"Мастер Шеф" на каналі СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nitriotka, 15 Жовтень 2013.

  1. happy story

    happy story Well-Known Member

    Асмік переможе? Як на мене все ж краще ніж неврівноважена , самовпевнена Катя і Олег, який теж вже загрався. Хоча в ідеалі краще б перемогла Лєна. Але і так всі хто в кітелях( може крім Руслана) будуть працювати в хороших ресторанах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Та вже писали,що Олега фото було з паризької школи,тому не факт... То ж можна гонорово і за свій рахунок поїхати і вчитися..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я буду сміятися, якщо в результаті переможе Катя))) хоча шансів на це ще менше, ніж на перемогу Наталки)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та якраз вона і має 50% відсотків шансу, а Наталя 0.0 - тобто, фіг вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Пєскова зараз у "Все буде добре" готує тарталетки і розказує про МШ. Виявляється вони з Асмік весь час жили разом і вчилися разом.
    На питання "кого їй зараз найбільше бракує на проекті?" відповіла, що Руслана - без нього скучно:girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Та той Клопотенко мене шокував, за га..іме ,перепрошую, м'ясо дати 400 грн. Ну це явно виглядало як підстава. Хоча наушника я не помітила, в мене виникла думка, що він тій істеричці Катьці симпатизує, тому й так зробив. Хоча може бути й таке , що йому дали таку вказівку. Ми ж не знаємо, що там твориться за лаштунками шоу...
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    глянула останню частину. бідна Лєна незаслужено пішла через того тупоголового Олега, якого неможливо переконати у чомусь.воно як осел вперте!
    Лєна дуже працьовита і старанна, і як людина приємна була і справедлива. дуже жаль....
    ще повеселило як розхвалювали батька Асмік, як він вміє готувати м*ясо. а що з того вийшло? засушений ростбіф:girl_haha:
    тепер ні за кого не вболіваю. додивлюся, але без особливого ентузіазму...:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shamna

    Shamna Мамуся

    Те ж саме прийшла писати сюди.
    Чесно, я розчарована, бо до останнього сподівалася, що піде тільки Олег, а Лєна приєднається до трійки суперфіналістів. В попередні роки їх ж завжди було саме троє.
    На мою думку командного конкурсу в фіналі вже не повинно бути, якось несправедливо виходить.
    На жаль, немаю за кого тепер вболівати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Чого ж 50? Вона має 33.333333... Одна із трьох. Я мала на увазі, що вона навряд чи виграє.
    Чи то Олег теж пішов? Бо я до кінця, як завжди не додивилася

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    пішов. Залишилися вона і Асмік, тому тут "бабка на двоє гадала", всяке може статися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ага! Я ж то, бачила лиш, як Лєна пішла. Була зла, що того самовпевненого залишили. Ну, як він пішов, тоді добре)
    Тоді я ще більше впевнена, що виграє Асмік.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А чому ніхто не пише, що Оля так відкрито була за червоних? Лиш Клопа сварите? 70 грн за десерт із дитячого кафе і 80 за шу? І ще 50 "на чай". А Вєлікая? Спочатку каже, що суп засолодкий, А потім, коли гроші кладе, то каже, що дуже їй сподобався і дуже смачний?
    І от направду, ніби і не є дуже нездалими фіналістки, але я щиро ні за кого не вболіваю. В принципі, в цьому сезоні мені ніхто і не "припав до душі" як то кажуть. І різниці не бачу, Катя чи Асмік. Хоча маю підозру, що тато Каті добре виклав папірчиків.
    П.С. ідея із супом сподобалась, але і мені хотілось якогось прозорого бульйону.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. happy story

    happy story Well-Known Member

    Асмік мені виглядає трохи кращою за Катю. Істерик вона не влаштовувала, на протязі проекту вела себе більш менш нормально. І кулінар вона не поганий. Для мене вона була серед фаворитів.
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Розказував чоловік, що Ектор на ФБ сторінці виклав пост-пояснення чому фінал вийшов таким, типу є правила конкурсу і т.п. Так от, там суцільне обурення, чому пішла Лена і як то в попередньому конкурсі забили на правила, а тепер вже так аж дотримуються
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shamna

    Shamna Мамуся

    Це ще раз підтверджує, що сценарій написаний заздалегідь.
    Треба було Асмік і Катю відправити додому ще після конкурсу з зірками, де вони набрали всього по 2. Тоді було б справедливо.
     
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Теж читала в ІГ. Лєну шкода. Того ж вискочку залишали, бо він такий класний, так гарно готує, багато робить. Чого ж було не залишити Лєну, чия качка і суп зібрали стільки грошей і отримали стільки позитивних відгуків?
    Я маю підозру, що виграє Пєскова. І якщо вона виграє, то я повірю, що шоу куплене.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Дивлюсь і офігіваю.
    То Олег так перед своєю жемчюжиною так вийо...ться, чи перед тою кумою? То цирк якийсь, чесне слово....
    Лєну реально шкода. Дуже шкода, що він не прислухався до неї, дуже...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    То просто той Олег ще та ослина ну і та його жонушка, нікого не слухай роби як вважаєш за потрібне. Така рагуліна, кучері наробила, думає десь свою сутність сховає


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Та то взагалі, нема слів. Бичка, от і все.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А він такий же ж як і вона. Фу, такий бридкий став за останні випуски, що не можу. А як згадаю коментарі про Тетяну "родіна мать" і постійні закидони в сторону бюсту Наталки. Мій чоловік часом аж сам дивувався з того, що говорить одружений чоловік про інших жінок.
    А к нервувався в конкурсі, де він з Асмік був. Коли вона його перепитувала те, що ніяким чином знати не могла. Якою стороною поставити м'ясо. Та, блін, вона не вміє читати думки. Чого кіпішувати? І той його внутрішній голос.
    Я зла. Бо Лєнку шкода. І не справедливо було.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3