Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Viola, 24 Січень 2010.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А я про Честер чула, що його шиють в львівських підвалах.
     
  2. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    не знаю у яких підвалах те взуття шиють:confused:, але уже друга пара чоловічого взуття, куплена тієї зими тріснула по швах:eek: Я просто в шоці!!!!!!!!!!
     
  3. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Хто купляв взуття марки WildCat? Як носиться? Взуття з недешевих...
     
  4. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    wildcat - це ті, що в Монарху продають? мала 2 пари. шкіряні на низькому дуже добре відносились і дуже зручні були. (але шоб дуже якісні були - не сказала б), а замшеві на підборах скоро повитирались в місцях тертя. правда виготовлені були in china.
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Одна з моїх марок - фаворитів.Маю чудові осінно - зимові зелені черевики - дуже добре носяться,ногу не парить.Ношу вже їх третій чи четвертий сезон,а свого вигляду не втратили.Загалом,я дууже задоволена.
     
  6. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Купила собі чоботи Zara, ніяк не можу розходити. П'ятка дуууже тверда і шкіра ніяк не розходиться 'під ногу'. Наче в кайданах через півгодини ходьби. Просто жах. А ще казали - заводське, іспанська фірма!
     
  7. cream

    cream New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Вже і не розносите, взутя Zara, Bershka, Mango, навіть Miss sіxty, не є деже якісним, воно розраховане на один сезон нещоденного використання. Тобто модне, прикольне і не більше. Я купую взуття таких марок лише якщо дуже сподобалось і ідеально підходить по розміру, зручності, а таке буває не часто.
     
  8. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Я чула ,що це Китай.В Англії такої ТМ не зареєстровано.
     
  9. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    так поверніть її в магазин, якщо гарантійний термін ще не вийшов...

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    цілком може бути, що шиють у китаї. зрештою, на коробці з-під взуття має бути написано, де його виготовили. а про походження торгових-марок-що-гарно-називаються можна прочитати, наприклад, тут: http://www.maxskvo.ru/obzor/261
    чи тут: http://e2l.org/content/vsya-pravda-o-brendah.

    зрештою, в тому, що взуттєвики намагаються обізватися по-імпортному, нема нічого дивного і протизаконного. якби замість Carlo Pazzolini на магазині писало б "Скороход", Ви б туди зайшли? платили б по 200-300-400 доларів за пару тапків? скоріше за все, ні. а от за Carlo Pazzolini платять, бо це ж "тіпа італьянське".

    до речі, з моделями взуття якось стався в мене казус. купила я собі кілька років тому черевики від якогось невідомого китайського виробника. до слова, черевики були чудові, кілька сезонів відносились в інтенсивному режимі. так от, через рік в Інтертопі я бачила аналогічні черевики, тільки за трохи іншою ціною і під інтертопівським брендом Браска. модель була ідентична.

    ---------- Додано в 18:30 ---------- Попередній допис був написаний в 18:26 ----------

    ще можна почитати тут: http://ves4i.com.ua/brand-obman
     
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    ну це хто як носить:girl_cool:

    Хоча не розумію, навіщо купувати взуття, котре десь тисне чи незручне.
     
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Купила собі черевички фірми Fornarina, пише що виробництво Сербія! Шкірка дуже ніжна, мякенька, шкіряна підошва! Ціна досить висока! Чи хтось мав взуття цієї фірми? Які враження?
     
  12. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Коли міряла - вроді всьо було нормательно, розмір мій, не тиснуло, а як пішла 'в місто', то ледве-ледве прийшла зі сльозами, дуже незручно власне ходити, тисне по всіх кісточках при хотьбі, а як стояти на місці - no problem. Вперше з таким стикнулася, шкода тільки грошей викинутих.
     
  13. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    А Ви не хочете занести їх в майстерню і розтягнути трішки? У моєї сестри така ж проблема була, то тепер все нормально після тої процедури :girl_in_dreams:
     
  14. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    і де ви їх купляли? у Львові заводське, іспанське?
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Про таке й не подумала. дякую
    Так, у Львові. Уявляєте.
     
  16. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Мені дуже сподобалась марка Timberland. Купила в Інтертопі зимові чобітки, на початку цієї зими, носила їх день в день, на Буковель взувала коли на лижі їздили, чобітки виглядають як в день їх покупки :girl_tender: Тішусь з того що буду носити їх наступної зими і не треба бігти купляти нове взуття, бо з старим щось сталось!
     
  17. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Якщо китайці пишуть, що виготовлено в Китаї, то це вже означає, що це НЕ останнє г...., тому, що якщо написано, що це виготовлено в "Італії" чи щось такого типу, а ціна низька, то вже явно що це просто підробка і китайцям стидно визнати, що вони таку гадость роблять. Знаю дуже багато речей, які роблять саме в Китаї і якість їх пречудова і на них гордо написано: made in china, але і ціна відповідна. Це стосується не тільки взуття. Про китайські речі можу написати дуже багато і відкрити багатьом очі, бо так і дурять наших людей: "Прошу пана, то не китай, то гамерика, а наші наївні вірять!!!" :girl_crazy:
     
  18. Tyulpana

    Tyulpana New Member

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Були вчора в магазині Венеція. Я загалом задоволена взуттям яке я там купувала, там є(уточнення:раніше було італійське взуття та польське)АЛЕ. Вчора я знову завітала в цей магазин, сподобалась одна пара, але чоловік засумнівався у якості і попросив проконсультувати знайому яка розбираєть у взутті. Нам на наші сумніви-НАХАМИЛИ(хоча у це важко повірити бо продавець завжди щебече) і сказали що більше в магазин не впустять:girl_cray:я в ШОЦІ, ноги моєї там більше не буде.....!!!!!

    ---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

    І до речі ця пара була дешевою підробкою під відому фірму Baldinini. Нам сказали, що це не є фабричне взуття (а сказав чоловік, який сам завозить взуття з Італії, він також попередив, що багато дорогих магазинів, поруч із дорогим взуттям "тулять" -фігню.!!!!)
     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

  20. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Марки взуття (хвалимо\сваримо)

    Прочитала статтю.
    ДУмаю, що угги не більше шкідливі, ніж 10см.шпитяки.
    ортопедичне взуття є корисним, але носититаке ні в кого, певно бажання нема.

    По темі. Передивилася своє зарівське взуття. Усе куплене в іспанії у фірмовому магазині. І далеко не усі зроблені в Іспанії.