Меблюємо передпокій

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем truskaffka, 27 Серпень 2012.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    так, я якраз придивилась на сайті на такі, але мені ще розміри важливі:
    15132 (1).jpg 40495.jpg
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    я ті перші бачила, хочу на шапки-тапки такі
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Такі як перша - буде супер! Якраз додасть теплих відтінків.
     
  4. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Meriroma напишіть в пп , будь ласка, яка орієнтовна Вартість вашого передпокою?
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    написала в карму
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Об*їздив чоловік пів міста і купив 7 таких корзинок, одної забракло))
     

    Вкладення:

    • 15132 (1).jpg
      15132 (1).jpg
      Розмір файлу:
      82,7 КБ
      Переглядів:
      49
    • Подобається Подобається x 1
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я тут маю ще одну ідейку на рахунок передпокою...маю там навпроти ще вільний кут і думаю, а чи не поставити там дзеркало таке?
    DSC_0063.jpg isfjorden-lustro-stojace__0172866_PE327029_S4.JPG
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    велике дзеркало там би дуже пасувало - хто не любить перед виходом покрутитися біля дзеркала (в повний ріст):girl_wink:. Але може краще в рамі(білій) на стіну повісити? На скільки я зрозуміла, двері (видно на фото завіси), відкриваються якраз на той кут і постійно будуть зачіпати таке "стояче" дзеркало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    такий варіант теж розглядаю
    і поки корзинки примірялись, я вже накручую чоловіка їх повернути, треба довші як на мене тут. Що скажете image_0_02_05_a7214d372d6965025b3bd5b1b6a03c7adf.jpg :
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    А довші будуть нижчі по висоті і хіба такі(запас між комірками буде з кожної сторони по 1 см і не факт теж, що їх є 8шт):
    37916.jpg
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Я б лишила, збоку якийсь журнал, чи дрібничку покласти на крайній випадок можна.
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Мені подобається, я б не міняла. Низькі, як на мене, не є зручні. Шось об'ємніше покладеш (шапку, допустим) і вже стирчить. тільки я б розвернула ручками до переду.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    Можна. Тільки чи не будуть двері його стукати? А можна варіант дзеркало + консоль з двома шухлядками, де зручно тримати всякі ключі, ручка+блокнот і т.д.
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2017
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Н
    Ні, ручками ще вужчі будуть
    Ось, зробила фото ще га фоні підлоги
    DSC_0539.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Дуже гарно!!! Ще трошки кольору додасться і буде взагалі суперово!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Для консолі я маю окреме місце, в другому передпокої. Ці скляні двері їдуть у ще один передпокій зі сходовою, там буде консоль і дзеркало над нею
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а я би брала більші, ну ширші так точно, щоб не було таких зазорів по боках.
    Ви мене заразили тими корзинками)) Ще шафи навіть близько нема, а я вже придумую конфігурації шухляд і поличок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас із корзинками не густо.Колись в Епіцентрі був вибір, зараз вже ні. В нас в дитячій стелажі такі кубами з Ікеа , також не можу підібрати. То розмір, то форма, то колір не таке.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    • Подобається Подобається x 3
  18. Carrie

    Carrie Member

    Якщо ще не вибрали, то я б радила взяти другу тканину))) p.s.: ви настільки уважна до деталей))) я вами надихаюсь! Ми з вами робимо ремонт паралельно, і деколи вже так все дістане, що думаєшь "буде як буде", а потім перегляну ваші фото і знову йду штурмувати магазини P.s.2: здайте точку з тканинами?! В нас в вітальні виходить такий ніби сірий монохром, переглянула ваші тканини і вирішила зробити крісла і подушки на диван в кольорі
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2017 ---
    Світильник люкс! І по кольору і по стилю підходить. А прозорий плафон не обтяжує інтер'єр
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    До слова, вчора чоловік каже, що треба з корзинок бірки зняти, я я йому тихенько: - "Ні, ще не знімай, бо можу завтра зранку прокинутись і вирішити все ж на ці сірі обміняти")))
    в мене теж такі думки проскакують, але я не ведусь тепер. знаю, що поки я не буду задоволена на 100%, робити вибір не варто. з такими думками краще дати собі час, зробити паузу з вибором. Я от ще хочу в прихожці вверху, де ці зрізи на плиті (вчасно я того не могла подумати))), наклеїти стельовий плінтус - має бути набагато краще.
    ще не вибрала. Вирішила не обмежуватись одним салоном, дала в іншому прорахувати ці ж тканини, а вони щось мені поки лише обіцяють. Напишу в приват. Друга тканинка мій фаворит, але вона дорожча по ціні суттєво і її висота 140см, а моя потрібна висота 176см, тому її треба буде брати на пів метра більше, ніж першої. Економія виходить майже на 50%
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, поділіться ідеями: хочеться в передпокої простору і світла, що реалізувати в просторі 4 кв. м. в квартирі радянського планування не так просто.
    Вирішили обійтися без шафи-купе, будемо просто монтувати на стіну мобільну гардеробну систему Ікея Алгот.
    Без названия.jpg
    Закрити це все від сторонніх очей думаю дверцятами з гартованого скла.
    Робити під це все каркас з гіпсокартону або дсп не хочу, бо якраз від масивності хочеться відійти.
    Що ще можна придумати, щоб можна було дверцята прикріпити на то?
    Думали робити розсувні дверцята, але цей варіант не дуже підходить, бо стеля буде натяжна. Верхню планку немає до чого прикріпити.
    Ще розглядаємо варіант зварити каркас з металу, пофарбувати його в білий колір. Але таку конструкцію на наш поверх проблемно підняти.
    Словом, шукаю ще варіанти. Буду вдячна за Ваші ідеї або поради з практики.
    Прагнемо до практичного мінімалістичного стилю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1