Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    тепер знаю! може тому, що в мене взуття дуже багато, та й я більше їжджу ніж ходжу, то й зношеного не маю взагалі...але справді найзручніше мені Браска, а взуття з Венеції, Діви і т.п. взагалі носити не можу(макс 2 год)цього року ніби зручні чобітки baldinini знайшла,але розміру не було, не доля мені
    тут про екко з Плато говорили, я в плато взагалі ніколо нічого не можу купити, є правда в тому, що там мабуть злежане старе взуття.
    от в мене є такі екко, як прийшла на 1-ий курс в них так і не вилазила, вже одногрупники сміялись, маєш стільки взуття скинь ті екко, то купила нову модель і тепер і ті і ті є.:)
     
  2. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А я чомусь боюсь їх купляти, це здається власна марка Інтертопу, виготовляють їх в Україні а гроші як за імпортні:girl_sad:
     
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    У мене із спортивного взуття 4 пари адідас, 1 пара NIKE,1 пара Nine WEST. Всіма задоволена, єдине що останні мені перестали подобатись фасоном.
    Маю дві пари осінніх чобітків на високому каблуку від Джорджі Віто, впринципі задоволена, і мають непогані фасони. Дуже подобається фірма Кazar:girl_claping:, колись мала їхні туфлі 5 років , викинула ,бо надоїли, але в хорошому стані.
    Літнє взуття в основному фірми ALDO:girl_claping:, дуже для мене зручне,купляла закордоном,але чула що вони відкриваються в Київі.
    В чоловіка в основному все взуття ECCO, він дуже задоволений.
     
  4. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    В Шику дійсно досить хороше взуття, маю звідтам одні чоботи, але більшість моделей одноманітні і ціни теперешні реально є завишеними. От коли там розпродаж то можна знайти модель за нормальною ціною. А от в магазині Венеція чомусь не довіряю тому взуттю, як на мене там Італією і не пахне:girl_sad:
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    певно я вибирала такі моделі - ну жахливо для мене не зручні ті чоботи.
     
  6. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Осінні чи зимові Geox більше в житті не куплю, таке враження, що то не підошва, а губка, мембрана дуже швидко тріскає. Ecco завжди купляєм і задоволені, зручні і якісні. Зимові Columbia супер, але від -5, бо затеплі.
    Є ще така приказка "Які гроші, такі й калоші", але це не завжди правда в нашій країні.
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    а де Шик і Венеція знаходяться?
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    там є деякі оригінальні італійські, а деякі підробка (особливо якщо написано фірма NOW)

    шик в вамі на виговського і на добробуті, венеція на південному і на добробуті (за франка не знаю)
     
  9. Debil

    Debil New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Відпишусь і я, так як взуття перепробував дуже багато і маю трохи досвіду.

    Ессо - взуття супер. Не промокає, не парить. Відмінні стельки. Це все
    стосується того, що виготовлено в Європі. Ессо із Азії (Індонезія, Китай, Малайзія і т.д.) значно гіршої якості. (В Азії, до речі, виготовляють усі спортивні моделі Ессо)

    Geox - Я чув багато негативних відгуків про нього..у мене ж враження поки що тільки позитивні. Закриті шкіряні кросівки не промокають абсолютно. Єдиний мінус - дихає Джеокс тільки при ходьбі , коли ж сиджу на роботі - трохи парить. Літні босоніжки і в'єтнамки теж носяться суперово, щоправда я не знаю на біса їм взагалі ті дірочки.

    Caterpillar (CAT). Останнім часом в Мегаспорті багато взуття цієї марки. На рахунок літнього - не знаю, а зимове купувати не раджу нікому. Вони незручні, парять, до того ж дуже сильно промокають. І весь цей "букет" за досить немалу ціну. Їх хвалять за їхню міцністю, я думаю вони і в мене протримаються дуже довго, тому що одягаю їх дуже рідко - здоров'я ніг передусім.

    Clarks - Маю одну пару літніх шкіряних кросівок. Носяться чудово, не парять. Загалом взуття чудове, хоча, іноді, із досить своєрідним дизайном...

    Badura - Непогане польське взуття, але продається тільки на базарах, де наші бариги накручують ціну в два рази. Тому доцільніше купувати майже за ті самі гроші Ессо чи Clarks.

    Skechers - Один раз я спокусився і купив пару кросівок. Одягнувши їх вдома, зрозумів, що парять вони дуже сильно - за декілька хвилин ноги були мокрі. Тому наступного дня я відніс їх назад і віддав... Хоча, звичайно, питання можна було вирішити абсоруючими бактерицидними стельками...
     
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    я в антикризі купила "калоші"-чоботи за 320 грн
    весь час мерзну в ноги, наважилась злізти з каблуків і купити взуття, в якому буде зручно і тепло
    фірма ТСМ, не шкіряні, без хутра, але 100% водонепроникні і "термостійкі"
    за 4 дні ще жодного разу не змерзла)
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

     
  12. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Купили ми рік назад чоловіку чоботи під розпродаж фірми Braska в Plato,заплатили не малі гроші,так в них вже через місяць підошва внизу потріскала. Тепер цей магазин стороною обходим.
     
  13. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Хтось мав колись взуття Zara? Як носиться?
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    На Любінській є поряд Інтертоп і Плато, так от, як тільки вони відкрились, я почала мордувати знайомого (він там працює, в Інтертопі), щоб дістав мені якусь знижку або свиснув, коли буде щось нове. Зразу поговорили і за Плато, то він мені сказав, що в них, що не продається, спихають в Плато за менші гроші.

    А ще йому тоді давали таку знижку, типу скільки місяців працюєш, стільки відсотків маєш знижки - але раз на 7 місяців, тобто не більше 70%. Уявляєте, які в них накрутки, якщо вони спокійно можуть подарувати 70% від ціни?

    Тому надаю перевагу знайомим приватникам - тим більше, маю невідповідно до свого 36 товсті ноги в литці, важко щось підібрати.
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    чоловік кросівки мав, симпатичні і класно носилися, купував в Голландії. Але щоб то щось супер було то каже,що ні
     
  16. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Честер - це російська торгова марка. Але для престижу її презентують як британську. І люди на це ведуться.
    До речі, Екко теж шиє своє взуття в Китаї. Маю одну пару, якій вже років 5. Носиться чудово, але має один недолік - модель така, що верх ніби пришитий до підошви, то от в ці дірки в дощову погоду потрапляє вода. Тобто носити можна хіба, коли дощу нема і калюж)))

    ---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    не тільки в Китаї. багато взуття шиють ще й у Бразилії. наприклад, взуття, що продається у Монарху.

    ---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    Плато - це щось на зразок дискаунтеру Інтертопу. Взуття, що не продали в сезон в Інтертопі, передають у Плато, щоб звільнити полиці в Інтертопі для нових колекцій. Це нормальна практика. Правда, деякі моделі в Плато роками "зависають". Але колись купила собі там босоніжки Екко. Одні - на щодень, другі - спортивні, кататись на ровері. Коштували порівняно (з інтертопом) недорого, а носяться нормально.
     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    я маю чоботи, туфельки, босоніжки. Все купувалося за кордоном - якістю дуже задоволена.
    Минулої осені купила на південному чобітки - п"ятка поїхала, підошва стерлася за місяць. Аналогічну модель мама купувала в Іспанії - носить вже третій сезон.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    В мене взуття наразі монарх, браска, екко, супер-фіти, велфер, кросовки фабричні угорські, не знаю фірму. Так от тут багато писалось що браска, велфер - погані марки... а для мене вони найкращі.... в мештах браски відходила 3 роки ( весна+ осінь) і вигляд в них практично ідеальний, звичайно що набойки мінялись, шнурочки також, але загалом по них не скажеш скільки вони відходили. Велфер - маю літні балєтки шкіряні - минулого року був 4-й сезон, то вже топталась ними з малою на прогулках...але все одно - жодних до них зауважень чи критики.
    Чоловік носить спортивне взуття ЕККО, якось повелись на дихання Джеоксів, купили - дуже шкодуєми бо нога в них потіє шалено... і от вже промокати в підошві почали ( носить 3-й рік)...але т.к. як він в них лише в вихідні ходить чи собаку вигулює - може бути, але більше не купимо.
    З класичного взуття має певно пари 4 мештів Браска і ще пари 3 напевно - Голдер ( власна торгова марка Плато) Єдиний нюанс дуже швидко набойки позтирались..але загалом, враховуючи навіть те що він не дуже акуратно носить взуття - виглядає все дуже навіть пристойно). Можливо в нас взуття не псується тому що ми ногами ходимо мало і в транспорті не їздимо..... а в авто взуття сильно не зносиш. Не знаю.... а може просто нам попадалось взуття з вдалої партії..... але всім нашим взуттям я дуже задоволена.

    А ще років 5-6 тому, коли була більше обмежена в грошах, купувала взуття фірми Стептер ( Винники) загалом за ті гроші непогана якість, взуття не розлазилось, більш-меньше виглядало...звичайно що модельним його було важко назвати...але за ті гроші це був ідеальний варіант.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2010
  19. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    в мене є Zara чоботи і багато босоніжок (на високому каблуці-шпилька і без)
    якістю задоволена, колодка зручна, не натирають
    купляла в Іспанії
     
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Мала я чоботи від Честер... Можу сказати, що "своїх грошей" вони точно не відходили. Маючи дві пари зимового взуття (відповідно носила я їх не кожний день) другий сезон вони витримали не до кінця. До прикладу, шкіра, якою була обтягнена підошва почала обдиратись вже вкінці першого сезону, а на мокру погоду вони так промокали, що в них ходити практично було неможливо.