"Мастер Шеф" на каналі СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nitriotka, 15 Жовтень 2013.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Аааа я за Троцього вболівала.:girl_cray:

    І дуже вже мені шкода було, коли до нього на суперфінал ніхто не приїхав. ну, добре, рідних нема. То що, друзі якісь не моглди приїхати? Ех.
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    на один з конкурсів до нього приїздили 2 подружки. Але якось все було трохи "за вуха притягнуте".
    :haha:Ти теж на кухні так волаєш? сама до себе????
    Як треба буде - я приїду. І навіть, якщо треба буде допомагати щось готувати - буду, але перед тим ти обіцяєш: як твої помічники так напартачать, що одягнуть на тебе чорний фартух, то ти їх головою в газову духовку пхати потім не будеш:tongue:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    колись вона приймала участь в шоу "міняю жінку". Дуже навіть вмєняєма була. Єдине, шо мене здивувало, коли я побачила в МШ - вона вдома нічого не готує. Абсолютно. Все, приносять їй з кафе, вона не дозволяє, щоб працівники піднімалися до квартири, а спускає їм сумку на шнурку через вікно. Все туди складають і вона піднімає в квартиру. Обідають і вечеряють в кафе. І тут Каріна - готує:pardon:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Волаю, коли мені треба:))), тому я свою "споріднену душу" зрозуміла і розпізнала.:girl_crazy: Хоч не відразу і все ж...
    Я взагалі люблю емоційних людей, головне шоб кіпіш був з толком і нікому не шкодив, він допомагає спустити лишнє від себе і зібратися.
    Ех, надіюсь ім"я Троцький буде ще десь зафіксовано, а не забудуть його як отого Руслана, чи як його, з минулого сезону.:girl_impossible:
    ОМГ, ну от це обідно. Одна з "Холостяка" була на початку, друга з іншого шоу.:facepalm:
    Чому так трапляється, що люди скачуть від шоу до шоу. Таке враження шо якісь зв"язки на СТБ. І кастинги не такі справедливі і справжні, як виглядають...

     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2017
    • Смішно Смішно x 2
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівоньки! я без тілівІзора. то що новий Мастер шеф почався?
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    "пішла" подивитися програму. ТОчно, почався Мастершеф.Підлітки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    випадково в ютубі на відео наткнулась)) то мастер шеф підлітки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    от і я.
    буду завтра дивитися.
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я знову
    тепер будуть професіонали. подивимося що з того вийде
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    І я знову ))
    Цікавий був відбір. Я думала, що буде нудно, бо всі такі шефи, всі професіонали, ага, фігушки ) Сирий борщ вбив наповал
     
  11. happy story

    happy story Well-Known Member

    Там не дуже всі вже такі профі... Багато молодих звичайних поварів... Але є і справді круті повари які свої заклади мають... Цікаво... Тільки от Пескова там зайва... Не могли не взяти когось епатажного для шоу

    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вона працює з Ектором вже давно. Заслана качечка, якраз і буде додавати епатажу і мутити воду.
    Во, вже почала. Добре робить свою роботу і собі додаткову рекламу. Цікаво скільки їй заплатили враховуючи те, що виграти вона апріорі не може.:girl_in_dreams: Ще на один ресторан буде достатньо?
     
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Дуже вона там зайва, дратує, зважаючи на її "блати" )
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а хто би шоу там робив? І кому для рейтингу треба "тихе болото"?