Медична реформа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 25 Жовтень 2017.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Shapokliak ну я ж не знаю наскільки дорогою буде та медицина, отак от просто вимахуватися, то глупо. Краще ніколи нею не користуватися, звичайно. Ну той лікар, що маю підходить мені, кілька разів пробувала інших, але ця, поки, мені найкраща. Тому просто підпишу договір з дільничної, та й по всьому, наразі, іншого варіанту не бачу.
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Натуля якщо не секрет, то з ким будете підписувати договір? Ми теж в цій амбулаторії. І поки не бачу жодного лікаря, який би мене влаштовував.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну якщо немає кращих варіантів, то для довідок всіляких і для лікарняного, звичайно, що краще до когось "прив'язатись". Сама шукаю варіант, шоб і зручно добиратися, і лікар підходящий... Наразі найближче до дому амбулаторія на Тернопільській, але зовсім ніяких відгуків не маю. Переїхали з центру, то дорослі в нас числяться на Стецька, а діти поки на Римлянина, хоча дзвонила з вітрянки до своєї дільничої дитячої, то вона вже на Личаківській, 119 в амбулаторії, діти наші ще в неї, вузькі спеціалісти на Римлянина. Будь тут мудрий :girl_crazy:. Вже як реформа і треба сімейного, то хотілось справді одного на сім'ю і щоб зручно добиратися... діти підростають, то може вже аж так педіатра не треба... Чи шукати дітям окремо... Наша дільнича педіатр як і багато інших проходила курси і вже числиться сімейною, але дітей має наших, дорослих з погулянки, а ми на Стецька... Хочу сімейного хорошого знайти і одного на всю сім'ю! Може, то в тему розділу "скарбничка" про бажання піти записати? Кажуть, там все збувається?:girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @Charm це моя полікліника- але я нен знаю до кого йти. Була в нас Синенько- не знаю чи ще вона є. Ви визначились?
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    раніше було простіше - взяв талон до потрібного лікаря і в живій черзі дочекався прийому. Я в терапевта карточку брала і далі по лікарям ходила куди треба
    Ми в Топтун обслуговуємось. Вона при грз виписує ліки стандартно "від всього". Але я звертаюсь в крайній потребі, лише щоб прослухати дітей якщо мені кашель не подобається. Тому, мабуть з нею підпишемо.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене виникло таке питання (то вже скоро ті договора треба буде підписувати). От якщо ми вибрали собі лікаря, а він відмовить (має право сказати, що в нього вже набрано тих 2 тис., а ми ж то маємо вірити на слово). То що тоді? Йти до будь-кого, а потім всеодно шукати приватника для лікування? Чи взагалі не підписувати цей договір ні з ким? До будь-кого це дуже поганий варіант, бо по суті пацієнт двічі потряпляє на витрати (перший раз то якби не напряму, але в принципі це кошти платників податків). А от такі лікарі, яким давно пора на пенсію, далі залишаться завдяки таким пацієнтам.
    Пояснюю чому виникло таке питання. Під час вагітності я хотіла стати на облік до іншої лікарки, але вона мені відмовила. Хоча дуже мило запропонувала звертатися до неї в приватну клініку. Різниця в ціні зрозуміла.
    І ще одне питання. Якщо дільничий лікар зараз один, а ви хочете підписати договір з іншим, як це «знайомство» відбувається? Брати талончик і йти на прийом, забираючи час в потенційно хворої людини?
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мені здається, що відсотків 90 підпише договори із своїми дільничими лікарями. і навіть тими, що на пенсії -- до них шще більше пацієнти йдуть
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От на рахунок тих «древніх» лікарів. Може серед них і є нормальні. Але подруга розповідала за свою. Діагностувала рак! в дідуся. Що той дідусь пережив поки не перевірився на броньовій, де лікар сказав, що то зразу видно по рентгену, що це не рак. А ліки виписує такі, що вже 5-6 років не випускають.
    То чи є сенс підписувати договір з таким лікарем? Заради гіпотетичного лікарняного... А по суті або самолікування або приватна клініка...
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна підписати договір з тим приватником. Він же теж десь працює, можна обрати собі лікаря з будь-якої дільниці, хоч з іншого кінця міста. Організація, у якій він працює, буде отримувати кошти за Вас. Головне, щоб це підходило Вам і лікарю. Якщо цей приватник ніде не працює офіційно, то він може підписати контракт з Національною службою здоров'я України і надавати Вам послуги.
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Happy Fiancee а контракт треба підписувати тільки з терапевтом, тобто сімейним лікарем, а гінеколог до того щось має? Хіба не йдеш до кого належиш по адресі або до кого хочете?
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З терапевтом, сімейним. Гінеколога навела як приклад, коли кажуть «вибирайте лікаря», а насправді не дають вибору. От я пішла до кого хотіла без толку.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Поясніть ще таке хтось
    - я хочу підписати угоди(на малого) з одним сімейним. Мама моя з іншим. Так можна?
    - якщо я підпишу угоду з державним сімейним, але при нагоді буду викликати або їздитиму сама з малим до приватного, то не буде суперечити? Тобто можна і там, і там обслуговуватись? А з приватним теж підписувати, тобто буде дві угоди, чи як? Я "запутавсі")))
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можна. кожна людна має право обрати свого лікаря. "Підписуються" угоди індивідуально.
    суперечити не буде. Але угоду укладаєте з одним. Тоді до приватного їздите як і зараз- у приватному порядку і за окрему плату.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    приватний в разі такого виклику може робити офіційні записи в картку, писати скерування і т.д.?
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Потребую роз"яснення з тими деклараціями.
    На нас трьох з старшою малою декларацію підписали до одного сімейного (колиш. терапевта). Послала чоловіка малявку писати до педіатра, а ця фиркнулась, мол, йдіть собі до свого сімейного з малою. Виходить, якщо я старшу не писала до неї, то малу вона принципово відмовила.
    Тепер я мала би йти на огляд з малявкою (1місяць) до сімейного ? Чи то ще до педіатра можна? т
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    до будь-якого іншого, який +- вам підходить в тій полілкініці. або в іншій, якщо територіально вам нормально. а взагалі вимахуватися - то до головного лікаря, за ручку. вся сімя може бути в різних лікарів, повністю.
    мої діти в педіатра з іншого міста. для себе може підпишу в сімейної з нашої полілкініки, для чоловіка розглядаю терапевта біля роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    та власне, в нас село - два педіатра в одному кабінеті сидять. А щось з нею виясняти мала далеко, бо то педіатр, що лікує соплі антибіотиками, найдорожчими препаратами. І хоч вона ще мене вела з народження, молодшу доцю, приписів її не виконую, бо то можна лишити здоров"я в її ж кабінеті.
    З того всього, малечу записала до нашого сімейного терапевта.
     
  18. Tsaritsa

    Tsaritsa New Member

    У зв"язку з медичною реформою хочу порадитись. Моїй дитині було 10 днів, ніхто з поліклініки не приходив на огляд після пологового, на неодноразові дзвінки і скарги ніхто не реагував, на гарячу лінію МОЗ неможливо додзвонитись, врешті все ж мій сімейний лікар прийшов і тут почалось: на дитину глянула здалеку, все їй не так, і жовтувата вона в мене, і какає не так, і вага не така, після цього я викликала педіатра з клініки Веселка, яка повністю оглянула мою дитину, перевірила всі рефлекси, вушка, ніс, сказала що в носику є слиз, виписала крапельки, за жовтуватість сказала що то ще може бути після пологового, дала настанови на майбутнє і т.д. Так от, дівчата, як Ви обирали лікаря для дитини: сімейний, який нічого не тямить у лікуванні дітей і до якого треба буде ходити в загальну поліклініку, де на дитину будуть кашляти/пчихати бабусі/дідусі з різними хворобами, чи педіатр (в моєму випадку з державної поліклініки не вдалось вибрати педіатра, оскільки ніхто не реагує навіть на скандали і лікарі поділились між собою пацієнтами) ?
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Як це поділились між собою пацієнтами? Пацієнти декларацію підписують з лікарем. А Ви підписали з кимось?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  20. Tsaritsa

    Tsaritsa New Member

    Наразі мала підписану декларацію з сімейним, ще давніше, а для дитини хотіла окремо педіатра, на що мені відповіли "Звертайтесь до свого сімейного" і все!!
    Поділились, бо коли хотіла підписати декларацію з іншим лікарем (ще до того як підписала зі своїм, тоді це все тільки починалось) то всі направляли лише до дільничого, це при тому що у всіх був недобір з деклараціями, навіть завідувач направила до дільничого лікаря, тобто вибрати когось іншого не дали можливості, а з педіатрами взагалі жесть, навіть слухати нічого не хочуть