Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    а в магазині повинні давати на них гарантію. Нам на три місяці давали.
     
  2. Person

    Person New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    гарантію давали звичайно :)
    я у своїх рік проходила, яка там гарантія, але на мою думку це ше й не термін - хотілося б довше :sad:
     
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Дітям намагаюсь купувати лише SUPERFIT-задоволена і я і діти:girl_tender:
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    мені на екко на півроку давали гарантію, я дуже люблю цю марку - взимку лише їх ношу! перші 5 років проносила, другі вже другу зиму ношу - все ттт супер!
    і Джіокси суперські - маю чоботи осінні, другий рік - я в захваті! не парять, не промокають, не холодно, мякенькі, ну супер!
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    З дорогих марок маю тільки ліьні босоніжки Кларкси, пощастило купити влітку з файною знижкою) Суперзручні, незважаючи на те, що на високій танкетці, а таке взуття я ношу рідко. В цих Кларксах моя нога майже не втомлюється. А так, то решта все китайське, турецьке і наше рідне, вкраїнське. Не маю особливих вимог до взуття. Цієї зими, наприклад, купила собі черевички турецькі в магазині Савка - дуже задоволена, зручні і гарно виглядають:)
     
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    аналогічно і в мого чоловіка. Тепер плюється на ті Джеокси, почав знову носити старенькі ЕККО. Тепер купили йому Rockport, але ще не носив.
    А стосовно мене..то ношу те взуття, яке знайду для свого 34-го розтоптаного :girl_sad:
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    ооо, ще одна моя слабість - взуття :crazy:
    отже, з спортивного ECCO, Columbia, Salomon
    на дощ і непогоду Kelton
    з модельного найулюбленіша марка Gianmarco Lorenzi, також дуже подобається Loriblu, Sergio Rossi, Essere. На щодень ще файні Carlo Pazolini. Як на мене Baldinini і N.J.B. як яке взуття, хоч теж непогано, особливо літнє. Зараз маю улюблені чоботи Christian Dior, але це лише одна пара, тому остаточно судити не можу, але вже ну дуже зручні, навіть не зважаючи на висоту каблука :)
    В малих є пару пар Roberto Cavalli, але ж хіба від них відгуків дочекаєшся, зате дуже гарні. На щодень мають SuperFit, то як мама - дуже задоволена, нога завжди тепла і суха.
    цілком згідна.

    А от стосовно Clarks, то чоловік не дуже задоволений, каже, що затрверді.
    Ну і Braska - це певне найгірше, що зустрічалося хоч коли.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2010
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    зараз:
    черевики Solomon (дуже задоволена) , але ношу тільки коли в гори їдемо
    чоботи не знаю які, купувала на ПД, в магазинчику біля кафе, там часто сумка і взуття комплект+є дуже замисловаті моделі (ото пояснила...соррі)
    кросівки і спортивні босоніжки вже років 6 не зраджую ecco, ніколи не підводили, зручні і товарного вигляду не втрачають
    взуття фірми Ellenka купую теж років 6, мала і чоботи і черевички і туфлі і босоніжки, цілком нормальні
    з Antonio Biaggi в мене не склалось, купила черевички раз взула-затверді і не зручні
    Geox - довіри не викликали та й моделі для себе ні разу не пригледіла, чоловік мав пару,ніби нічого
    а от щодо Braska, то маю зимові чоботи на каблуку, 2 пари осінніх чобіт, черевички, туфлі,босоніжки, взуваю і забуваю:) чого не скажу про взуття з магазину Венеція, Felicci (здається так, маг був на вул Фредра,зараз перенесли) мені в них як в кліщах...може мені просто з "італійським" взуттям купленим у Львові не щастить, бо як не ремінці різні, то шов кривий, то підошва відслоїлась...Norma J. Baker моделі подобають ну не зручно мені в них хоч стріляй!
    чоловіче Ecco, Clarks, Camel active,Timberland, найбільш подобаються Tsubo та L'evis з останніх осінніх чобіт не вилазить просто (куплені не в нас)
    ммммм:)
     
  9. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Куди подівся магазин Felicci з Фредра? Підкажіть хто знає.

    оdree, Christian Dior чоботи в Україні купували чи за кордоном?

    Ще купила цієї зими чоботи в магазині Glance на Південному, казали - відома турецька фабрика, дуже сподобалася модель, от я і повелася за чоботи дала 1900.00 грн, через 2 тижні вони зовсім втратили вид, таке враження що одна пара з різного матеріалу зроблена.
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    ги) забула про них згадати)
     
  11. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А мені подобається взуття Welfare - маю осінні білі чоботи, зимові замшеві і ще одні осінні замшеві. Дуже задоволена, ношу багато сезонів. Правда ціни там не дуже помірні, але я купляю завжди вкінці сезону, коли ціни падають у кілька разів.
    Так от, минулого року в них купила зимові чобітки, які в сезон коштували десь 800-900 грн., за 300 з чимось грн.
    Ще маю 1 пару кросівок Екко. Не можу сказати ніц поганого...
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    ти мене вчора в них бачила :)
    в києві
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    о і в мене такі є босоніжки. єдине- колір специфічний мають - і так і не найшла відповідного кольору пасти.
     
  14. Goldi

    Goldi New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Підкажіть будь ласка де можна купити взуття SUPERFIT,дякую.
     
  15. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Що всі лише в sмпортому взутті ходять?

    Я купила Віртус цього року - замшеві. Модель класична, на грубому зручному каблуку. Були і зимові, і осінь-весна.
    Ніколи не думала, що у Львові шиють таке взуття.

    Стептер також мала під брюки. Так і не зносила ті туфлі, бо носки довелезні тоді були в моді....
     
  16. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    В Антошці, наприклад.
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    якщо дитяче - в Антошці
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А я того року купила на зиму чоботи турецькі Ferde, бо щось нічого собі більше не пригледіла, задоволена, зручні, класні. Велфеа і честер мені по розміру і по повноті не підходять, рівно як і джеокси. Загалом взуття маю різне. Ще подобається взуття марки Тескома блю, просто невідчутне при високих підборах, буває в Діві.
     
  19. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    І я мала тої фірми, хоч ніби марка європейська,але якість дубова просто , нога як в дерев"яних ходить, після того як в них добре впала, більше їх не ношу.:sad:
     
  20. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Мені ессо зовсім не підходить. Хіба що сандалі на ліпучках, все інше тисне у кісточку біля великого пальця.
    неймовірно задоволена зимовими коламбія. зараз такі морози, все мерзне, а ноги у них ні:)
    Що до взуття "на роботу", то раніше, як була студенткою і не могла купувати фірмове, мала на південному парочку магазинів перевірнеих і там брала польського виробництва.
    А зараз вже років з 5 з Іспанії отримую взуття від Зари і Берски.На сайті модельки вибираю, знаю які моделі який розмір треба.
    Дуже задоволена і якісті, і цінами (в нас бібрське взуття у рази дорожче) і знаю, що в нас таких ні на кому більше не побачу:)