Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    можна мені? моя ціль зараз не худнути але я хочу слідкувати за харчуванням краще. бо постійно якісь сосиски/піца/цукорочка/морозивко залітають... і плюс получається, що я точу увесь день!
    тому моя ціль - збалансоване харчування, без відверто поганої хімози + чіткі прийоми їжі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    І я хочу
    Але, боюсь, це буде знову - почала і закинула...
    І так -11- це було б неймовірно, ідеально і чудово. (Хочеться продовжити - неможливо )
    Але - спробую)))

    Надіслано від мого MI PLAY, використовуючи Tapatalk
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мені треба було хоч -2, тепер після карантину треба вже -4.
    Поїхали?
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Погнали :)

    "Пацан сказав - пацан зробив":
    1) харчовий щоденник;
    2) не їсти після 18:00 і до 11:00
    3) важитися раз на 2 дні і писати тут
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А я по -60 спробую. Колись вже вдалося досягти -12 по системі. Від сьогодні буду чемна. Правильна їжа і "зважені" порції. І ніякого "лише одного квадратика" шоколадки до кави після 12. Зранку - і досить.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    1. Тут вказувати меню на день і писати вцій темі, чи це особисто для себе робити?
    2. Я не їм за 3 год. до сну, то так буду тримати і надалі
    3. Мені залишилося скинути 2-2,5кг, тому важитися я буду певно 1 раз в тиждень.

    В мене ще пропозиція 4 і 5 пункту, де вказувати тренування і кількість випитої води за день. Я тільки коли почала записувати воду, вочала її пити і достатній кількості.
     
  7. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Я вирішила цього разу обмежитися вечерею до 6 год, зменшенням (по можливості - відсутністю) солодкого/мучного + якісь нескладні фізичні вправи.
    Рухаюсь я багато, досить багато ходжу, тож для початку буде добре. Якщо братиму систему з якимись чіткими та складними вимогами - то, скоріш за все, не матиму часу або сил на її виконання.
    2 роки тому саме так отримала хороші результати, тож для старту піде) а там - подивимось
    Ага, пити почала, важусь кожного дня. Принаймні, поки що.
    Успіхів

    Надіслано від мого MI PLAY, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Привіт. Я до вас. Буду працювати з Анною Цукур в неї якраз 10 ти денний марафон в фб і телеграмі почався. -10 то би була бомба, але розумію, що за 10 днів то анріал. Всім успіху. Я по їжі після 19 не їм, незалежно коли лягаю, відмовлюсь від солодкого, ну і бігати ще буду хоч би через день.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А яка це програмка?
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2020 ---
    Я вже сьогодні 15 день рахую калорії ( скачала собі додаток калькулятор калорійності) так мені щоб схуднути порахувало їсти 1329 ккал .
    Спочатку було трішки важко ,але зараз все якось вже на автоматі .Правда я важитися боюся поки що ( старі ваги поламалися а нові якось страшно купляти ),буду орієнтуватися на свої старі джинси.
    Ще думаю може то скомбінувати з системою -60 то все діло?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я не можу сказати, що задаю правила :) і наразі приклад з мене також нема з чого брати
    Тому робіть як Вам зручно
    Але Ваші результати суперові, тому багатьом буде корисно дізнатись меню та деталі.
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2020 ---
    так і називається, calorie counter. Не можу сказати, що дуже зручна, бо я першу-ліпшу скачала.
    Але і сама також рахую, важу їжу.

    Мені би 2 кг скинути - і почну влізати у пізньовагітні речі... Страшно так звучить, але хоч щось :) Важитимусь завтра. Сьогодні все йде за планом :)
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а можете поділитися досвідом, якщо маєте? теж хочу собі спробувати, читала про це, але цікаво, як то на практиці і які можуть бути нюанси.
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    І я хочу -11 кг. Не знаю, як вони на мені наросли за останні два з половиною роки. Зараз важу майже так, як перед пологами 3 роки тому:girl_mad:
    Тому буду робити таке:
    - Ходити багато пішки. Мета 200 км затреканих протягом червня, нині вже 7,5 є.
    - Менше жерти. Може інтервальне харчування. Раніше пробувала,то ніби результати були непогані. Але коли закинула, то швиденько вернувся плюс.
    - Пити більше води.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на практиці дуже просто, тільки потрібно звикнути. Наприклад, стабільно - невеликі прийоми їжі о 12, 15 і 18 годині. Щодня. Якщо не їсти цукру, буде досить легко витримувати проміжок без їжі (після 18 і до 12 наступного дня). Якщо їсти цукор, хліб і інші швидкі вуглеводи - небезпека зірватись значно вища.
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2020 ---
    хороша в нас тут компанія


     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Та нє, Ви задали гарний старт, а я просто підсумувала своє. А стосовно прикладу пів року тому мене було майже на 17кг. більше, так що з Ваших 11 можна брати приклад)))
    Мене з компанії не викидайте)))
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Я ходжу по зачарованому колу. Тобто підтримую сталу вагу. А все чому - бо розслабилася з харчуванням. Як би і скільки я не займалася - поки є слабкі місця в меню - стою. З минулого понеділка почала знову вести харчовий щоденник. Таки це дисциплінує. Спорт був і є ). Тож я з Вами.
     
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я до 14 тижня мала -2, відчувала себе шальоно худою, але з зеленим від нудоти обличчям :)

    Мій звіт за сьогодні: були чистіші проміжки між їжею, але дещо солодке таки втоптала :sad: позаймалася трохи ввечері (йога + пара легких вправ).
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Може, комусь придасться). Я користаю прогу "Таблиця калорійності". Зручно.
     
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я користуюся програмою " My fitnesspal". Там можна робити все)) Просто мегабомба для мене.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Два дні на рівні 1200 ккал і вечеря до 18:00 - мінус 0.5 кг на вазі. До мети 10.5

    Пораховані програмою 1400 ккал не давали ефекту, а після дня повного голодування бувало -300 грамів, які за наступні пару днів поверталися з плюсом.
    Видно, схуднення ніколи не буде таким, як раніше. Але і мінуса я не бачила вже дуже давно, лише плюс - від 1 до 5 кг на тиждень
     
    • Подобається Подобається x 1