Меблюємо передпокій

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем truskaffka, 27 Серпень 2012.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Думаю, можна реставрувати. То треба гарного майстра, щоб добре зробив і, взагалі сказав, чи є сенс саме ці двері реставрувати.
     
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    спеціально феном спалити старий лак(сморід жахливий), потім перейтись шкуркою до стану ідеально гладкого, потім лакувати чи малювати. Якщо підходить по дизайну то я б помалювала на біло гарною фарбою(пульверизатором
    або фарбою, тепер фарби є різні які навіть можна тонувати)

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    от-от, чи не порозсихалися, чи не покрутило.....
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2014
  3. Ari

    Ari Well-Known Member

  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Сорі, не в ту тему :)
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    :girl_sad:
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    по літературному не знаю, а на хлопський розум то система якою розпилюють фарбу, лак, колись така штука була ручна щоб вамном стіни задувати
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    Напевно мало бути пульверизатор
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Меблюємо передпокій

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Меблюємо передпокій

    ага, пішла в "затуркані"
     
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Оновлю темку.
    Хочемо в коридор невелику лаву-шафу на взуття (тут були схожі фото).
    Будемо робити на замовлення. Можливо хтось останньо купував подушку-матрацик (в нас орієнтовно 120х30 см), буду вдячна за інфо (де купити, ціна)
    Зараз вирішуємо, чи краще шити
     
  11. Lvivwomen

    Lvivwomen New Member

    Дівчата порадьте планую передпокій потрібно хорошого майстра і щоб щось толкове порадив по дизайну не хочу просто шафи купе .
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Нарешті знайшла передпокій в свому стилі . Буде такий, тільки 4 дверей в шафі . купе не люблю.

    image.jpeg
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...


    У передпокій зробили меблі за цим зразком(фото зразка і моя прихожка нижче. Сорі за якість мого фото...на сьогодні вже з ручками і вішачками)
    На разі вибираю тканину для пошиття сидіння, хочу почути Вашу думку:
    Корзинки ще не придбала) DSC_0273.jpg vstroennaya_prihozhaya_v_stile_kantri.jpg ^06D478DC98F986D4BC0E013216F0C20910A6F4CD7A12127C10^pimgpsh_fullsize_distr.jpg ^024A923EC8D2E56D04B643C99EA5164F83DA3916D641D89E2E^pimgpsh_fullsize_distr.jpg ^F7662E752D6A14B11729B8980790F15DDA3ABBBF6AE862D656^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
    --- дописи об"єднано, 13 Січень 2017 ---
    ці варіанти мені скинули за моїм запитом. Мені ніби і нічого так але хотілось би кольору трішки. Думаю, може кольору додати однотонними подушками?
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а подушки перевертатись-заважати не будуть? зара тканин від кольору до вибору..
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    може і будуть
    ось так як тут:
    image (1).jpg image.jpg
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас шафа в коридорі завішана. що тих подушок і не видно б було, якби були. а ви дивіться по вашій ситуації.. і таку світлу тканину тре було б частіш в два рази прати..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а не хочете взяти щось темне? Бо як на мене, ті тканини зашургаються вмить. Для таких речей світлі тканини гарні лиш для фотосесії, а от в реалі. То як зі світлими диванами у передачах типу Квартірний вопрос...Не зауважили, що там майже завжди ставлять господарям світлі дивани. Таким чином виробники меблів просто списують дивани, які не хочуть купувати через "швидку забруднюваність".
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Я б мятне робила, і коврик на підлогу в тому стилі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    чехольчик зніматиметься, на замочку.
    У мене все світле, темного не розглядаю. Розумію, що видно буде бруд, але що поробиш, буду прати часто
    --- дописи об"єднано, 13 Січень 2017 ---
    я от роздумую зараз над цим м*ятним і цією в ромбики (передостаннім варіантом). Якби була тканина як в ромбики а колір як ця м*ятна, то брала б. Піду ще сьогодні до них, гляну вживу
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Я би брала щось з тих нейтральних, а подушки кольорові (м'ятні,чи які вам подобаються. Я б взяла навіть такого отнотонного блакитного як на другому фото хвильки).