Матеріальне становище пересічної форумлянки?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Adeo, 22 Лютий 2017.

?

Чи хотіли б Ви мати більше?

  1. Так

    41 голосів
    93,2%
  2. Ні, цілком задоволена

    3 голосів
    6,8%
  1. Adeo

    Adeo Active Member

    Всім привіт!

    Не планувала створювати теми, але це питання ну аж мучить.
    Десь з 2012-го перодично заходжу сюди і дуже люблю Дівочі Посиденьки, тому й не втрималася))

    Отож,

    1) Що для Вас матеріально забезпечена людина? І що потрібно робити, щоб такою бути?)
    2) Чи задоволені Ви своїм матеральним становищем?

    Що ж, почну:

    1) Для мене матеріальне благополуччя - це коли хватає на оренду житла/комунальні, машину та користування нею (а не виїхати десь-колись), можливість декілька разів на рік купити нові гаджети та ((зимовий :) і не тільки)) одяг, хоча б 2 рази на місяць покавувати десь з подругами та й, звісно, влітку побачити трохи світу. Мабуть, ще додам "відкласти на чорний день".
    Щодо того, що потрібно робити, то, думаю, відповідь мала би бути, працювати і розвиватися (на будь-якій посаді). В українських ж реаліях, мабуть, йти кудись в ІТ, чи що...

    2) Мені 24 роки, працюю у сфері освіти і не бачу сильних перспектив. Або ти крутишся, як білочка і працюєш на 2/3/4 part-time роботах, або ж живеш на державну зарплату і, м"яко кажучи, обмежуєшся тим, що маєш. І, ні, не задоволена.

    Як на мене, те, що я описала - це те, чого гідна кожна людина. І, будь ласка, якщо Вам не подобається мій світогляд, не пишіть нічого на кшталт: "Можна оформити пільги/нові гаджети, як і машина, нікому не потрібні/а зимову куртку можна носити 10+ років".
    Як виживати, думаю, знаємо/вміємо всі) Питання в тому, що не так у цій країні, і чи можна щось змінити.
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Перш за все змінити свій світогляд, мислення й таки
    Що заважає? Ви ще така молода й нічим дуже необтяжені.
    Знову ж таки - що заважає?
    Я по собі знаю - найважче - це змінити себе , своє бачення й бажання мати щось й таки працювати. Лінь, вона затягує. Й значно легше комусь заздрити чи нарікати.
    Й це не тільки українські реалії. Все в порівнянні. Я дякую Богу, що не народилася десь в Африці, в кочовому племені, де всі голодують й помирають діти. Й тяжкі часи - теж дуже відносно, навіть в Україні. Згадати хоча б голодомор.
    Я задоволена вже тим фактом, що я, мої діти й чоловік здорові й ми маємо де жити й що їсти. Й що Бог взагалі дав мені дітей. А гроші - це папір й просто мірило вартості. Інколи не тільки матеріальної , а й духовної.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Adeo

    Adeo Active Member

    Ну ваш допис з категорії "Змінити світогляд і тішитися тому, що маєш". Досить загально. Ні в якому разі не хочу образити. Можливо, не так сформулювала питання, але мене більше цікавить, чи власне Ви задоволені станом речей в Україні, чи є достатньо простору для розвитку і застосування свого досвіду за гідну зп. Адже, мова не про лінь, чи Ви думаєте, що, працюючи в сфері освіти, я не знаю, що таке постійне самовдосконалення?

    Є випадки, коли людина орієнтована на розвиток і робить улюблену роботу, але матеріальне заохочення низьке. Що ж тоді?

    P. S. Я не хочу міняти свій світогляд. Безумовно, є речі важливіші, ніж гроші, але ж, будьмо чесні з собою, майже все крутиться навколо них.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А які гаджкти кілька разів на рік? Ну спрауді цікаво, мені щось ніц такого в голову не приходить, щороку міняти телефон?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Звісно ніхто тут не напише що стан чудовий. Важко всім, але від зациклення над тим як в нас тяжко жити - легше не стане.
    Але, в нас є багато заможніх людей. Хто старається, працює - отримує результат. Повірте, нічого з неба не падає, за всім стоїть важка праця.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    На жаль, важка праця далеко не завжди приносить бажаний результат, особливо у плані матеріального благополуччя у певних галузях діяльності в нашій країні.
    Протягом останнього часу моє матеріальне становище дозволяє сплачувати КП у повному обсязі (крім опалення), віддати основну частину боргів, які набралися за час роботи в держустанові, утримувати трьох котів, харчуватись і час від часу дозволяти собі щось дрібненьке з одягу. Гаджети-ні (зрештою, мене задовільняє телефон з кнопками і я не знаю, які гаджети можуть бути ще аж так потрібні), побутова техніка-ні (мрію про новий холодильник замість радянського), посидіти з подружками - ну залежно як, відпустка під велииииким питанням.
    Озвучені в першому пості критерії сприймаю як необхідно-оптимальні загалом і як ідеальні - особисто для себе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Siania

    Siania Love Life

    Дуже, дуже на жаль, в нас не цінують працю людей у державних установах(( Тому, тут або йти в пошуках більш оплачуваної роботи, або зціпити зуби і працювати за копійки :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та людина, яка має стільки фінансів, які дають їй можливість почуватися вільною. Адже справа не у кількості гаджетів, які ти можеш купити і не у марці автомобіля. У кожного свій ступінь свободи.Хтось його вимірює матеріальними речами, які можна придбати вже і зараз, а хтось- освітою і подорожами. Світогляд у всіх різний. І ступінь свободи теж.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Для мене матеріально забезпечена людина - це людина, яка має власне житло, для якої купівля одягу/техніки/предметів для дому не є обтяжливою (йде вона по вулиці, побачила у вітрині гарні туфлі, зайшла, приміряла і купила, легко і просто, не рахуючи, чи їй вистачить до наступної зарплати), яка щороку їздить відпочивати/подорожувати, яка має змогу відвідувати цікаві їй тренінги/лекції/уроки, розвиватись і навчатись, як у фізичному, розумовому, так і духовному плані, яка відкладає на достойну старість і має рахунок в банку, який забезпечить їй рік проживання в разі виникнення бажання шукати кращу роботу))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  11. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    + Плюсуюся до Вашого посту,
    для мене забезпечена людина - людина без боргів і будь яких фінансових обмежень, з власним житлом і можливістю відкладати щомісяця певну суму. Що для цього треба робити? Знайти хорошу роботу яка б забезпечувала фінансово і приносила задоволення.
    Чи задоволена я? Ні, бо потреби більші за можливості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Ніколи б не подумала, що я одна в голосуванні вказала 2 варіант... Моя відповідь проста. Якщо співставити мою свободу і додатковий дохід, який можу отримати, я вибираю свободу. А грошей НІКОЛИ не буває достатньо. Разом з заробітком зростають і потреби. Точніше, потреби виходять на інший рівень. І так до безконечності. Спочатку буде бракувати ще 1 туфель, а до них сумки... А згодом- ще 1 машини, ще 1 поїзки на море... Мало людей можуть сказати, що їм більше не треба грошей і їм не бракує нічого. На жаль... Гроші обмінюють на повну відсутність свободи. Я на таке не згідна.
    П.С. Освітяни мають можливість додаткового підробітку, більші канікули, не працюють до ночі... Є хоч якісь плюси, якщо пошукати. На інших держ. посадах люди і цього не мають)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я приєднаюся. Цілком погоджуюся з Вашою думкою, з єдиною різницею: коли справді грошей вистачає хіба на хліб і пару мештів раз на 4 роки, все ж тяжко змиритися з думкою, що

    Тобто є якийсь чисто людський мінімум, , який хоче мати кожна нормальна людина, і це точно не той мінімум, який рахує держава. Це так, ремарка, бо я зовсім не прихильник пошуку крайніх "десь там".

    Стосовно першої частини речення - ні, але маю стійке переконання, що в цій країні і з цими людьми особливих позитивних змін не буде найближчі багато років. Стосовно другої частини - так, є достатньо простору і є можливості. Просто тут треба робити кардинальний вибір, чого ти хочеш від життя. Щоб не бути голослівною: подруга змінила роботу і на її місце шукають людину на зп значно вище середньої. Не ІТ, якщо що. Вже місяць шукають і досить туго, бо треба працювати на результат. Заради високого доходу часто (дуже часто) доводиться відсунути на задній план дітей, чоловіка, друзів і навіть ті ж самі подорожі, хоч то і парадоксально.

    Ще так подумалося: пересічна форумлянка - то як середня температура по лікарні:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Не сказала б, що в нас "народ не той". Якщо копнути глибше, то в Європі і США кількість тих, кого ми називаємо ватою десь та ж сама. Не маю на увазі ностальгію за совком, а саме спосіб мислення та існування. Питання в створенні прозорих, однакових для всіх правил гри. А не: своїм - все, чужим - закон.

    По сабжу. 1. Для мене, матеріально забезпечена людина це та, для якої не проблема забезпечити свої базові потреби: одяг, взуття, необхідні речі для дому, оплата комунальних, медичне обслуговування, розваги, подорожі. Людина, якій не треба надриватися півжиття, щоб наскладати на автомобіль. 2. До обвалу гривні моєї зарплати вистачало на все і навіть трохи залишалося. Зараз ні, як і більшості.
    Що робити? Шукати можливість заробляти в валюті, мабуть. Айті не панацея, бо ринок поступово перенасичується ними і закінчиться все тим же як і з юристами свого часу.
    Робота в освіті в нашій країні не дасть можливості заробляти багато, скільки не розвивайся. Доктор наук має в найкращому випадку 15000 у Львові. А це довгий і тернистий шлях. Можна звичайно писати дисертації на замовлення, "рішати питання", але це вже зовсім інша історія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +
    ще додам, що забезпечена людина - це навіть не та, що "побачила класнючі дорогі туфлі в вітрині та купила", а та, що має таку можливість купити, але її світогляд (якщо це вже популярне слово на цій сторінці :)) не дозволить їй це зробити, бо взуття для ходіння в асортименті в неї вже є, в нормальному стані.
    Я наю знайомих декілька дівчат-жіночок, у яких практично така ж шафа, як в гамериканських фільмах, де сотня пар взуття, з якої більшість більше одного разу не взувалась і взуватись наврядчи буде (бо не модна, бо треба ще кіло одягу підбирати під ці мешти, щоб "пасувало" (wtf?) або просто вони вже один раз взуті чи самі навіть не знають навіщо купили )).
    Ось дурне витрачання грошей на забаганки-"пАнти"-різного роду попадалово (коли людина круто мчить на шосе, а потім оплачує штрафи, які б могла з легкістю оминути) часто призводить до того, що така людина заробляє для дірявої кишені. І ніби то заробляє дуже пристойно, але залишається практично ніц. Хіба шафа та гаджети, мода і технологія яких змінюється щомісяця.
    Гаджет - це те, що має не просто задовільняти бажання, а виконувати конкретні задачі для полегшення життєдіяльності.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не згідна. Кожен отримує задоволення від різних речей. Навіщо тоді працювати, якщо слідувати чужим принципам?
    Хтось прогулює всі гроші в ресторані, хтось балдіє від сотої пари туфель, хтось подорожує, хтось складає в шкарпетку. Мають право, а чи хтось з них мудріших, чи дурніший, важко сказати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А я взагалі за останній рік змінила свої погляди щодо фінансової теми(може починаю дорослішати?)))Добре,чомусь,тоді,коли на "все на світі"не вистачає)))Тобто є житло,нормальне харчування,сезонний відпочинок,потрібний одяг і різні "дитячі" витрати (гуртки,школи...),а решту-це те,до чого йдеш,для чого "напружуєшся" і впахуєш.Бо дійсно,коли оглядаюсь назад-то розумію,що маю зараз все)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Siania

    Siania Love Life

    Дуже класне відео у фб гуляє:


    Я трудоголік, не можу просто взяти і нічого не робити))) а якщо люди щасливі по-справжньому, то чому ні :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по мірі появи потреб наша сім'я знаходить шляхи, щоб ці потреби задовольнити.
    Звичайно, що я матиму дедалі вищий дохід, тому що моя кар'єра ще далеко не на вершині, але я прямую догори. І зрозуміло, що я хочу цього і радію цьому.
    Стосовно "заробити в нашій державі" - ненормально в Україні все. Ненормально жити на 3.200, тому що це навіть не бідність. І ненормально отримувати (умовно) 50.000 , тому що тоді живеш в іншій реальності, по інший бік - але тієї самої ненормальності.
    Не їду жити за кордон, але часом дуже хочеться - не через дохід, а через бажання хоч якоїсь втечі від тої всюдисущої ненормальності та хворобливості.
    Втім, є речі, які полегшують трохи стан постійного болю за Україну - допомога армії. Хто чим може - гроші, маскувальні сітки ,кров на донорство для постраждалих в АТО. Якщо це робити - легше зберегти психічне здоров'я. Тоді знову з'являються сили жити, працювати і заробляти. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. ritacool

    ritacool New Member

    Пiдтримую це повiдомлення
    [​IMG]