Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Та й на дорослу ногу вони там теж є, купила собі минулого року, дуже зручні і теплі, правда підошва так собі +-. А взагалі ця марка не дуже поширена в Європі, думала в Німеччині купити дешевше, але її там практично ніде немає, хоча сама марка австрійська.

    ---------- Додано в 09:35 ---------- Попередній допис був написаний в 09:34 ----------

    Але Зара має більше взуття як аксесуар до одягу, в них ж багато взуття з замінника,недороге чи я помиляюся і є зі шкіри дорожче?
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

     
  3. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Нажаль зремонтувати не можливо, тому що в goretex стоїть поліуретанова підошва, яку залити з верху не можливо, а в нас таких підошв не має(їх можна дістати тільки на заводі виробника).
     
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    У мене взагалі майже все взуття стептерівське, у них зараз дуже гарний асортимент. :) А найперші зимові черевики, які мені тато купив років 10 тому, живуть ще досі: три сезони в них відчапала я, потім віддала сестрі на село, бо довгі носки вже трохи задовбали, зараз вона їх заради експерименту тягає на город - ще не розвалилися. :) Шкода, що через мою широку лапу і високий підйом далеко не все підходить, особливо не склалося з літнім взуттям.
    У чоловіка їхнє взуття виживає до двох сезонів - що є рекордом, тому що на ньому все просто горить - постійно обдирає об дно машини. Найменше прослужили мешти якогось львівського виробника на Шевченка: у першій парі трісла підошва на третій день, а у другій облізли лакові вставки вже за тиждень, ціна у них була трошки більша за стептер. :sad:
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Восени купила собі Браску. Гарні чобітки, підійшли по всім параметрам, але як не дивно - не можу довго в них ходити. Починають ноги боліти. Так прикро. Може каблучок високуватий для мене чи що...
    Страшенно мені подобаються "кларкси". Знайшла на їхньому сайті мештики в стилі кежуал, але у нас вони з іншої шкіри ніж там(такої ніби жатої), не купила. А фасончик був супер. З того всього купила собі SKECHERSи - спортивні туфельки. Зручні, як тапки. Розраховані на далекі відстані пішки. Але деколи страшенно парять.
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    мала минулого літа балетки, файні, але шматяні були і білі тому тільки сезон і проносила:)
    , в мене мабуть специфічні ноги, бо всі браску хають, а лиш мені в них зручно:girl_curtsey:
     
  7. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А хіба в магазині дають гарантію на те що підошви не будуть їздити?! Перш за все купляючи дитяче взуття потрібно було вияснити буде воно слизьким чи ні, і наскільки я знаю в джеоксах майже всюди стоїть ризинова підошва, яка є гладкою і через це вона скользить, а ще джеокси виробляються в Італії де немає слизьких доріг:girl_smile:Тому тут немає вини ні виробника,ні продавця!
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Мені дуже фасони їх подобаються, але якість в них кхм... Це в плані того що вони дуже тверді і криво дещо розроблені, тому ноги дуже швидко стомлюються. Я якось невтрималась і купила собі 2 пари на каблуку, знала що ногам "капці" прийдуть але гордо думала а може перейде. Можу вдягнути на годину максимум і то якщо не ходити цілу годину. Раз на концерт вдягнула, то поки дійшла до центру (30 хв пішки) то плакала від болю. Тепер їх лише по хаті і офісу ношу, вони для ходіння як на мене геть не пристосовані, хоча зараза гарні.
    От Лойди то просто казка для моїх ніг. Я взагалі каблуки носити не можу бо ноги боліти починають, а Лойди - це просто капці, в них метеликом літаю, і не знаю де їх секрет, ну але шедеврально просто. То єдині чобітки на каблуку від яких я не плачу і можу ходити весь день.
    Нащодень маю Екко. Тут теж тільки хороше, носяться ідеально, мтан ідеальний. Моїм улюбленим чоботам одним вже буде 8 років. Перші 4 носила незнімаючи щодня всю весну-осінь-половину літа, виглядають як нові, хіба трохи стерлись там де згин. А так просто супер. На гірські походи теж лише Екко, бо зручні і "невмирущі". Витримали вони 4 роки походів по карпатським зливам, багні, камінні Горган, сушки над вогнищем, навіть "поплавали" в річці. Ніде не розклеїлись і гортекс ніразу не підвів. Мрію купити собі ще одні такі але високі, бо ті що маю низькі і можна ногу звернути...
    Ще мала Скетчерси, Кларкси, Габор - носити можна якість впринципі хороша, але в порівнянні з вищеназваними недотягує як на мене. Мені не дуже зручно в них, вони якісь то твердуваті, то заширокі, то парять...
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    О, забула написати про зручне взуття-маю дві пари демісезонних черевик на каблуку Еспріт - взагалі не відчутні, правда купувались в Австрії.
     
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Бачила в нас в магазинчиках зарівське взуття. моделі з розпродажів, ціни - космос, вони стільки не коштували, навітьколи були новою колекцією.
    ТАм значно дешевше.
    Що до матеріалів, то чоботи і закрите вибираю, щоб було шкіряне, балетки та босоніжки - значення не має. Якість там добра і колодки зручні.
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Аналогічно.. купила босоніжки, чеку мені не дали, на наступний день відлетів каблук!!! Так вони мене ще послали, сказали що я ідіотка і я їх в них не купувала. Ну я себе в образу не дам, написала на них кляузу в податкову, що так і так, чеку не дали навіть на вимогу, можу прийти засвідчити. За місяць прийшла відповідь - було проведено перевірку і прийняті міри. Думаю їм це не одною парою взуття обійшлося.

    А так, взагалі в Україні вже добрих років 5 взуття не купую. Купувала колись Carlo Pazollini в Києві, досить якісне і непогане. Зараз переважно ношу уги, в мене їх 6 пар, 2 пари на обцасах, решта "прощай молодость" Взагалі судити тяжко, взуття і сумки то мій "пунктик", в мене так його багато що одну пару часто не ношу, та ще й їжджу на авто.
     
  12. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    поділюсь своїми враженнями. прискіпливо ставлюсь до дитячого взуття. зимові носили ROHDE cупер відносили, ECCO теж себе повністю виправдали і зимове і літнє, Superfit маємо зараз скарг немає, взагалі суперфіти класне взуття, хоча, як і все, 4 роки тому вони були набагато якісніші, GEOX теж подобаються, але весна-літо, на зиму не ризикую їх купувати, малий носить добре і я теж. мали черевички ріхтер сподобались, кросівки адідас теж +.
    щодо взуття Norma J. Baker, маю їхні зимові чобітки думала після 1-ї зими викину, бо носила від листопада аж до квітня через день, але вони живуть вже третій сезон, тільки набойки міняла. дуже зручні, видно такі попались мені. ще маю ECCO осінь-весна також зручні. одні зимові чоботи, які три роки назад купувала на південному, meler здається, дуууже теплі і зручні, вони теж якісь незносимі, стептерівські добре відносились.
     
  13. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Я маю чоботи осінні Еспріт колись купила в ТСМ-магазині щоб на дощ ноги не мокли, так вже третій сезон в них хожу, навіть каблук не стесався. А якось купила на Південному чоботи в італійському магазині і сезон не відходила, попала під дощ і верхній шар тої "шкіри" зліз як від кислоти:girl_devil: Ще задоволена фірмою Bronx (здається так) купляла в Інтертопі туфлі, каблук 12 см., а ходити так зручно, і міцні дуже, Кларкси -- це просто супер, вдягаєш, як в капцях:girl_tender: А чоловік зараз перейшов на польську фірму Бадура, не натішиться
     
  14. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    теж маю туфлі цієї фірми носяться супер
     
  15. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А я недавно вияснила,що "екко" буває різне. Черевички привезені з Голандії дуже відрізняються від куплених тут.Звичайно-якістю. Я в "голандських" вже 4 роки ходжу,з дітьми гуляю(!),і їм нічогісінько. А наші 1 рік ношу,і вже воду пропускають,і заломи дістали. Чи то виробник не один?
     
  16. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Екко і у Туреччині роблять правда то кращий варіант як китай. Ту саму Італію що на південному продають , дуже часто у Польші,то добре, а ще у нас на Україні у Винниках.
     
  17. Bomochka

    Bomochka New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    У Винниках до речі не погане взуття роблять, навіть дещо краще ніж польске так звана фабрика "Стептер" Років три берем міжсезонне взуття і зимове, дууже хороше і прийнятна ціна. Матеріал шкіра, цегейка є і штучні матеріали.
    Італія ...то байка ;)
     
  18. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Не скажіть. Думаю,кому як повезе.В мене коліжанка купила босоніжки італійські ще коли вагітною була Дитині вже 9(!) років,а вона їх ніяк не доб"є. Вже в село відвезла,на город взуває, а вони ніяк не розлізуться.
     
  19. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Так це дійсно правда! Чула від багатьох людей про "підробку". Я наприклад маю 5ть пар "екко" і дуже ними задоволена:girl_smile:
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    це правда! І Взуття не дуже зручне... Знайома купила в Голандії взуття в Зарі,замшеві черевички, гарні, але ходити тепер у них не може, дуже танкетка не зручна.. Згідна з тим, що взуття у нас наприклад Екко відрізняється від того, що куплене за-кордоном...Неодноразово переконувалася-куплене у нас навіть фірмове взуття носиться іноді погано і таке враження, що зроблене не там де мало б бути, а десь тут, в нас:girl_smile:...