Медична реформа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 25 Жовтень 2017.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Та було б, бо реально тяжко після такого втручання сидіти в черзі з дитиною. Я свою мамі завезла, а як нема кому за дитям пригледіти, то хоч вбийся(
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    було б супер..
    ось тут мені цікаво як лікар буде відкривати лікарняний, якщо не вважатиме за потрібне прийти на виклик. Якщо мені зле, чи дитині, а температури високої нема, лікар до нас йти не хоче, ну нехай по тел. консультує, а як лікарняний відкриє ? по телефону ? цікавить дуже як то все відбуватиметься.
     
  3. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ми викликали лікаря минулого тижня, то все як завжди, прийшла, навіть не питали про Т...

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я ще тему реформи не вивчала, але таке питання: проживаємо в районному центрі, до сімейних чи терапевтів не звертаємося взагалі. Але маємо декілька спеціалістів у Львові в різних закладах в яких лікуємося роками. Як тепер ці звернення виглядатимуть, через сімейного, чи як завжди напряму?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    наразі до вступу у дію нової реформи лікарі все-так само і ходять на виклики. Потім- на власний розсуд
    якщо ви йдете не як приватний візит, то сімейний має скеровувати. а так-неофіційно , думаю. все так і лишиться: як їздили до лікарів приватно і оплачували в кишеню, так і буде. Або через сімейного. Або якщо ви стоїте на обліку у вузькопрофільника з відповідним діагнозом- напряму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, а відколи і до коли варто визначитися з лікарем і підписати угоду?
     
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Офіційно реформа стартує з 1 січня 2018 року. Отже, за грудень вартувало б визначитися. А вже з січня йти підписувати. Але є один нюанс. Після того, як за реформу проголосували, Мусій і Ко швиденько внесли проект про скасування рішення стосовно прийняття реформи. І цей проект має бути розглянуто на комітеті, винесено на голосування і якщо його не підтримає більшість, реформа таки стартане. Якщо скасування приймуть - тоді Бог знає коли та реформа запрацює.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Заходила минулого тижня в свою амбулаторію сімейну. Кажуть, що ще не підписують контрактів(
    Коли можна буде - не знають. Читала десь, що з нового року.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Запитаю ще тут - чи хтось користувався послугами амбулаторії на Тернопільській, 9 і чи можете рекомендувати когось з лікарів у якості вибору сімейного?
     
  11. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Раз пішло таке активне обговорення сімейних амбулаторій та сімейних лікарів - пропоную написати в кого яка амбулаторія.
    Так буде легше згрупуватися нам по районах і відгуки один одному давати.

    Тож почну: амбулаторія №3 на вулиці Олени Степанівни, 35а.
    Мала закрити одне чисто формальне питання (заповнити бланк в ЖК), тобто зверталась не будучи хворою.

    Моя дільнича була у відпустці (не була на прийомі ще ні разу) - Дзіх Наталія Богданівна.
    Сказали ставати в живу чергу до тих лікарів, що приймають або ж записатись до своєї коли вона вийде.

    Перша спроба - лікар Кравчук Ірина Володимирівна відмовилась заповнити бланк, бо по живій черзі ніби-то звертаються тільки в критичних випадках (при хворобі) і мені треба попередньо записатись на прийом до будь-якого лікаря. Загалом нормально і спокійно мені пояснила, не кричала. Вона єдина тоді приймала. Думаю так, що то був вже кінець зміни + троха людей в черзі і вона не хотіла тим паритись.

    Друга спроба - теж без запису, по живій черзі в інший день.
    Лікар Петровська Уляна Богданівна написала все що треба, в гарному настрої. Ні слова не сказала про попередній запис.

    Ще той перший раз я просила записати мене до Сокірко Людмили Олександрівни (мама моя якось попала до неї на прийом, казала шо толкова), вона вищої категорії. То мені відповіли, що вона приймає тільки "своїх", тому без варіантів. Тоді кажу, запишіть до іншого лікаря, але вищої категорії (моя другої, а є першої і вищої) - теж не записали, "не знаєм чи вони схочуть прийняти".

    Помітила, що оті лікарі саме другої категорії мають більше прийомних годин.
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Charm

    Charm Active Member

  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Emotional Lady а як дізнатися якої категорії лікар ? То не принципове питання. Просто я раніше не чула такої інформації.
    По темі. Сихівська доросла поліклініка. Наш дільничий лікар Юськів І.Б. До народження дитини я рідко до неї потрапляла, бо завжди як не курси то відпустка. Зараз стикаємося частіше. Маю свої зауваження до неї, але поки що вважаю її непоганим для нас варіантом (з тих що там є). Тому плануємо залишитися в неї.
     
  14. Charm

    Charm Active Member

    Happy Fiancee, подивитись категорію лікаря можна на сайті медустанови. Наприклад, в нас поліклініка на Стецька. Я заходжу на графік прийому лікарів і там під графіком - фото усіх лікарів і інфа про тих...от як воно виглядає Відділення сімейної медицини №1 - графік - Комунальна 4-та міська клінічна лікарня м. Львова
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Ми сьогодні були в педіатра, то вона сказала, що закон ще офіційно не підписаний і коли реформа почнеться невідомо. Зараз все як було, на виклики їздять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Я побачила цю інформацію в амбулаторії на дошці графіків прийому лікарів, сфотографувала собі.
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Я вже трохи відчула початок реформи. Записала сімейна лікар дитину до невролога і лора. Чекати на прийом довелось 2 тижні. До лора так і не потрапили ібо деякі поважні дохтори працюють ще у приватних клініках і не вважають за потрібне вчасно приходити на державну роботу, а я не готова годинами висиджувати в черзі враховуючи, що записана була заздалегідь. Невролог скерувала малого до кардіолога. А в реєстратурі виписали мені талон лише завдяки письмовому запису невролога в карточці і моїм випрошуванням. Бо до профільних спеціалістів має скерувати лише сімейний лікар. В нас амбулаторія біля Янівського, а поліклініка на Хімічній. Тобто мені потрібно виділити день і знову прийти на прийом до сімейного, а потім знову виділити день і їхати на Хімічну. А тепер невролог ще дала нам скерування на додаткові обстеження і після них я б по правилам мала знову їхати в амбулаторію на Шевченка, щоб мене записали на прийом до невролога на Хімічну, щоб вона оцінила результат обстеження.... В результаті, обстеження яке дитина мала б пройти за 2-3 дні розтягується на тижні:girl_impossible:.
    Чесно, я тільки ЗА реформи, зміни, покращення але поки що мені така система дуже не подобається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а це нововведення чи так і раніше було?
    я не думаю, що з реформою лікарі настільки будуть нехтувати своєю роботою, ціна питання буде зовсім інша
    але і не вірю, що буде дійсно зручно, бо і в високорозвинутих країнах медицині не бракує бюрократії
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мені здається, що так і раніше було. Теж вважаю, що щось мало б помінятися, але реально тяжко то все буде, бо дільничні, напевно, будуть скеровувати до своїх вузькопрофільних, а не до нормальних. Добре хоч сам того вузькопрофільного вибрати можна, але то вже інформацією треба володіти. Трохи мене напрягає, що то заставляють той договір підписувати, ставлять у таку ситуацію, що треба і все. Хоч, напевно б могли то якось інакше продумати. От, наприклад, я викликаю лікаря приватно, при потребі телефоном консультує при потребі приїжджає. При потребі, і нас з чоловіком проконсультує. Знає малого з народження. Записи в картці теж робить. Договір підписати не може, бо вона клінічний лікар, та й не треба, напевно, ій того. А договір всеодно прийдеться підписати з дільничною, хоч звертатися до неї не планую, ну хіба чисто для лікарняного при потребі, бо невисокої думки про неї як про лікаря, хоч про неї кажуть, що не погана, але боїться маленьких дітей, тому зразу їм призначає по максимуму. Дивне в людей поняття про хорошого лікаря ((( Шукати в тій же поліклініці іншу, нема сенсу, бо сумнівпюся, що там є хтось такий аж дуже супер, там схеми лікування стандартні, ніхто не париться і всі страхуються, ру і ясвже маю лікаря, який мені підходить. Але виходить,, що договір підписати всеодно мушу, і держава їй за нас буде платити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та чого, ніби не обов' язково. Не підписуєте і користуєтесь платною медициною. Тим більше, можете вибрати лікаря не зі "своєї " поліклініки, а з будь - якої іншої, якщо , звичайно лікар ще не має 2000 пацієнтів, Ви підходите йому а він Вам. Навіщо спонсорувати непотрібного Вам лікаря, тож наші податки .