Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дуже цікаво), і бажано щодня оголошувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Постараюсь:girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене практично таке ж саме.
    Цікавить Вам фрукти ок на вечерю? Бо раніше я тим не переймалась,хотіла-їла. Тепер після схуднення чітко відчуваю то ябко трирази вкушене -важкість і вздуття гарантовано.
    А, в ще ....Ваше меню триразове? Більше нічого не під"їдаєте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Фрукти мені супер на вечір, взагалі графіком прийому їжі не переймаюсь, головне, щоб я не була голодна. Правда з фруктів зазвичай хурма або банан, яблук щось не хочеться. Бо пробувала і інтервальне голодування, ритм життя такий, що до 18.00 не встигала їсти, а муки голоду не для мене.
    Харчування 3-4 разове, можу перекусити насінням гарбуза, одним горішком. Кава з шоколадкою може бути теж як перекус.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Привіт!
    Нас багато і це добре :)
    Сьогодні зранку вакуум зробила, зарядка є.
    За годину зроблю вправи.
    Роблю з ютубу :)

    Оскільки була перерва з тренуваннями, то знову крепатура.

    Я їм 3 рази на день, + 1 перекус.
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2019 ---
    Фрукти на вечерю мені не йдуть.
    Найкраще щось білкове ( нежирна риба чи м'ясо) + овочі, салат. Можу взяти ще хлібці.
    Вечеря найпізніше 20 год.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Може комусь стане у нагоді - отакий комплекс імплементувала у свою ранкову зарядку. Мовою оригіналу....
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  7. porIra

    porIra Well-Known Member

    Дівчата, і я до вас. Почався третій тиждень як я стараюся "вивільнити місце" для куті, пампушків і всяких різних Різдвяних смаколиків :)
    За два тижні - 3 кг. Ще б стільки, було б норм.
    На вправи часу немає взагалі, то стараюся максимально ходити пішки, де це можливо.
    Зазвичай система -60 мені добре підходить, головне мати силу волі притримуватися її, але найбільшим її "гріхом" для мене є вседозволеність на сніданок. Бувало що "гальма відмовляли" і совість не мучила ані на грам, ну бо ж на сніданок можна все :)
    У інста підглянула в одному марафоні режим харчування і деякі моменти ввела у свій режим/раціон. Поки що мені подобається і результати непогані.
    1. За пів годинки перед їжею випити склянку (ну або скільки зможете) води. Помітила що порції їжі стали меншими.
    2. Три основні прийоми їжі і два перекуси.
    3. На сніданок дуже смакує вівсяний млинець (1 яйце, 3 ст. ложки вівсяних пластівців. 3 ст. ложки води, все зблендерити і посмажити на сухій пательні) з різними начинками (бринза+помідор+авокадо, або сир кисломолочний + мед+ родзинки, або хто що придумає). Після такого сніданку потім впродовж дня мені хліба не хочеться взагалі.
    4. Перший перекус - шматочок чорного шоколаду або один цукерок (до 12:00) - для такої слодкоїжки як я - це просто мусить бути, щоб потім ввечері не накинутися на шопопалолижбисолодке.
    5. В обід дотримуюсь принципів системи -60, не поєднувати м`ясо/рибу з макаронами/картоплею, ну і споживання смаженого ми звели до мінімуму ще кілька років тому, тому майже нічого незвичного. Хіба що привчаю себе до того, що половину обідньої тарілки повинні займати овочі (с-т з пекінки, с-т з кислої капусти, з моркви, з буряка ... все що знайдеться по теперішньому сезону).
    6. Другий перекус в районі 16:00. Щось з фруктів, окрім бананів і винограду.
    7. Вечеряю - як система -60 каже.

    Пробую використовувати цільнозернове пшеничне борошно. Крамбл виходить смачний. Смажила панкейки, млинці - хіба що незвично що на вигляд сіро-бурі, а загалом всім смакують. Вже виробилася звичка класти у випічку половину кількості цукру а ніж вказано в рецептах.

    Тай таке :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  8. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Приєднуюсь. Вага 71 кг. Обмежую хліб та солодощі (до 12 год), на обід каша/овочі/м'ясо, вечеря овочі/фрукти. + руханка 5-10 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    А яке саме борошно брали? Теж хочу спробувати.
     
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    І я б хотіла приєднатися, правда частково наразі, так як вправи робити планую десь через 1,5 міс. Але мені основне це правильне і здорове харчування, щоб і вага поступово сходила і на ГВ не впливало. Отож, зараз маю 68кг., хотіла б 56кг. Конкретних термінів немає, все щоб йщло поступово.
    На ПХ я вже досить давно, але зараз трохи розлінилася, тому разом з Вами буде легше дотримуватися режиму)) Тому приймайте до гурту!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Мій, наразі, найулюбленіший комплекс вправ.
    Роблю ще розминку на 10-15 хв.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. porIra

    porIra Well-Known Member

    IMG_20191202_190951.jpg
    Найбільше сподобалося це.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. porIra

    porIra Well-Known Member

    О, ще згадала про правило яблука . Почула від одного дієтолога. Для тих, хто зловживає частими перекусами.
    Суть полягає ось в чому : хочете щось перекусити - подумайте, чи з'їли б ви зараз ціле яблуко , якщо ні - попийте водички і не думайте про їжу :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Прийшла з тренування, моя вечеря
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Всім доброго ранку!
    Моє меню на день:
    1. Кава з молоком, шматок шоколадки.
    2. 2 варені яйця, помідри черрі, сир брі, мало б бути ще пів авокадо, але забула купити
    3. Шпинатний суп пюре (шпинат, картопля), тушена телятина з помідорами, цибульою, печерицями і сметаною), кава з молоком, шоколад
    4.сир кисломолочний, йогурт, хурма і мандаринка (сумарно фруктів 100г)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як то смачно виглядає).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    І я до Вас :girl_smile:
    Поточна вага 69 кг, мета до 01.02.2020 - 65 кг, до 01.06.2020 57 кг
    Взяла абонемент в спортлайф, але наразі в силу певних нюансів із здоров‘ям тільки плавання (але в теперішній фізичній формі і плавання мене капець виснажує і серце працює з високою чсс), як буде все добре, за місяць планую підключити сухопутні заняття
    Харчуюсь здоровою їжею, але відколи почала рахувати калоріі, бачу, що майже щодня перебираю свою «норму»
    Апетит просто шалений.
    Сподіваюсь, що робота над фігурою в гарній компаніі замотивує навести лад з харчуванням
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Доброго вечора! Я вже пів року без хлібобулочних виробів, але щось не помітно змін. Хочу в Миколайка ваги замовити, хто які використовує, і яке враження?
     
  19. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В мене beurer вже дуже давно. Років 8 працюють, покриття шкіряне, комфортно для ніг.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Мій раціон сьогодні був:
    Сніданок- ліниве хачапурі
    Обід- курячі котлети з моцарелою в духовці; на гарнір- чорний рис і салат
    Вечеря- філе білої риби ( забула назву) зі шпинатом і кропом в вершковому соусі з салатом з руколи і огірка.
    Перекус був тільки один, другий прогавила)) - 2 хлібці з намазкою.
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2019 ---
     
    • Подобається Подобається x 1