Мастопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Svetlanka, 27 Вересень 2009.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    тільки при прощупуванні. Більше вони мене ніяк не турбують, тому я для себе вирішила, що оперувати не буду.
     
  2. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Фіброаденому бажано видаляти, особливо якщо вона росте. В мене теж знайшли випадково фіброаденому при огляді в гінеколога, після цього я спостерігалася в мамолога і кожні 4-5міс робила УЗД. Спочатку я теж не хотіла робити операцію, але після кожного УЗД очевидно було, що фіброаденома росте. Тому все таки наважилася і добре зробила, нічого страшного в операції немає, тривалість від 15хв до 30хв. Робила в Св. Параскеви в лікаря Голдуна. Після операції прокинулася і пішла додому відпочила і вже в 3-4 год. бігала по Арсену і робила закупи, абсолютно ніяких побічних ефектів не було. Відносно шраму він є косметичний і за кілька місяців все зажило і нічого не видно.
    Зараз дуже рада, що зробила операцію, бо як згадаю постійні переживання перед УЗД чи консультацією лікаря, кожного разу були суцільні нерви.
    Розумію, що це справа кожного особиста, але я б радила виділити і забути про це, збережете час і нерви.
     
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Дівчата, хто приймає тазалок і якої фірми? Тільки сьогодні виявила, що тазалок випускають і Лубнифарм (Полтавська обл.), і Про-фарма (Київ), і вони мають абсолютно різні смаки (лубнифармівський - ніжніший, про-фармівський - гостріший і якийсь "хімозніший"). Не знаю, чому так. Тепер сиджу як дура і не знаю, який з них "нормальний"...
     
  4. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Мастопатія

    Пила кучу всього, мазалась кремами, ходила по лікарям. Гінеколог одного разу виписала ОК, пропила рік - все пройшло. А здавалось що безкінечний процес.
     
  5. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Мастопатія

    ??? а що це таке? п"ю зараз калій-йод і віт. аевіт, та гулька, що з"явилась минулого місяця вже ніби щезла, тепер надіюсь що і задавнена з часом розсмокчеться.... креми і мастодинон ніц не дали!
     
  6. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Мастопатія

    Хто лікувався препаратом індол-3? Виписали мені при кістозно-фіброзній мастопатії... препарат не дешевий, тому буду дуже вдячна за відгуки!
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Мастопатія

    Збираюсь на консультацію в центр жіночого здоров"я (чи щось таке) при залізничній лікарні. Чи хтось там був? Розкажіть, як то проходить та процедура.
    Знову появився біль і невеличка гулька в грудях з лівої сторони. Хочу нарешті перевіритись, але не хочу в черзі вистоювати. Та й в мамолога ніколи не була...
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2014
  9. Baffy

    Baffy Active Member

    Відповідь: Мастопатія

    Кажуть, дуже помагає дієта. Дослідження показали, що жінки, які не вживали тваринних жирів, практично ніколи не мали раку грудей.

    Щодо гормональних засобів, то гінекологи не спішать виписувати... А всі ОК мають ще й ранньоабортативний ефект...

    Дуже рада за тих, що вилікувалися травичками-вітамінами :girl_in_dreams:
    (бо я, чесно кажучи, НЕ ЗНАЮ, чи воно мені помогло)
     
  10. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Дівчатка, порадьте куди краще сходити на УЗД грудей?
    Вчора намацала гульку, боліти не болить, але так як рік тому виявили багато маленьких кист, то маю обстеження проходити регулярно, а я вже і так півроку протермінувала.
    Минулого разу після УЗД ходила до Курія онколога-мамолога на Єфремова. І цього року хочу до нього піти, але от маю дилему де краще перед цим зробити УЗД, щоб фахово подивились.
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Записалась сьогодні на УЗД молочних залоз до Півоварової Тетяни Павлівни в "Інтерсоно". Хтось якісь відгуки про неї має як про спеціаліста?

    ---------- Додано в 08:56 ---------- Попередній допис був написаний в 08:54 ----------

    Чи ходили Ви кудись до мамолога?
    Хочу сьогодні зробити УЗД молочних залоз і так розумію після цього потрібна буде ще консультація мамолога ...
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Мастопатія

    Закидайте тапками, але не ходила. Прийшла гулька з місячними і пішла разом з ними.
    Знаю, що все-таки варто обстежитись. Але так страшно мені...
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Мастопатія

    Перший тапок вже полетів - і то мій !
     
  14. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    А не страшно не знати що саме це була за гулька .... другий тапок мій :girl_nea:

    А я вчора таки зібралась і пішла на УЗІ до Півоварової Тетяни Павлівни. Лікарка дуже приємна, уважно подивилась мені молочні залози, все пояснила. Дала відповідь практично на всі мої запитання, та всеодно ще скерувала на консультацію до мамолога так як маю множинні кисти в обох залозах.
    Дівчатка, маю дуже гіркий досвід з мамою, яка пережила онкологію молочної залози і якби не вчасне звернення до лікарів, то могла б бути біда набагато гірша і повірте саме вчасне обстеження наше все! Не тягніть з походом до лікаря, бо те що ми сидимо і переживаємо нічого не міняє, а якщо все добре, то проконсультують Вас і і ніхто нічого Вам лікути не буде просто так.
     
  15. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Мастопатія

    Теж мала гульку в правій груді. Почав мене боліти правий яєчник, а потім і грудь, то я зразу ж поїхала до онколога, сказав, що вона не злоякісна, і що з вагітністю мала би пропасти. Не знаю чи пропала, не нащупується, але малому вже 2 рочки, і 1,5 з них ми були на ГВ.
     
  16. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Мастопатія

    Я знаю :girl_blum: Тому й не страшно
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Напишу свою історію з мастопатією, може комусь допоможе. Болючість грудей в мене почалася давно, десь 5 років тому біль дійшла до такої межі шо я не могла піднімати руки, тоді мені перший раз поставили фіброзну мастопатію, тоді біль мені могла забрати тільки гормональна мазь. ЛІкарі казали вагітніти і це пройде. ПІд час вагітності дійсно груди стали спокійнішими, потім ГВ. І от півроку назад все знову стало на круги свою, боліли страшно груди, набрякали і знову діагноз - фіброзна мастопатія.
    А проблема вирішилася сама собою, і дуже дивно, в жовтні моя дитина захворіла,чоловік допізна був на роботі і в мене закінчився дезодорант, так 2 тижні я не користувалася дезодорантом бо його банально не було кому купити, і за 2 тижні я звернула увагу на те, що груди значно заспокоїлися, перестали так набрякати. І вирішила не користуватися дезодорантами ше якийсь час. І от вже 3місяці я не користуюся дезодорантами, моя мастопатія пройшла без жодного лікування, груди стали мякими, навіть перед КД жодного дискомфорту.
    Тепер я собі проаналізувала шо дійсно, тоді коли я не користувалася практично дезодорантами в мене не було проблем з грудьми (при вагітності був токсикоз, при ГВ то зрозуміло). Я така щаслива шо випадково виявила ту залежність, бо не знаю чим воно могло для мене закінчитися.
     
    • Корисно Корисно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Запитаю ще тут, дівчата, де у Львові можна зробити узд грудей. потрібно терміново.
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    От і я зараз тим переймаюся. Взагаліто можна на Короленка в Репродуктивному центрі http://www.reproduction.lviv.ua/likuvalne-viddilennya, в онкополіклініці на Єфремова, УЗД в залізничній лікарні. Та бавгато де. Я схиляюся до Короленка, бо мені ближче. Але сказали, що спочатку тре йти до гінеколога, а часу на це нема. Тому спробую може просто прийти і встати в чергу, чи що, не знаю...
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Tsaritsa

    Tsaritsa New Member

    недавно робила на Сихові, в 4 поліклініці,вона державна,але виглядає як приватна,там спочатку подзвонити записатись треба,моя лікарка сказала що в мене 2 гульки, а на УЗД що лише одна і то не страшна теж попити чогось розсмоктуючого,але гінеколог після цього направила ще до ендокринолога,так і не виписавши ще нічого(((
     
    • Корисно Корисно x 1