Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Goldi

    Goldi New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Мій також,а ще Lesta і Conhpol
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Я маю таку підозру, що Екко з Плато переважно підробки. Скільки не купувала в магазинах Екко, ніколи не скаржилась. А знайомий купував ті самі гірські що і в мене, але в Плато по дуже "привабливій" знижці і вони розлізлись... Я теж купила в Плато теж по дуже низькій ціні Екко такі напівкеди і теж трісли. Тому просто там більше не купую цю марку.
     
  3. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    В мого чоловіка і в його друга теж підошва в екко потріскалася.Кітай,що не кажи!:bazar:
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    щоб ви знали, майже все шиють і роблять в китаї, але є як хороший китай, так і поганий. наприклад оригінальні угги шиють лише в китаї, і якщо ви бачите, що пише маде ін австралія, то це вже свідчить про підробку. майже все фірмове американське взуття шиють в китаї, але ви його в китаї не купите, а в америці, або вже експортоване з америки. те саме і з одягом. а це все пояснюється банально - дешева робоча сила
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Еccо - кросівки супер аж слів нема, зимові чобітки теж нічого, але слизькі:girl_bye: а от в Плато я нічого не купую - кілька років тому купила сандалі, в офісі проходила тиждень і в них підошва відлетіла....:girl_devil: у знайомих теж таке траплялося з взуттям купленим в тому магазині
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Я чула таку причину того, що взуття в Плато трохи гірше за якістю (особливо ECCO i Geox). Ці всі спеціальні непромокаючі прокладки, дихаючі підошви, горетекси мають свій термін придатності, після якого втрачають властивість пропускати-не пропускати. А оскільки в Плато завжди старіші моделі, ніж в Інтертопі, то виходить, вони десь рік-півтора полежали на складі, чи в Інтертопі, не продалися, потім потрапляють в Плато, їх купують, але вони носяться не так добре.
    Можливо, це неправда, я не досить компетентна, щоб стверджувати, але чула таке.
     
  7. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    У мене зараз 2 пари зимових чобіток з Welfare, я ними дуже задоволена, зрчні, гарно носяться й тепленькі. Одні придбала минулої зими, а інші ще як тільки у нас з"явився цей магазинчик. Проте зовнішній вигляд, як цьогорічних ;) У мене є ще осінні черевички від них, також дуже хороші, з мякенької шкірки. :)
    Спортивне ж взуття або Skechers, або Ecco, або Nike,.. але тут як пощастить потрапити на фірмове.
     
  8. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Я теж таке вияснила про Джеокси. Маю осінні чобітки,куплені закордоном,а зайшовши в Євротоп на Шуварі побачила ,що моя модель відрізняється від їхньої-немає декількох швів на нижній частині,а на верхній-якась шматяна замша,тонша від моєї,і з підошви повилазив клей,коли їх виготовляли! Купляла в Плато зимові "екко" з гортексом вже другу зиму гуляю з малим-задоволена,нічого не протікає,нога тепла і суха. Напевно,пощастило...
     
  9. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А якщо не секрет де Ви купляєте взуття цих фірм??? Бо, ґк на мою думку, у Львові зі взуттям взагалі проблематично, дуже мало хорошого і якісного (якщо не враховувати спортивний стиль), навіть в дорожчих магазинах неможу нічого цікавого придивитися. Тут всі жаліються на Braska, а я маю чоботи їхні і дуже задоволена і зовнішнім виглядом і каблукои, і якістю, вони в мене вже 2 роки і до сих пір виглядають як нові. Минулого літа шукала класичні босоніжки, так нічого і не купила:girl_sad:
     
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    магазин шик, що у вамі на виговського, магазин венеція на південному, ще один магазин на добробуті і в києві
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    на добробуті - це теж шик, ну і Loriblu та Essere зустірчаються час до часу в Діві (особливо в Магнусі)
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    ні, там не в шику, а магазинчик наз Взуття з італії (здається). там в шику старі моделі
     
  13. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Я теж купила собі екко в Плато, і мені здається, що я їх довго буду носити, відносила сезон а по них і не видно:girl_smile:А щодо підробок, то в Плато везуть той самий товар що й у Інтертоп, Джеокс. Я маю підозру,що в Плато просто везуть стару колекцію, яка залежується на складі, і через це втрачає якість:girl_sad:
     
  14. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    мій муж правда 2 роки відносив екко, а цього року трісли, носить взуття взагалі акуратно...але впевнена наступні будуть теж екко дуже йому довподоби їхні моделі)
    взуття це моя слабість...особливо чорний замш!!!я купую взуття переважно на південному немаю яогось конкретного магазину, є пару хороших точок в які постійно захожу і щось вибираю, можу навіть забігти в "ку" якщо щось сподобається купляю (знаю що там паперові попадаються) але місяць відхожу і хватає, яка ціна така і якість! як то кажуть "для разнообразия",пару пар купляла в Діві-задоволена,ще люблю "Христину" мають класненькі моделі,маю дещо від braska - зручні, гарно носяться і виглядають, а от vagabond в мене несклалось(((мала туфельки на платформі оділ на дощ платформа розклеїлась.
     
  15. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Clarks не задоволена дуже шкіра тверда,швидко подряпались, взуття літнє було жарко і не зручно, хоча дуже якісна підошва));
    Ecco напевне найкраще для львівської зими, не промокає, хоча в -20 в них мені холоднувато))))
    Geox - їхню мембрану можна викинути після місяця слякоті.А без неї вони зовсім не функціональні)
     
  16. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    мне очень понравились меховые сапоги /унты/ фирмы пикассо /санкт петербург/ мега теплые!!!
     
  17. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    раз в інтертопі чуть не купила vagabond - правда коли вже віддала пакувати, побачила, що фарба лишилась в мене на руці, тому купила Geox. Ще з моїх улюблених Skechers! Дуже подобається фірма Nine West i George
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    2 роки тому мала їх літні кросівки ( чи то балетки але на шнурівках) з тканини, білі,легусінькі( мала проблему з стопою і літом в босоніжках не могла ходити, а вони врятували), живі і досі. А ще маю вже 3 роки їх босоніжки спортивні на височеній танкетці, теж нічого з ними не сталось, при тому що я і в дощь в них попадала. Щось в мене все тут не як в людей:)
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    я маю їхні мокасінчики, гарно відносила, дуже задоволена, єдине (правда це у всьому взутті так) - розносила, і нога вилітає. Мабуть, як попаде
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    не тільки в тебе)))
    vagabond -літні кроси-сіренькі гоцаю вже третій рік правда рідко їх ношу.
    Екко то мої най най, правда мені їх кузина передала з-за кордону-п"ять років шузам, і ще дай боже мо стільки поношу)))
    Монарх-то фігня повна, труть мене, купувала там весільні мешти, бо більше ніде потрібного кольору не знайшла, а вони ідеально підійшли під сукню, правда мій дизайнер їх трохи вдосконалював-після забави ходила як кривенька качечка тиждень. Мамі Монарх супер, а ще любить взуття Кабор, мені воно теж не підходить...
    Плато -то так погуляти, після осінніх ботільйонів в яких прослизнулась на роботі і чуть не забилась, причому не один раз, я туди не піду...
    Зимові маю Інтертопівські фірми Ара, лапа в них мерзне(((
    Гострю зуби на Браску)))