Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Спори були, а в темному вологому середовищі вони діляться дуже скоро. Тому питання - як у взуття потрапили спори?
     
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    таке враження, що джеокс зіпсувався з 4 - х пар куплених за межами України лише дві гуд і на дощ і на мороз і взагалі протерла в одних парах підошву до дир, а всерівно шкода викинути,. а от останні дві куповані відносно недавно, то зовсім протилежність тому що було до них. Тому якщо вибирати між джеоксом і екко для мене на сьогодні екко має більше переваг ще б по ціні були дешевші, бо часом не знаєш за що платиш)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Підписуюсь під кожним словом! Вже трохи часу пройшло від моєї покупки. Мої зелені чобітки хоч і натерли мені в перший день (я, мантелепа, вділа відразу на велику дистанцію), зараз мене тішать щодня - колір бомбовий, зручні, шкіра як на італійських рукавичках:girl_dance: Ну і ціна! Однозначно, тепер буду починати пошукати взуття з цього магазин!
     
  4. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Дівчата можу багато писати про взуття - так як знаю багато на цю тему, а знаю тому що в гори без хорошого взуття не підеш. Я дуже дивуюсь тому взуттю яке є в нас і яке вибирають люди навіть ті які можуть дозволити купити собі дороге взуття. А правда тут така - в нас практично все взуття гівнооооо. Але то вже така тема - бо дівчата звісно хочуть завжди бути модними і красиво щоб було. А скажу вам таку річ - найкраще і найякісніше взуття то німецьке взуття і також італійське, но найкраще німецьке. Якщо ви хочите щоб ваші ноги завжди були в комфорті і сухості - то купіть німецьке взуття фірми MEINDL. І тоді ви зрозумієте що таке насправді якісне взуття. Те взуття вам буде служити роками і роками. Жінки і дівчата може не будуть ходити в такому взутті, а от чоловікам зможете зробити такий подарок.

    Meindl і La Sportiva - от еталони реально якісного взуття.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    ну дівчата більше каблучок полюбляють :).
    із спортивного дуже хороша марка Zamberlan. В чоловіка Zamberlan Tundra - вже 4 рів активно юзає по горах - як нові.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    В мене трекінгові черевики Лова здається- мегазручні! Теплі, не прмокають, досить пристойно і навіть трошки по дамськи виглядають....)
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Сьогодні випадково зайшла у магазинчик навпроти п. Міцкевичу. Там побачила непогані босоніжки за помірною ціною. Продавець дуже хвалила, казала, що це якась львівська фабрика з німецькими технологіями. Тільки я вийшла і зразу забула назву фірми, щось на букву Т, чи титан, чи тайфун))Може хтось підкаже?хотілося б пошукати їх в неті))
     
  8. happylady

    happylady Well-Known Member

    взуття в нас не купую,замовляю в неті.
    черевики- Bata, Jessica Simpson, Nine West
    балетки- Dolce Vita, Mia
    Босоніжки на низькому - Charles David, Chinese Laundry
    Завжди всім довольна, і виглядом і ціною і якістю!
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Тібет, маю їхні шльопки.
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    О, дякую. І як носяться?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Нормально вже 2 сезон.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    На Уманській 25 є магазин Левус чи там лише виробництво?
     
  13. irina

    irina Active Member

    Є і магазин
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я хоч і дуже люблю взуття від "Левусу" і є їхньою клієнткою вже багато-багато років, але останні візити саме в цей магазин мене розчарували. Коли дзвоню питатись, з котрої години вони працюють, кажуть, що з 11, але, коли я приходжу в 12, магазин ще не відкритий. Ну і інколи в 4 годині дня магазин вже може бути зачинений.
    Якось бажання пропадає їхати за взуттям (хоч і дуже якісним) через ціле місто, і в результаті "поцілувати клямку".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Veranda

    Veranda Member

    Взуття Levus по якості хороше, "нєубіваємоє". Вже давніше писала в цій темі про їх балетки, то ще досі їм нічого не бракує.
    Але зауважила їх мінус (маю 3 пари взуття ) - дуже дубове, нема відчуття зручності.
    Та і до останнього якісь не надто сучасні моделі в них були.
    І про ціну - зараз надто дорого, як для львівського виробника.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про взуття від "ЛеоМоди"?
    Шукаю класичні мешти-"лодочки" на "шпильці", а в них є непоганий вибір. Кілька днів тому купила їх сандалі, то досить зручні, але сандалі і мешти - трохи різні речі )
    На сайті "Левусу" також є гарні мештики, але мене трохи хвилює питання їх зручності. Бо часто взуття українських виробників можна охарактеризувати саме так:
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Наскільки мені відомо, Леомода самі не шиють. Їх магазин це збірка львівських виробників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ну я маю їхні зимові чоботи, а чоловік шкіряні мешти/кеди-то дубовості не зауважила. Претензій нема, всьо гуд.
    А от щодо балеток, то зручні в них справіді не попадались, і ціна...трохи тойво, не то короче))))
    Але в мене взагалі ніколи в житті не було шкіряних балеток-все шматяне і мягеньке, бо ще не зустрічала шкіряних і не дубових....Мені в тканинних зручніше)
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я мала файні балетки "5 авеню". Шкіряні, мякенькі ... Але вони були ледь кавового кольору і одного разочку ми випадково погнали в ближні Карпати... Короч, знищила я їх там. Вони цілі але зовнішній вигляд:girl_emo:. Ношу їх, бо я трохи пофігістка. І як нагадування, що тре думати, куди ти преш, мавпо!
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Буггаті м’якенькі, як ганчірочка. але відповідно шкіра дуже тоненька, і протерлися за 2 сезони.