Машинки для скрапу - відгуки, поради...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Лютий 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Spellbinders? Оцево?
    [​IMG]
    По ідеї, вони радять між ножем і папером давати вощений папір, щоби все легко витягалося.

    Ага, завиток у мене теж без проблем вирізається. І сніжинки теж без проблем. От серветочки і метелики - :wacko1:
    Нещодавно купила їхні нові мінісерветочки. Ще не випробувала. Як випробую, поділюся враженнями, чи вони такі ж проблемні, як великі.
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    цево цево.
    про вощений папір (а що то такий за папір?) не знала, смикалковим методом дійшла до того шо шось стелити тра, бо інакше капець просто. А деякі дівчата, читала, що скотч до ножа приклеюють, аби легше діставати було (поверхня тоді слизька получається). І вгазал метал на нових спілбіндерах мені не подобається. Без додаткових хитрощів купа паперу йде у смітник.
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    я, в результаті, зупинилась на малярному скотчі, клею на ніж і так тоді папір ріжу - діставати однозначно легше
     
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    а то не такий на якому пекти? пергамент промащений, нє?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Так, то він.
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Спробувала підкласти папір під ніж, плюс прокрутила разів 5. І нарешті мені вирізалось повністю все. Я навіть здивувалась. Пластини ще не маю, наразі тільки планую купити, попробую, можливо з нею краще мені піде.
    І я щось думала про ті меморі бокс, що то тільки в мене, але дивилась відео на ютубі, як в якоїсь пані також одне вирізалось, а інше не докінця. Заспокоїлась, що не в мене одної такі проблеми))))
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Точно піде краще. ;)
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    До мене приїхали ножі від My Favorite Things. Це просто чудо!!! Вирізаються та вилітають самі за одне прокатування!
    А от з метеликом від Маріанни цікаво як виймати? Дірочок немає на ножі взагалі. мусила за кінчик підтягувати голкою, вирізка вийшла зразу але на ножі купа папірчиків залишилася.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ой, ножі Маріанни специфічні. Може, підкладати вощений пергамент також? А MFT я теж дуже люблю, як і Меморі Бокс.

    А пробували вже витискати щось Impressabilities? Я спробувала й усвідомила, що мені треба для цього спеціяльний ґумовий килимок.
     
  10. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Так. В мене це вже друга. Мені вони підходять ідеально, але гумовий килимок необхідний. А от із всіма іншими платинами мушу підбирати канапку в залежності навіть від товщини паперу.
    А як він допоможе? В мене головне підчіпити краєчок(я голкою робила, хоча боялася попсути саму висічку), а висічка виходить ідеально, а потім треба витягувати дрібноту ту :)
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я так і зрозуміла. Пробувала щось інше підкладати - не працює.
    У відео я бачила, що в цих ножах знаряддям для тиснення витискають рівочки та ямочки й тоді висічка сама підскакує і її легко витягнути. Не знаю, чи з вашими таке можливо.
    А дріботу можна скотчем витягнути, по ідеї.
     
  12. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я вже знайшла :) Вона навіть за пальцем тягнеться :) Або кусочок малярного скотчу, неміцного і заразом практично вся дрібнота випадає. деколи достатньо і легенько постукати по килимку :)
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я також пробувала без килимка. Спочатку ніяк не могла зрозуміти в чому причина. Потім таки з підручних матеріалів зробився килимок мені. Ідеально підійшла резинова сторона від коврика з-під мишки.
    Я замовила собі ще один ножик від меморі бокс, попробую, можливо то тільки ті ножі-метелики так погано мені вирізаються. І ще хочу похвалити ножі від CottageCutz. Спочтаку, коли отримала ніж ніяк не могла зрозуміти для чого ота наклейка. А воно з нею так шикарно вирізає... Просто задоволена ним!
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А який саме?
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Такий маленький
    [​IMG]
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Не думаю, що з ним будуть проблеми. Файний.
    До речі, зауважила одну річ. Поки в мене пластини не вигнулися, всі ножі краще вирізають, а вже з вигнутими, то треба частенько металеву підкладати.
     
  17. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    дівчатонька, а порадьте хто має справу, варто брати машинку Sizzix Big Shot (запала в око саме та нова, голуба, з пластиною)? маю cuttlebug і от морочу собі голову варто міняти на сізікс чи ні, списки +/- складаю, і ніяк не можу приняти рішення
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    вона вас чимось не влаштовує, що надумали змінювати? ножі ж Сізіксівські туди підходять всі
     
  19. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    та кажуть що вона міцніша, ріже твердіші матеріали, і що є деякі ножі сізікс що не вміщаються по ширині (з цим ще не стикалась) ну і плюс вона по акції йде і мені хочеться якогось руху (знаю що все це дурниця, але ж завжди хочеться щось нове) :) а з практичного то в мене є тільки одна папка сізікс і скільки я вже разів не пробувала тиснення робити то папір місцями прорізає, незнаю чи це проблема папки самої, бо там дрібний візерунок чи це проблема що вона все таки для сізікса розрахована.
     
  20. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    на рахунок папки, багато нових ріжуть папір, треба взяти шмат товстого картону, або чіпборду (ще товстішого) і прогнати декілька разів, бо папка виливається в формі і пластик на краях гострий, а таким чином можна згладити, папці це аж ніяк не зашкодить
    або можна кожен раз змочувати злегка папір