Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    @Akina, питання до вас, як до спеціаліста по взуттю. Купила черевики, вдома не походила і відразу зняла етикетку. Виявилося, що вони скриплять при ходьбі. Щось з тим можна зробити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Швидше за все ні. Важко сказати заочно, причин може бути декілька - може при ходьбі трохи від"їжджати назад каблук, може тертися і скрипіти сама підошва (через конструкцію чи матеріал), маловірогідний варіант (бо то стосується швидше взуття яке довго носили) - рошарувалася основна устілка (та що всередині конструкції взуття) і скрипить металевий супінатор, або як варіант супінатор одразу був зле закріплений, а може і ще щось інше бути... Можете поекспериментувати, подивитися збоку наскільки рівно стоїть взуття зняте з ноги (чи каблук опирається всією площиною набійки), а потім натиснути трохи на черевик, похитати тобто зімітувати навантаження при носінні. Ну і ідеальний варіант - занести в майстерню (не знаю наскільки поширені ці послуги в Німеччині, в нас з тим простіше :) ) - майже будь-який дядько-чоботар зможе встановити причину і сказати чи можна то якось виправити. А ще мені здається, що гарантія на скрип теж поширюється але краще - уточніть в магазині :).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дівчата, поділіться кого з українських виробників взуття зараз любите і чому? Іх тепер є досить багато :) Я, наприклад, минулого літа відкрила для себе Тібет львівський - сандалі в них цілком непогані, буду ще й цього літа носити. Розкажіть ще щось цікавеньке де можна подивитися онлайн\оффлайн?
     
  4. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    стефано, так нічо, якщо добре підібрати модель, і ціни радують. в них є сайт, але там мабуть меньше моделей ніж в магазині.
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2017 ---
    купила такі тільки чорні(середина червона) , првда платила 800, то дуже зручні upload_2017-4-10_15-38-12.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я люблю Левус.
    Маю багато Леомоди. Як яка модель: носяться добре, але чомусь є проколи в зручності.
    Чоловік має Стефано, носяться добре.
    Планую пробувати Касандру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ziben

    Ziben :)

    перед новим роком придбала такі від Галичанки. Всю зиму носила як змінне взуття в офісі, зараз вигулюю на вулиці)). Надзвичайно зручні та м"які. Також маю туфлі від Леомода- можу їх носити і на босу ногу, зовсім не парять і не натирають.
    edb0dab64af79d795110560de6896562.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Роками користуюсь взуттям від Левусу (дуже зручне і моделі лаконічні зазвичай), Ластівки (проколи з внутрішньою частиною, яка часто "пускає" темний колір на ногу), Лідер, Стефано (останні покупки не дуже вдалі по зручності, то більш не планую до них заходити). Останнім часом вподобала Касандру, мала зимове взуття, туфлі, в т.ч. і весільні.
    Чоловік купував взуття ТМ Сабо (чи то свідки чи Єгови хз) біля Епіцентрі на Б. Хмельницького. Задоволений.
    А, ще часто купую взуття біля себе, на фабриці, відразу магазин є. Тільки назву не можу згадати, але маю контакти до продавчині. Якісне, але не всі моделі зручні і вибору жіночого не багато, здебільшого широкий асортимент чоловічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Дуже задоволена взуттям від "Леомоди", купила собі туфлі-лодочки, мені в них так зручно, зовсім не відчуваються високі підбори. Якісні, зручні і ціни адекватні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Якось в магазині на Городоцькій натрапила на такі ж чобітки з леомоди, тільки на 30% дешевше.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ластівка має магазин?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    А Левусу вже ніби нема. Ну, принаймні, магазин пропав зі Словацького. Зрештою, то не дивно, зважаючи, які ціни вони ставили останні місяці перед закриттям( Я собі купила туфлі в Estro - пише, що європейський бренд. От цікаво, чи не український) Можу сказати, що моделі в них дуже гарні, стильні, взуття легке і шкіряне, єдине, як на мене - маломірять. Ще не носила, тому про довговічність не розкажу.
    Отакі собі купила)
    естро.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    український, з Луцька.
    Чоловік майже все взуття має від укр.виробника МІДА. Я теж маю чоботи їхні і кеди. Всі задоволені, носиться добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Monopoliya українсько-китайський))
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Левус мені дуже дубові. Мала туфлі носила щось два роки, досить інтенсивно, то вони повністю зручними так і не стали (((
    Стефано, теж так собі, якось важко нозі в них, таке враження, що нога постійно напружена, ну і вигляд швидко втрачають.
    Зараз мені подобається Рома стиль. Маю черевики, ношу вже третій рік і зручні і вигляд мають. Минулого року ще туфлі купила, хочу ще щось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Маю босоніжки, то мені не зручні ((( хоч і досить симпатичні. Ну і ціна як для українського виробника трохи зашкалює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Безпосередно на виробництві купувала завжди, в них там є "міні-магазин" (за рестораном Багратіоні).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик


    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2017 ---
    Поняття не мала, що Antonio Biaggi шиють в Україні :) міряла оксфорди недавно, тяжкі такі, геть незручні, хоч стильненькі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Я купувала Kasandra собі на пробу. Зимові чоботи. Не можу сказати що вони якісь аж дуже такі якісні чи ні, середнє. Хоча є такі нюанси що звісно видно, що це не преміум і не продумано: колготки деруться там де кінець застібки на чоботах. І це як на мене дуже такий злобний "прокол". І шкіра твердувата. Але загалом твердуватою шкірою мені страждає все українське взуття. Хотіла човники купити в касандрі. Але там інша проблема. 36 мені завеликий, 35 замалий. І каблук всюди або 9 см, або 12. І колодки стандартні :sad: Хотілось би більшого вибору в цьому плані. А то всі українські марки певно "закуповують" колодки і каблуки в одних постачальників. Всюди моделі ідентичні. Тому мені не підходить :sad: Якось навіть пробувала шити взуття в Олексі. Мені так все смачно розказали, по нозі обіцяли підігнати. Врезультаті я отримала "стандартну" колодку, стандартний каблук 9 см і ще і мало того, що воно геть все було дубове, не по нозі, так і зазор між пальцями і верхом туфлі був в 1 см. Ну і звісно ті "майстри" нічого кращого не придумали, як впиндюрити мені під пальці шматок твердого фетру.:girl_crazy: Криво вирізаний. Тако, як вони сказали "воно вам отой зазор забере":girl_crazy: Добре що хоч то "добро" мені обійшлось всього в 700 грн. Пішло воно до найближчого смітника, певно бомжі втішились. А, і смерділо воно хіматурою все... Короч на тому мої експерименти з пошиттям закінчились. Далі шукаю собі якісь модельні туфлі. Якщо хто знає точку, поділіться пліз. Вимоги: м"яка шкра, не дуже високий каблук (бажано зі скритою платформою, щоб висота компенсувалась) і щоб на вузьку плоску ногу. Бо як не куплю взуття, то при перші же прогулянці нога їде вперед і чобіт гублю :sad: