Медична довідка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kasia, 31 Березень 2009.

  1. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    це тішить!!!!!!
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Медична довідка

    То Вам хлопчину треба..?
    ТАК одразу б і казали... :xaxa::xaxa::xaxa:

    Наспівуючи:
    Гей, гоп, Європа...
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Нарід, а хто знає, що за червоні крапочки з'являються на тілі. Останнім часом з'явилось багато, але всі на тулубі. У мами моєї теж такі штуки з'являються (але в моєму віці не було). В принципі вони не турбують, але з якого дива вони з'являються все ж таки цікаво.
     
  4. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Маєте на увазі такі якби водяні червоні крапочки? Чула, що це повязано з печінкою. В моєї мами такі недавно також появилися на плечах, і в багатьох старших людей такі можна побачити.
    То напевно в дерматолога точніше потрібно питати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    дівчата в складочках на шиї зявилось декілька білих прищиків такі як пшоно що це хтось знає???
     
  6. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Якщо то прищики у немовлятка, то може бути пітничка
     
  7. Відповідь: Медична довідка

    Дівчатка привіт! Дуже рада з того приводу, що приєдналась до Вас!
    Порадьте мені (хто знає) хорошого ендокренолога.Буду вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Tela

    Tela Well-Known Member

    Цистит

    Може хтось мав таку проблему як цистит? Поділіться своїми методами лікування, він у мене хронічної форми і за рік буває декілька разів, і зараз знову почався:sad:
     
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Шукаю лікаря-артролога

    Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря-артролога, якщо хтось знає.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Медична довідка

    А до какого возраста возможно употреблять сало?

    В смысле - чтобы на здоровье не влияло.
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    народ, а мож хтось має контакти хорошого імунолога, заздалегідь вдячна
     
  12. Galino4ka

    Galino4ka Well-Known Member

    Цукровий діабет (шукаю спеціаліста!!!)

    Дівчата, потребую вашої поради!!!
    Чоловік моєї подруги хворіє на цукровий діабет. Він молодий, 31 рік. Йому вже робили кілька операцій на ноги, спочатку було все ніби нормально, тепер рана ніяк не загоюється і почала напухати...:girl_sad:
    Дуже страшно, коли вона розповідає про чоловіка, дуже їх шкода, але, на жаль, нічим допомогти не можу..
    вони шукають толкового спеціаліста - у Львові, Києві, закордоном - будь-де, але перевіреного!!!
    Чи може мені хтось порадити щось на цю тему?
    Буду дуже вдячна!!!
     
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Мені пару років тому дуже рекомендували Валентину Чопяк. Вона очолювала кафедру імунології чи щось таке. Але направили до діагностичного (десь там і та кафедра). Я тоді просто пішла на прийом до того імунолога, що був на зміні. Прізвища не памятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    там tela питалась за цистит, то на мені колись подіяла така схемка: палін на 1 тиждень згідно інструкції та канефрон на 3 тижні.А ще з народного дуже класні властивості має журавлинний морс(тільки приготований вдома, а не покупний)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Медична довідка

    Ципрофлоксацин (250) 2р/день 5 днів (приблизно 5-8грн)
    І пропити курс Цистону (випити цілий флакон, не за раз звісно) (приблизно 55 грн)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Дівчата може хтось знає,або від когось чув,чи є в нас у Львові клініка де лікують від алкогольної залежності,можливо хтось знає де збираються групи анонімних алкоголіків,потрібна допомога дуже хорошій людині,яка на жаль губить себе,дякую.
     
  17. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    olja_zaj, якщо йому підійде психіатр-нарколог, що за пару сеансів (гіпноз, іглотерапія - це по розповідям тата) виліковує від алкогольної залежності, можу в тата взяти його адрес та телефон. Також він лікує від наркотиків та тютюну. Алкоголь та тютюн випробовано на мому батькові, наркотичну залежність на знайомому. Батько не п"є вже 17 років, не курить більше року. Знайомий вилікувався повністю і вже 13 років тримається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Радість я була би дуже вдячна Вам,якшо можна візьміть і скиньте координати в ПП.
     
  19. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    колись на науках в церкві Михайла казали про центр ДЖЕРЕЛО десь на Сихові.Розпитайте там у священників.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Останнім часом зявилась в мене така проблема, під час сну почали хапати корчі. Від чого це? Про які проблеми може свідчити? Що з чим робити, допоможіть порадою, хто таке мав. Наперед вдячна.