Медична довідка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kasia, 31 Березень 2009.

  1. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Мене часто закачує в дорозі, а от два дні тому почали ще й терпнути руки і лице (навіть кінчик носа стерп) і я почала відключатися. І ще й невідомо чого почала плакати. Щось подібне в мене було в дитинстві (крім плачу), коли я довго стояла в церкві, а тут я сиділа і не можу зрозуміти, що сталося. Впевнена на 99,9 %, що я не вагітна. Подружка каже, що це міг різко впасти тиск і треба було задерти ноги, щоб кров поступала до голови і порадила мати завжди з собою нашатирний спирт.
    Хтось щось може порадити???
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    продублюю допис ще тут, бо питання мене таки сильно турбує:
    Потребую поради.
    Вчора ввечері гуляла з собакою - вже як йшли додому, почав мене боліти поперк (такий тупий біль від хребта в боки) ледве додому доплентали... На ніч стало гірше - біль при якому навіть рухатись важко, на ліжку як тільки не крутилася, нічого не міняється. Потім скрутила собі подушку під поперек - трохи ніби легше стало, під ранок заснула. Зранку так ніби тіки трохи відчувається, ніби не болить але бачу, шо зараз вде знову болить і знову сильнішає той біль.
    Абсолютно не розумію що то робиться і що з тим робити - чи то продуло і тре відлежати, чи то нирки, чи то пісок виходить з нирок (вчора злакомилась і з"їла 3 шматки кавуна), чи може десь смикнулась невдало.
    Сьогодні субота - сенсу йти в лікарню теж не зовсім бучу... От що робити?
     
  3. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Медична довідка

    Кавун може погнати пісок..Вколіть но-шпу або спазмалгон..Якщо це нирки,має полегшати..Якщо не стане краще,завтра вранці вколіть диклоберл.Якщо полегшає від нього,то продуло або потянули спину..Це такий експрес-тест..Але це в разі,якщо не стане гірше за ніч..Якщо чуєте,що нирка,почніть пити уролесан..В понеділок зробіть УЗД,здайте аналіз сечі і кров на панкреатичну амілаза..Підшлункова могла зреагувати на кавун,біль віддає не тільки класично зліва чи оперізуюча,але може боліти поясниця..Одужуйте))
     
  4. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Медична довідка

    Порадьте хорошого тавматолога, треба провести операцію на нозі.(роздріблена кістка на нозі після аварії). Чула, що є хороша лікарня в Винниках? Може хтось щось знає?
     
  5. mamik

    mamik New Member

    Відповідь: Медична довідка

    Можливо хтось знає про комісію на Орлика для дітей без прививок. Нам потрібна довідка в садочок. Або ціна такої довідки в лікаря?
     
  6. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    А вас що в садочок без прививок неберуть?і до речі якщо вас є відмови і по медогляду ваша дитини здорова вам довідку повинна дати педіатр.на рахунок Орлика є така комісія я мала туди їти бо дільнича на гружала з прививками а нам неможна було їх робити бо пили цераксон і мали 6 курсів масажу
     
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Скажіть будь ласка, чи можна проходити медогляд у своїй поліклініці, чи обов'язково тільки на Чорновола?

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  8. arcobaleno

    arcobaleno New Member

    Відповідь: Медична довідка

    Хочу запропонувати Вам чи Вашим рідним безкоштовне лікування таких захворювань:
    1) хронічне обструктивне захворювання легень(ХОЗЛ) чи хрон. бронхіт (особи старші 40 років, які приймають якісь інгалятори),
    2) хронічна ниркова недостатність - особи на гемодіалізі без гепатиту В і С,
    3) хр. проктит,
    4) тромбоз вен нижніх кінцівок чи варикоз для осіб старше 60 років,
    5) цукровий діабет з нефропатією та підищеним артеріальним тиском.
    6) ревматоїдний артрит у активній фазі
    Всі деталі приватно:girl_bye:. (немає ніяких "підводних" умов, справді якісне і хороше лікування)
     
  9. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Медична довідка

    У мене вже другий місяць як болить щелепа, вона так візуально "з*їхала" в сторону, посміхаюсь криво. Очевидно, я її вивихнула. Підкажіть хтось, куди звернутись можна за допомогою так, щоб ще гірше не наробили?
     
  10. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Медична довідка

    До хірурга-стоматолога. Наприклад на Топольну у відділ щелепно-лицевої хірургії.
     
  11. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Медична довідка

    або в обласну лікарню (медінститут)
     
  12. Kovalisochko

    Kovalisochko New Member

    Прошу поради:
    у моєї бабусі рік тому стався інсульт. Відтоді вона лежача. Кімнату, в котрій вона лежить, провітрюють нечасто. Хотіла б придбати їй бактерицидну лампу для очищення повітря. Хтось мав досвід вибору таких ламп, може щось порадити?
     
  13. У будь-якому випадку потрібно берегти своє здоров'я. Регулярно відвідувати лікарів. У мене особисто проблеми із зором, якщо комусь потрібно можу порадити клініку де можна зробити діагностику на сучасному обладнанні https://klinicazir.com.ua/. Це гарна сучасна клініка, в якій працюють чудові офтальмологи.