Мастопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Svetlanka, 27 Вересень 2009.

  1. Svetlanka

    Svetlanka New Member

    Як лікувати кістозно - фіброзну мастопатію ? Чи можна її вилікувати?
     
  2. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    добре допомагає зелена глина,класти треба компреси.а до лікаря ви зверталися?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мастопатія

    і ще консультація в хорошого лікаря
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    а ше приймати чистотіл. він від всяких таких утворень.
    я чистотіл збираю сама, пропускаю через м*ясорубку, натоюю його на спирті три дні, потім переціджую в баночку і маю цілий рік. Але та зараза отруйна так шо з дозами приймання слід не переборщити і шо саме цікаве в кожного організму своя потрібна доза. Лікує навіть важкі новоутворення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мастопатія

    що значить "важкі"?


    в мене була мастопатія, була в лікаря, пориймала ліки (місяць здається) - все минулося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    у мене була фіброма. казали жи тра вже і зара різати. але я ся тим чистотілолм вилікувала. Зара ним лікую якесь утворення в груді (не мастіт)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мастопатія

    на місці Svetlsnk'и я б не ризикувала з самолікуванням, а все-таки звернулась до хорошого лікаря. Це не є якась така страшна невиліковна хвороба. Нормально лікується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Svetlanka маю фіброзну мастопатію вже 7 років! Ніяк не можу її позбутись!В 11му класі мені видалили першу фіброму! Після того все почалось - ще дві операції і результат - на даний момент в мене 3 фіброми і 11 вузлів
    Зверталась до багатьох лікарів із різних регіонів України - сказали, що дуже погано що я погодилась на першу операцію, вона могла оце все за собою потянути!
    Тепер якби я мала можливість це все зробити ще раз - я б ніколи одразу непогодилась на операцію, звернулась би до кількох лікарів і пробувала це якось лікувати.
    Незнаю яка там ситуація у Вас - але якщо пропонують різати - непогоджуйтесь одразу - добре подумайте - говорю із свого гіркого довіду
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Наскільки я зрозуміла, мастопатія виникає внаслідок гормональних збоїв в організмі жінки. Внаслідок стресів ітд. В мене виявили літом, бо дуже боліло, на той момент я не годувала дитину півроку. Гінеколог прописала гомеопатію -мастодинон. Я випила його 2 банки, потім вирішила піти до мамолога в онколікарню -він подивився і сказав, що я здорова і щоб я нічого не пила. Та я щось мала сумніви, адже далі боліло, тай промацувала вузлики. пішла до його колеги, він таки підтвердив мастопатію і сказав далі мастодинон пити- до 5 місяців, дієти притримуватися- кави не пити, шоколад не їсти ітд.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Orman, а чим ви пролікувалися, якщо не секрет?
     
  11. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Straniera ніколи не чула про таку дієту - а що вона дає???
    Adriasia а можете детальніше розказати як чистотілом лікувати?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мастопатія

    тим же, що й ви :). Призначив мені маммолог-онколог.
    Просто намагаюсь назви ліків не дуже писати, бо самовільно їх собі виписувати не можна, а наші люди так люблять - сусідці помогло, то і я поп'ю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    В мене тоже була мастопатія,при ній обов"язково тре дотримуватися дієти на груди!!!Для того,щоб швидше пройшла хвороба:girl_spruce_up:
     
  14. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Krab, а що то за дієта?

    Кофеїн негативно впливає на ці гормональні процеси. Можете почитати і тут
    http://www.farosplus.ru/index.htm?/pitanie_bad/gazeta_19/diet_mostopat.htm
    http://bt-lady.com.ua/?show_wm=yes&id=34
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Мастопатія

    Дівчата, а хто що може сказати про грудне годування при мастопатії? Лікарка порадила годувати лише до року, тяжко було чути таке.:girl_cray:
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мастопатія

    не бачу логіки.
    Годування - це природне призначення грудей (ну і для краси :)). Навпаки, радять народжувати і годувати грудьми тоді налагоджується нормальна робота залоз.
     
  17. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Мастопатія

    В моєму випадку, саме після пів року годування саме і виявилась мастопатія. Пролікувалась хоча вона нікуди і не ділась, а коли завагітніла вдруге сподівалась що все минеться, але після пяти місяців годування знову дала про себе чути.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мастопатія

    Це вже цікаво ... Треба спитатись консультантів по ГВ.
     
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Хтось був в лікаря-маммолого в залізничний лікарні на Огієнка3(5)?
    Рекомендували,але ненаважуюся піти. Лікарка з 8-ї лікарні сказала мастопатія-але взяла мазок і там нічого не виявили,направила в онко лікарню на Єфремова - взяли мазок сказали кіста і треба різати (більше туди не ходила).)))
     
  20. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Мені колись на Єфремова поставили діагноз фіброзно-кистозна мастопатія ( зробили пункцію). То був якийсь жах... пункцію робили проти моєї волі, лікар (молодий чоловік прізвище не пам'ятаю) при мовляв, що мусить робити її вже бо то швидше всього рак, мені тоді було 22 роки я під час тої пункції ридала як білуга. Дав направлення на узд, яке показало що у мене є 3 кисти. Гінеколог відправила до хірурга, який виписав "Генікохель" і ще якісь антибіотики, які я так і не купила.
    Через рік хотіла їхати на море і вирішила зробити узд щоб перевіритись, діагноз вже 9-ть кист мене привів у шок. Завели мене до лікаря мамолога-онколога прізвище здається Цьолко (може помиляюсь) він мене оглянув і сказав що ніяких кист у мене нема і мастопатії і близько нема , що у худеньких узд часто показує кисти а насправді це грудна клітка :girl_curtsey: . порадив їсти сир, мед багато фруктів викинути все дурне з голови,не пити хімії, уникати стресів, а ще народжувати 3-йко діточок і чим по швидше:girl_crazy:. А ще прикладати чоловіка до грудей як змога частіше :girl_crazy: