Меблі для вітальні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем tanchyk, 10 Липень 2012.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Один внук щось був розлив на пуфік, в комплекті з диваном йшов, то так і не відмилось! Зараз он рекламують ці репелентні матеріали, от і думаю!
    А ще згадала, на вихідних була в друзів, мають двох хлопців (6 і 8 років) і кремовий полотняний диван, таке враження, що діти ліплять і малюють просто на подушках! Настрашившись, шукаю таке щоб милось!
    Зрештою, в нас немає тварин, тому і шкіряні дивани можна купити!
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    замовили дивани тм "Лісма". у вітальню модель Орфей+крісла+такий столик. шкіра - натуральна, італійська. дерево - натуральне.
    [​IMG]
    у відпочинкову кімнату модель Бруклін. диван - комфортний та якісний. має функцію розкладання для спання.
    [​IMG]
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Меблі для вітальні

    ми нещодавно перетягнули свій кухонний куток шкірзамінником, красота! Там кожен день як не компот то зупка на ньому, молодший такий тест драйв робить що просто капець. Я за шкіру, лише фломастири і ручки поховати
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    або фломастери купити на водній основі - вони дуже легко змиваються.
     
  5. Lilutka

    Lilutka Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    зайшовши в цю тему,я думала,що тут радять меблі для вітальні не м'які, а типу під ТВ,якісь тумби... одним словом сучасні "стінки". хтось може порадити де гарний вибір? Була в Марку - ціни дуууже високі, в БРВ непогано, але з тих дешевших нам по кольору і стилю не все пасує, в Епіцентрі практично нічого нема для залу... думала ще в три слони заскочити, але то трохи далеко плюс там ж той самий власник, що й в марку, то й орендарі напевно ті самі і боюсь ціни теж будуть кусатись. напишіть будь ласка якісь магазини, там де можна наочно глянути і купити. розраховую на 6-7 тис, але можна і дешевше :girl_blush2: буду дуже вдячна, можна писати і в пп))
     
  6. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ну и мой зал)[​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:31 ----------

    Это пока все, что там есть[​IMG][​IMG] так он выглядел как только закончили ремонт
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    Ми теж маємо Бруклін від Лісми:) Дуже задоволені. Міцний, зручний для спання (коли гості приїжджають) і має велику нішу для білизни:)
    Дівчата, може хтось бачив десь такого зразку сервант-вітрину (крім ІКЕА)? (маємо таке у вітальні ставити, а в продажу не можу знайти:sad: )
    [​IMG]
    або таке
    [​IMG]
     
  8. solod

    solod New Member

    Відповідь: Меблі для вітальні

    А ми купили диван від Ромкар- гарна якість. Задоволені, правда потрібно місяць чекати на замовлення.
     
  9. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Хто має диван з еко-шкіри? Що можете сказати про цей матеріал? Наскільки надійний? Як у догляді?
     
  10. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    В нас диван з еко шкіри,купили 4 роки тому,дорогий великий....там де постійно сидять весь потріскав,треба викликати майстра і повністю міняти оббивку дивану((не рекомендую,це марна трата грошей,краще купити шкіряний,або як не дозволяє бютжет то матеріал - прослужить довше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Скажіть будь ласка якого брали виробника і якщо не секрет скільки заплатили на той час?
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    погоджуюсь, з часом дуже тріскається та еко-шкіра. не рекомендую.
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2015 ---
    мені здається то не має значення який виробник, всеодно потріскає, як не за рік, то за два. беріть гарну тканину і не женіться за модою:)
     
  13. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Диван"Наталі" фірми ЛІВС.У 2010 році платили 15 тис.ось його фото,в нас тільки бежевий
     

    Вкладення:

    • 1188.jpg
      1188.jpg
      Розмір файлу:
      91,4 КБ
      Переглядів:
      79
    • Подобається Подобається x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Cвекруха купила диван з боковинками з еко-шкіри, а основна частина - майже біла тканина. На боковинках не тріскається, але дешево виглядає, і все. Все біле-чисте, бо постійно застеляється коцом. Ті боковинки - такі грубі на вигляд, просто кирза, неприємно холодна, ще й ручки відвалюються. Ми купили диван Blest - дуже задоволені якістю самого дивану і обраною тканиною (була ідея замовити з вдвічі дорожчою з брудовідштовхуючими властивостями, але здоровий глузд переміг).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    BRW, Три слони, MARK, де ще можна пошукати дивани в сучасному стилі, в шкірі?
     
  16. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    На вул. Курмановича 9 є львівський виробник шкіряних меблів фабрика Еkker. Я в них брала шкіряні меблі в дві кімнати, якістю задоволена дуже. Моя кума теж в них замовляла і задоволена. Роблять на замовлення з італійської шкіри або комбіновано шкіра з тканиною. Я собі такий комбінований диван взяла малій в кімнату, то дуже зручно. Спить мала на тканині, а боковушки і низ дивана з шкіри, то не так брудняться.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Banny

    Banny Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь, в мене та сама історія. Прослужив 5 років,зараз виглядає жахливо,потріскав і та еко-шкіра залить клаптями. То я в пошуках хорошого майстра і поки що обдумую матеріал для оббивки. Бо диван в мене світлий, такого кремово-молочного кольору і в ідеалі до інтер'єру здався б такий самий колір, але тканина думаю буде дуже бруднитися (хіба ще додатково чохол шити, але щось не дуже хочеться ),а шкіру наразі не можу собі дозволити. Буду вдячна за ідеї:girl_smile:
     
  18. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я маю номена майстрів,але ще їх не викликали щоб на диван дивились...
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть може хто бачив в продажі таку поличку. Мрію про таку, але ніде навіть приблизно не зустрічала подібного в продажі. Може то на замовлення зроблять таке? 3FGZaXciGhc.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, а я зовсім не розуміюся у тканинах на диван. Коли переглядаю в інтернеті, то всюди пропонує обрати категорію тканини , типу перша-друга -третя і тд. Кожна наступна дорожча. Реально, яка тканина краща в догляді?Мені ось так візуально подобається типу льон і така як замша). Ну і тип розкладу дивану на практиці теж цікавть, який кращий?Не так, щоб для щоденного сну, але і щоб спати на ньому було комфортно?
     
    • Смішно Смішно x 1