Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Маю зимові чоботи цього виробника. Ходила в них вже дві зими. Чоботи теплі і досить зручні, правда, на вигляд простенькі, але я купувала їх для щоденних прогулянок з дітьми. Недоліки: в одному з чобітків зламався замок :).
    Мій чоловік десь два роки тому купив дві пари взуття цього виробника (черевики і кросівки), то взагалі не може їх носити. Вони дуже незручні, тверді, негнучкі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veranda

    Veranda Member

    Начиталася я десь про то взуття в інтернеті і пішла на пошуки.
    Купила в "Чобітку" осінні чобітки Mida (тавтологія прямо).
    Ношу поки 2й місяць, то з вигляду нічого їм не бракує. Але! Скрипіти почали майже одразу.
    На вулиці то може і не проблема, а от в приміщенні дратує.
    Загалом мала взуття кількох українських виробників, то враження від всіх дуже схоже. Думка виключно суб'єктивна, але взуття мені дуже дубове.
    Поки розноситься, то вже і вигляд втрачає.
    Все ж ціна на українське шкіряне взуття на порядок нижча. За трохи меншу вартість продають китайське "ге".
    Зимове взуття вже кілька років маю тільке українське, то носиться досить непогано.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Погоджуюсь.
    Я розчарована українськими, а особливо львівськими, виробниками взуття. Наприкінці літа купила мешти від "Леомоди", взувала два рази і зрозуміла, що ходити в них не зможу. Ніби і розмір мій, а тиснуть і не думаю, що розносяться. Міряла такі ж, але на розмір більші, то були дуже великі.
    Маю ще сандалі того ж виробника, то вони нормальні. Але сандалі і мешти - то різні речі.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Лавента черкаська дуже якісне взуття робить. Але жіночих моделей вибір паскудний.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    у мене снікерси бежеві, але мені здається, що дитяче краще роблять
     
  6. Zhadana

    Zhadana New Member

    Мені до вподоби взуття Роста (Харків), дуже носкі. Але то один раз купила зимові чоботи, і більше знайти взуття цього виробника не можу, хоча фабрика функціонує. Не подобається Нівелла (Харків), теж зимове взуття купувала, не те зовсім. Хоча у осіннього у них багато прихильниць. Для чоловіків - Shark (теж Харків), в мене чоловік носить важко взуття, мало що вистачає на сезон, а тут три сезони зимове проносив (без зміни) та шість сезонів демі (весна-осінь, зі зміною).
    Дитині взуття брала завжди за кордоном через посередників (сподобалися на перші кроки LBL(літнє та демі), далі Меррелл (літнє, демі), Некст (демі сподобалось, зараз носить, а кеди ні, важкі). Не сподобались Камік з валянком, важкуваті. Так... нічого особливого. Чого про них стільки схвальних відгуків в інеті, не знаю. Не сподобалися Beeko. Але на цю зиму взяла B&G наш, побачимо, як буде носитися, занадто полюсні відгуки про них.
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Що скажете про взуття Dosofi? Було на форумі таке СП, тепер думаю купляти чоботи, але про їхню якість не знаю. Буду вдячна за відгук (можна і в приват)
     
  8. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мене вже більше 10-ти пар. Все носиться дуже добре - одні чоботи вже четвертий рік ношу (осінью і весною). Майже все купляла через інтернет-магазин - там вибір більший. Особливо, коли починається розпродаж, а в магазинах вже немає 36-го розміру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Камік одні з найлегших такоі моделі з валянком. Ніяких застібок, не намокнуть, не холодно навіть при -20С. Досить добротні мій малий віходив 2 сезони, потім ще сестричка 2 і ще в хорошому стані. Купили ми подібні Columbia, навіть на одну зиму не вистарчило, протер дири в підошвах. Наступні знов будуть Камік.
     
  10. Zhadana

    Zhadana New Member

    не буду сперечатися, Коламбію ще не носили (взагалі мало що носили, бо ця зима - друга активна в його житті), але така вага мені не до вподоби.
    Дивилася Куому минулої зими, вони як пір'їнка, я була в захваті.
    Минулої зими ще носили на зміну Impidimpi термо. Класні, але в них носок не укріплений, то це "-" для мене, бо малий не пропускає ні єдиного камінця, бордюру, пенька і т.п.
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Нам мама минулого року купила Коламбія в Чехії. Після 1 сезону активного ходіння без замін стан ідеальний!!!, підошва навіть не має слідів носіння. А про те які вони легесенькі взагалі казати не буду. Мені чудове взуття, тішусь що добрі ще на цей рік. Ну і цього року мама мені прикупила), але з тим вже у вихвалялки.Єдиний мінус на сьогоднішню погоду в машині затеплі(
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    спеціально передивилась Камік має моделі вагою від 250г до 650г , може ми про різні говоримо :)
     
  13. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Підкажіть, будь-ласка, у Львові є десь магазин зі взуттям Ant.Biaggi?
     
  14. Allo

    Allo Active Member

    Є у Форумі й в Кінг Кросі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

     
  16. Allo

    Allo Active Member

    В цінах не орієнтуюся, бо зараз там нічого не купую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Нічим, це ж одна мережа, можуть бути не всі моделі і не всі розміри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    в мене сумочка, теж 4 роки ношу, як нова
     
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А мені з сумочкою якраз і не пощастило - купила білу, шкіряну з золотими бльостками. Носила раз 10 за літо - дуже сильно протерлись місця де позолота + в місці де ручка кріпиться до сумочки утворилась діра.
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ой, жаль, що так, вона й коштує дорого, вважаю, що на такі речі повинна бути гарантія, хоч би місяця три
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1