Медична довідка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kasia, 31 Березень 2009.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Нестача вітамінів, а от яких саме вже не пригадую, знаю що в багатьох вагітних є така проблема, в мене також була, місяць прийому вітамінних комплексів усуває проблему, якщо вона не в чомусь іншому (порушене засвоєння цих вітамінів). Почитайте на сайтах для вагітних, там точно є поради що саме бракує, коли прихоплює корчі, от не пригадаю чи то вітаміни B групи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Кальцію бракує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медична довідка

    і калію


    але в мене де жавю, хіба про судоми вже не питали? А, згадала - то вагітні питали :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Повірте що довго думала де саме втикнути моє запитання так що якщо не сюди то переставте.

    Моє питання до студентів чи вже дипломованих медиків
    Який саме підручник ви використовували на предметі "Планування сім'ї"?
    я розумію що різні напрямки мають різний план навчання і що цей предмет новий але в всеж таки який у вас був? чи кілька їх було? чи ви користувалися тільки тим що вам викладач вичитував а ви законспектовували а підручників не мали?
     
  5. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Дівчата може у когось з вас були подібні симптоми, бо до свого лікаря не зможу попасти швидше ніж через 2 тижня, вже третій день мене турбує ріжучий різкий біль внизу живота (в ямці), біль то пропадає то знов починається, температура при тому 37, на УЗД і огляді останній раз була 3 тижня тому і запалення ніякого не було виявлено, апендецит як варіант також виключений. Може хтось мав подібні симптоми, порадьте що це може бути
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Медична довідка

    В мене перші рази такого почалося під час вагітності, і тепер зрідка час від часу по ночах ловить, може і насправді кальцію мало.
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Отже, дівчата, перепила кучу нету на цю тему. Треба пити узвар (компот з сушених яблук\груш), їсти курагу. Я на всяк випадок прийму ще курс вітамінів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    У сестри сталася біда: у її мами (68 років) після інсульту почалися нервові розлади: категорично не хоче навіть на декілька хвилин залишатися сама, постійно кричить - кличе доньку і онуків, кожних 15 хвилин чогось вимагає, вдень якось з гіркою бідою терплять, а вночі навіть снодійне не допомагає: поспить декілька годин, і знову те саме. Доки всіх на ноги не підніме - не заспокоїться. :sad:
    Сестра сама працює в лікарні, заспокійливі і снодійні для бабульки підбирають знайомі лікарі, перепробували вже купу всього - від дорогого до дешевого, поки що нічого не допомагає. Що би ви порадили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медична довідка

    після інсульту в мозку міг залишитися згусток крові, який тисне на певні центри, які відповідають за збудження і тому снодійне може не допомагати. Тут насправді тільки дуже хороший лікар може допомогти. А робили їй комп"ютерну томографію після інсульту?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    потрібне систематичне лікування. у моєї бабці схожа ситуація. в неї теж інсульт був, дуже хворе серце. на фоні того,напевно, розсіяний склероз, чи щось таке. то вона проходить періодично обстеження: призначають таблетки, купу уколів. не думаю,що тут звичайні заспокійливі допоможуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Сильно сумніваюся - бабулька живе на селі, лікували в райцентрі. Їй тоді паралізувало половину тіла, але вже за два дні відпустило. Вона має призначений курс лікування, там ще як мінімум два місяці на уколах і таблетках, а може і більше. Сестра і рада би її покласти на нормальне обстеження, але із зарплатою санітарки і двома дітьми на шиї сильно не розженешся. :sad:
    Тут ще характер специфічний, вона і здоровою капризувала, а зараз взагалі ради нема. Замолоду не могла хати пропустити, щоб не поговорити з сусідами - а тут сестра забрала її до чужого села, - сама ходити не може, нікого не знає, от і відривається...

    А може так бути, що згусток був там задовго до інсульту? Характер у бабці зіпсувався вже багато років тому, а останнім часом взагалі нестерпним став. У неї до повного щастя ще й діабет, років три тому сестра клала її в лікарню на місяць, бабулька буквально ожила, бо була вже зовсім погана.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медична довідка

    ну навряд чи.

    через таке може бути, бо при діабеті надходження поживних речовин (які живлять в тому числі і мозок) порушується

    ну і вікове може бути, через порушення кровопостачання мозку


    а з яким діагнозом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Ускладнення через діабет.
    В інших родичів мама після важкого інсульту також була у схожому стані, десь за рік їй стало набагато краще, також довго кололи, а таблетки п"є і досі. Але вона набагато молодша. Як на мене, тут все наклалося: і вікове, і інсульт, і діабет. :sad: Читала, що одній жінці допомогло, коли капали на подушку декілька крапель ефірних олійок. Традиційні ліки її також не брали. Сказала сестрі, вона спробує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медична довідка

    таблетки, скоріш за все, вже будуть постійно, ну як мінімум курсами.

    Дуже шкода сестру. Треба молитися за неї і за її маму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Привіт дівчаточка. Так хтось знає хорошого вертебролога чи мануала, щоб хребет поправив? Дуже сильні головні болі в одній точці, думаю що то від хребта.
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2009
  16. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    У мого друга виявили рак гайморової пазухи 2ст.з метастазами.Чи може хтось підказати де роблять такі операції фахово.нам сказали їхати в Австрію та тм така оперція коштуе 25000 евро.може хтось щось знае.корисна будь-яка інформація.Дякую
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медична довідка

    Можу хіба що підтвердити. Роблять в Австрії або Німеччині ціни приблизно однакові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sofiya06

    Sofiya06 Member

    Відповідь: Медична довідка

    Скажіть, будь-ласка, у дитини потріскали губки, над губками почервоніння і суха шкіра. Вже 2 тижні лікуємо, нічого не допомагає. Що це таке, і що з цим робити
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    чи користуєтеся ви електричними термометрами? чи тільки ртутними?
    купила. і нині повернула. фірма виробник Сітезен.
    показує від 35,5- 38,5. причому ртутний показує реально 36,6 -36,9.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Жовтень 2009
  20. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Це може бути кандидоз у дитини. Треба здати аналіз. І щоб менше облизувала губки.