки їла, ну і спорт не пропускала. Старалася хоч 12-15-17 тис кроків находити.
    Спорт Джиліан, наразі 1 фаза, 3-4 тренування.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    63.5
    ПМС (сподіваюсь, бо вже дуже давно без КД) і синдром відміни деяких препаратів. І в очікуванні призначень нового курсу лікування.
    Справді, якби я хоч трохи прийшла в форму, триматись було би значно легше.
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сама собі відповім, бо я в шоці
    чомусь вирішила переважитись увечері. 66. Я в ауті, стільки не було вже років 15
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @cjomcjomka ввечері не рахується. Ніколи. Наїли, напили, набрякли. Завтра зранку важтесь. Вечірню цифру забудьте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А в мене чомусь вечірня цифра переважно менша від ранньої (буває до кг, чи й більше). Тому важусь не з самого ранку, а через 2-3 год після сну
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то через схильність до набрякання
    мені сумно, бо у всьому себе обмежую, а на вазі 65. Як на 7-8 місяцях вагітності.
    І нові розтяжки на тілі від швидкого набору.
    Буду пробувати фізичні навантаження для ніг з сусідньої теми.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Не знайома з цією дієтою,але я теж так харчуюся відколи худну- ніяких вуглеводів, білок і овочі. Але кефірних днів не роблю, не можу витримати весь день на одному кефірі.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я собі втіхушку тут підглядаю і вболіваю за всіх (паралельно займаючись в басейні, на біговій і коригуючи харчування).
    Чого втіхушку - бо як тіки публічно похвалюся результатом, зразу якась лажа, або вага стоїть, або росте.

    Якщо по мені, то до 1 лютого 65 навряд буде, але вже близько до того і дуже далеко від 73,5 :girl_crazy:, з якими я вийшла з пб.
    Якість тіла залишає бажати кращого, але в грудні тренер мене ще від силових відмовив, буду пробувати в лютому
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну от, це ж просто супермолодець
    А мені хіба що рот зашити, бо жодних фізичних навантажень таки не можу перенести.
    Ну і від поправляння я вже вся в розтяжках. Все, останній пост, в якому я жаліюся :)
    Сьогодні їм дуже малими порціями, і після 6 - ні-ні
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Сьогодні було 68.2 кг :)
    Насправді, таку вагу мала дуже давно )))
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    От, тютілька в тютільку, так як в мене))
    В мене зараз поставлена ціль у вазі, ще далнко не остаточна, але все ж. Як тільки до неї доберуся, відразу прозвітую тут.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені би теж таке не завадило, особливо після свят як розслабилась, так не можу увійти в продуктивне русло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я вчора була дуже засмучена зі своєї ваги і не їла цілий день. Пила достатньо, воду і несолодкий чай
    Сьогодні 63.4 на вазі
    Дивне відчуття, наче повернулась у минуле і проходжу знов якісь свої пункти розуміння світу і тої самої ваги.
    Стільки ж на вазі було у 18 років, після стрьомно підібраних гормональних контрацептивів. Ну і зараз я знов після всяких ліків. Якесь подібне відчуття
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А я навпаки - втішена, на вазі 65 кг і це для мене досягнення(при зрості 162см). І як виявилось левова частка зайвих кг була набряками, які зійшли за два тижні лікування. Ну тобто то не моє досягнення, а медицини))) Але я допомагаю їй грамотним харчуванням і достатньою кількістю чистої води. Тепер ще 2-3 кг скинути і можна приступати до підтягування м'язів. Але я собі все одно вже зараз здаюся дуже худою - обличчя в мене худне моментально, щоки западають, ручки-ножки теж. А от над животом і бедрами треба працювати. До ре, я вас бачила в Вікторії Гарденс недавно, ви висока і струнка, і не виглядаєте "носійкою" зайвих кг.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



    просто супер! Бажаю успіху!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Доброго дня!
    Трохи я пішла в плюс.
    Сьогодні 68.7 кг.
    Але все ж таки -900 грам за тиждень :)
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    76.2 - за тиждень мінус кг. Відразу видно, що свята минули. Починається складна робота. Вже починаю звикати))))