Меблюємо передпокій

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем truskaffka, 27 Серпень 2012.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member



    У нас на черзі - меблювання передпокою.
    Цікавлять різні варіанти вирішення....

    Зокрема нас цікавлять "легкі", негроміздкі варіанти у сучасному мінімалістичному стилі. Коридор довгий, вузький, двері з вузького боку - по суті, як довга труба :). Власних, придатних для використання, кутів немає. План ось такий:
    [​IMG]
    На рисунку відтінено зону, яку треба облагородити, але видно, є купа дверей - крім вхідних, ще в кухню і кімнати... Трикутником коло входу викладено плиткою, решту - ламінат.

    Не хочеться робити "купе"-подібний вигляді із шафами під станою. Стиль квартири - сучасний, мінімалістичний, без всяких завитушок і плавних переходів: чіткі прямі лінії, трошки нагадує японський. Наразі я думала розмістити десь високе дзеркало, тумбу під взуття, пару відкритих вішачків (хоч не люблю всього відкритого, але не бачу іншого рішення, хіба би вдалось прикрите, але невеличке)... Але проблема в тому, що тобі виходить сильна асиметрія: очевидно, що всі ці елементи потрібні коло входу, а решту тоді як? Як завершити фрагмент коло входу і як продовжити далі, щоб особливо не забивати?

    Бачила, що зараз з"явилося "віяння" на вішаки такого типу:
    [​IMG]
    - ніби і відкриті, але спереду є або дзеркало, або плита.
    Але та шафка також виступає вперед.

    Одним словом, дуже сподіваюсь на допомогу наших Гуру :girl_wink:
     
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    частина "шафи" чи поличок може бути і далі від входу, наприклад, для взуття чи верхнього одягу, який на разі "не ходовий", парасольок, ще там чогось, на що нема місця в решті приміщення.
    В мене коридор також довгий, плюс двері - з обох боків.
    Думаю, непогане рішення - полички на стінах (закриті чи відкриті). Так, щоб на підлозі особливо нічого не стояло.
    У нас все-таки в коридорі шафа-купе, але повністю закрита, вона просто дублює стіну і візуально можна добитися "ненавантажуючого ефекту), залежно від стилю шафи.

    Непоганий варіант - пристінна консоль, пристінна лавочка (внизу з поличками для взуття).
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    - це коли плита до стіни прикріплена і вже до неї вішачки чи ще щось? Я термінів не дуже знаю...:girl_blush2:
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    це такий напівстолик (різних форм і конфігурацій може бути), який одним боком до стіни щільно пристає, може бути подовжений, або круглий, або прямокутний.
    знизу - або відкритий, або закритий (тоді вже там полички чи що хочете).

    а може бути і плита - тоді не буде на підлозі ніжок. так і підвісну тумбу можна вчепити
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Є різні шафки для взуття. Одну з них я б поставила при вході, щоб можна було відразу роззутися і взути тапки напр., чи якщо на дворі болото, щоб не йти далі з тим до хати.
    Напр. такі:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Такі полички на шапки:
    [​IMG]

    Треба шось таке неважке, щоб той вузенький коридорчик не зробити ще вужчим. І я би ще дала велииике дзеркало, щоб візуально трохи розширити простір.

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    Крім того що гарно, то ще й дуже зручно.
    Там можуть бути і маленькі шухляди, де можна зберігати всякі дрібниці (ключі, пасти для взуття і т.д.), низом справді можна зробити ще поличку для взуття (тапочок напр.), на консоль поставити гарну вазу (буде приівд завжди мати свіжі квіти:) - прозорий натяк чоловіку:)) чи лампу настільну.
     
  6. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    А ви ось тут переглядали варіанти? Можна знайти багато достойних ідей :girl_yes2::girl_wink:
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Я так і хочу..десь при вході на повен ріст...І практично, і естетично :)
    А ті пристінні всякі штуки - то так.... воно підходить, бо нешироке. Тумбу під взуття теж однозначно планувала.

    ---------- Додано в 22:50 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Ще один нюанс: ми двері у вітальню (двері посередині довгої стіни коридору) зробили широкими - з розрахунку колись на розсувні двері, які мали б бути найчастіше розсуненими. Тому з кімнати видно велику частину стіни в коридорі. Це візуально розширює коридор, але обмежує простір для фантазії. Тобто туди щось таке ставити чисто "коридорне" не дуже пасує...

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

    А взагалі я любителька простору і мінімуму речей....:) Якби можна було просто дзеркало і ФСЬО:
    [​IMG]
     
  8. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    для мене це теж досить актуальна тема)

    щодо вашого передпокою, в мене виникла така ідея: до стіни, яка скошена (до речі які її розміри?), приставити такий вішачок "закритого типу", але замість дошки спереду - дзеркало, ширина такого вішака буде прибл. 60 см, але його "основу" -ту що при стіні можна зробити ширшою і на неї ще додотково для зручності причіпити кілька гачків для верхнього одягу... також в тій конструкції можна знизу складати взуття, яким часто користуєтесь...

    ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------


    а щодо цього в мене є для вас така ідея, але не судіть строго, бо калякала на "швидку руку", просто щоб візуалізувати ідею - оформлення стіни, яка проглядається з вітальні
    [​IMG]

    сіре - дзеркало, коричневе - тумба з шуфлядами для взуття чи ін.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    По-перше, дякую за ідеї :)

    Щодо:
    то я чесно кажучи ніколи її не розглядала як кандидат на умеблювання.....Просто якщо щось буде дуже виступати там, то заважатиме ходити в кухню. Я спочатку вирішила туди вішати дзеркало, на ту скошену стіну....А ширина десь з метр (наразі "на око")


    А от про ті такі полички на решту простору, то мені якраз щось таке подобається на вигляд. Хоча я все думаю , щоб то не було "повісити аби повісити" :) Цікаво, наскільки воно функціональне... То ж такі вузенькі ніби шухлядки, завішені на стіну. (якщо я правильно зрозуміла).

    Я як один із варіантів, чим зайняти коридор і не забивати його, думала - може відкриті якісь книжкові стелажі....але як то докупи з рештою функціональних меблів з"єднати :girl_impossible:?
     
  10. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    так, щось типу шуфлядок, можуть бути такі як на взуття - тоді це точно буде функціонально), а 1-2 залишити просто на всілякі дрібниці (ключі, окуляри тощо)


    до скошеної стіни мені теж здається, що найбільше пасує просто дзеркало, але не придумала, де можна буде поставити вішак... адже він однозначно має бути поблизу входу...
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    На мою думку це варіант хіба що в квартиру,де живе одна людина, бажано педантична, в якої то все буде так само гарно як на картинці...Бо якщо сім"я з дітьма, то цей варіант слабо уявляю- нас четверо, взуття ,яке носиться-мінімум по дві пари на людину, плюс верхній одяг...то вже не так естетично виглядатиме.

    Хіба що мати одну закриту шафу чи гардеробну, а в прихожій поставити такий стелаж.

    Взагалі не розумію того елементу. Положіть туда дві кепки,дві шапки і парасолі і вся естетика втрачається
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Побачила це фото і вирішила викласти його в цю темку ;)
    [​IMG]
    Але я б всетаки хоч тумбочу-лавочку знизу поставила
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Я любителька отакого ))) так люблю різні шафки, полички, шухлядки, коробочки...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Може кому згодиться
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Мінімалізм.....
    [​IMG]
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Мені ті двері асоціюються з лікарнею :), а дзеркало + світильники - з ванною кімнатою.
    Але то просто я люблю всякі коробочки-шухлядки-закутки, і, мабуть, мене б трохи таке негарне зелене створіння душило, що така велика площа пустує:)
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Дівчата, підтримайте ідеями для простого передпокою. Він в нас практично квадратний 2,5*2м.
    [​IMG]
    Зараз є так як на малюнку.
    Проблема в тому, що всі стіни або "перерізані" дверима, або вікном. Фактично, є 70 см зліва від вхідних дверей, і навпроти них - від вікна і до дверей.
    Буде використовуватися тільки гостями, тому для них мінімум - дзеркало і щось куди одяг повісити, а для мене - вмістиму шафку для взуття і ще б якусь закриту шафу на свій верхній одяг - складати в не сезон.
    Купешка, я так розумію, не буде добре виглядати на тій самій вільній стіні, бо перегородить з одного боку - вікно, а з іншого - буде впиратися в двері. Аналогічно якісь закриті до вікна і дверей шафи теж негарно...
    Оці всі лавочки гарні, але в себе їх не бачу, схиляюся до чогось звичнішого.
    Та стіна що зліва від входу 70см - думаю туди шафку-комод на взуття, а над нею - дзеркало (фактично так як було). Але проблема, що там де дзеркало тепер щиток до електрики, дзеркало не буде прилягати до стіни. І що повісити - картинку? А давати дзеркало на стіну навпроти входу якось не по феншую :)
    Буду вдячна за критику і поради!
     
  18. Michelin

    Michelin New Member

    Коридор-прихожа

    Ділимось досвідом облаштування нашого коридору чи прихожої; які стіни, підлога, меблі, освітлення і т. д.
    Якщо є фото своїх коридорчиків - виставляємо і любуємся :)
    Особисто мене цікавить, як найоптимальніше з практичної сторони встановити меблі у вузький коридор (таке планування, думаю, часто зустрічається) і чим покрити чи обклеїти стіни, щоб не оновлювати їх щопаруроків...
     
  19. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Коридор-прихожа

    файна тема. послухаю:girl_yes2:
     
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Коридор-прихожа

    мені подобається декоративна штукатурка. отточенто, стукко чи венеціанка. можна мити. ну але зрештою, коридор мусить пасувати до решти хати. тому треба виходити з того який дизайн в помешканні. в мене пофарбовані стіни і зверху перекрито спеціальним лаком. теж миється.