Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. porIra

    porIra Well-Known Member

    Урааа .... тема ожила
    Я з вами.
    Знайшла свій допис за 8 лютого. Як давно це булоооооо.
    Сьогодні на вазі 60,1.
    Коли в грудні я затівала ту свою похудальну авантюру, мріяла про 60.
    Тепер хочу 55.
    Почала розбиратись з поняттям "інтуїтивне харчування". Раджу. Основні аспекти тієї системи мені подобаються. Дещо вже спрацювало.
    Маю на меті так налагодити свій раціон, щоб він не викликав у мені відчуття обмеженості чи дискомфорту.
    Щоб не було як з дієтами /рахую дні до закінчення і "пускаюся берега"/.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Мій другий день. Харчування більш менш ок, йога і прогулянка були :)
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Копніть мене хтось кудись... щоб і я нарешті взялася.
    Маю зайвих вже десь 9 кг і хоч би 5 кудись подіти. Але проблема зараз в тому, щоб нарешті взятися. Я знаю, зо були часи , коли я бралася за меню, включала Джиліан, десь тут компанувалася до -60 і тих 5кг за два місяці таки долала.
    Тепер не можу організуватися чи шо. Вже пішла в інстаграм читати Аніту Луценко і думала сама собі влаштувати два тижні без цукру, бо там ж усе збережено, можна і зараз підчитати.
    Ще мене бентежить, що серйозно взятися для мене означає - овочі, фрукти, риба, м`ясо. Колись робила аналіз на харчову непереносимість і в мене там в протипоказі все - молочне, яйця, кукурудза, бобові, все пшеничне.
    Тиждень тому пробувала змінювати раціон - помідори /огірки товкла зі всяким зеленим листям , а зараз вже тиждень не можу на то дивитися. І шей від того, що діти смикають, немаю коли собі окремо шось постійно готувати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Retaret , я ніколи не сиділа на дієтахтепер вже трохи треба зважати, що і в яких кількостях в себе пхати. Від солодкого не відмовлюсь повністю ніколи(але зменшувала, зараз- це чуть), все інше -лише справа в кількості. Підрахунок кбжв- це для мене виявилось найефективнішим і найпідходячим ,бо їсти можна все, лише порахувати, скільки чого)). І, незалежно від часу, хоча на сон не варто, це вже для травної не добре . Свідомо не "сідаю" на дієти, бо шкода-користь і крайнощі, потім 100% -зриви. Не для мене.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Напишу моє меню на сьогодні. Це приблизно 1500 ккал.

    Сніданок: пп Шарлотка з яблуками, горіхи пекан і декілька свіжих ягід
    Перекус 1: Чіа пудинг на вівсяному молоці
    Обід: чорний рис, рибні котлети і салат
    Перекус 2: терта морква з яйцем (але ще можу передумати)))
    Вечеря: салат з зелені, лосося і каперсів.

    Якщо в мене потужне тренування, то меню трохи змінюю. Ну, і звісно вода, вода, вода і пити, пити, пити)))

    Взагалі забула за машину (хоч ми користуємося нею в основному тільки, якщо кудись відпочивати їдемо, або на потужні закупи). Треба в магазин за чимось, спеціально вибираю той, що далеко. Каляску з дитиною в зуби і повалила...вчора так нагуляла майже 17 км.))) А в вчері було ще тренування- челендж.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я нині молодчинка-молодчинка: тренування було, йога вечірня буде і пп було, а солодкого і маринованого - не було ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я важитимусь завтра, а поки що стараюсь побільше ходити попри те, що рухатись досить важко.
    До речі, з вечірнім неїдженням мені набагато легше встати вранці. Тож це ще корисніше, ніж я могла подумати.
    По можливості підв'язую живіт і радію, що ще нема спеки, бо ноги сильно труться одна до одної.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Здається, получилось - -1 кг за 5 днів :)
    До мети 10 рівно.
    Поки що це далеко не "здорове харчування", але я страшенно хочу, щоб мене знову можна було впізнати
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    І в мене є -1. Але та вага так постійно скаче, що боюсь тішитись, бо я тоді розслабляюсь.
    Ходжу багато.
    Їм на піввідра менше і вже добре:girl_crazy: Щось на інтервальне харчування ще не налаштувалась. Не можу зранку не їсти, а закінчувати їсти в 15 мені теж щось не хочеться. Подивлюсь по ситуації, як йтиме далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, ви такі молодці! Не здавайтесь і вперед до омріяних фігурок.
    Я ну просто ніяк не налаштуюсь на дотримання всіх своїх правил в харчуванні. Ніби не поправилась дуже,, але й на вагу нога не піднімається. Кажу сама собі, три дні строго, чемно поїм, порухаюсь і тоді зважусь. Але ніяк тих три дні не протримуюсь...і так від паски
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Як про себе прочитала. Бракує якогось терпіння, витривалості чи стимулу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Сьогодні без тренування, дала відпочити. По харчуванню майже ок, були трохи погрішності. Завтра зважуся і подивлюся, чи зішла лишня вода.
     
  13. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Привіт)
    Поки результатів великих немає, але й праці теж
    Тримаюсь, щоб ввечері не їсти занадто пізно, намагаюся не пропускати прийоми їжі, вибирати максимально корисне з того, що можу, більше пити...
    Не скажу, що дуже задоволена, але бувало й гірше )
    Тому - йдемо далі

    Надіслано від мого MI PLAY, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Та-дам: з середи при пп з мене злилося 2 кг води і зникли набряки. І я психологічно заспокоїлася,бо побачила не жах-жах на вагах. Продовжуємо далі)
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    63... Так мало не було вже років 5-6. То напевне тому, що я радикально відрізала волосся :)) працюю далі. Мета - впродовж літа зафіксувати вагу, що починатиметься з цифри 5...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Супер ідея, до речі. Три дні будуть дуже чіткі, важитимусь у середу зранку і тут відпишуся
     
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ох, в мене вихідні то якісь неконтрольовані дні. Але вага тримається на попередньому рівні, не росте. Лишилося пережити неділю з мінімальними втратами, точніше мінімальним набором.
    Вчора весь день просиділа в хаті. В п'ятницю теж жодного зафіксовано кілометра (фіксую лише тоді, коли планую йти в швидкому темпі 2 км і більше), хоч ходила багато.
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я знаю, питання не до мене :girl_crazy:
    Але я знаю одне зі своїх гальм - це ментальна пастка «потім», «завтра», «сьогодні останню». Як тільки вдається себе опанувати - ваги показують мінус.
    Якщо можна вважати період гв шансом схуднути - я приєднуюсь. Інакше я знову потраплю в свою пастку «після гв» :girl_blush2:
    П.с. Подумаю про стимули, розберу ціль на етапи. :girl_in_dreams:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене, якраз період годування був шансом, бо їла і худла, ну хоч не поправлялася, а от коли припинила, пішов +, який тримався дуууже довго))