меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Топінамбур не червоний, знаю, бо в нас на дачі ріс.Та й листя не таке.
    Чи може в Америці він не такий як у нас?
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    оця Топінамбур:
    http://www.captain.at/cookbook-topinambur.jpg

    А солодка картопля росте лише в північній Америці. Топінамбув є з родини соняшнику, а солодка картопля більше з родини редьці, бо вона не росте кущем як звична картопля, а радше просто має велику гичку як редька чи буряк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    значить я помилилася. просто чула від знайомих, що вирощували топінамбур і називали його "солодка картопля"
     
  4. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Його дійсно так називають:)
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Дала масьовi яблучка попробувати, так трусилась перше, кисле було їй. А потiм коли я вiдiбрала то так протестувала i за ложкою заглядала що не було ради! Я її порцiю каши даю по грамусi на ложку щоб довше розтягнути задоволення, бо вона страшенно любить з ложки їсти, i язичком запихає все до рота, помгає собi, така смiшна :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А моя малюнька нині йогурт з*їла. Але радості було і облизувалась як лисичка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А з якого віку варто давати йогурти? Чи є рецепти домашнього приготування йогуртів? Бо чула, що в магазинах зараз нема якісних дитячих йогуртів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Ма? Бо в нас є ;) спеціальні для дітей.
    Йогурт і кисло-молочні в старі часи починали давати з 6-ти місяців. Але це при умові що прикорм починався в 4 місяці. Якщо ваша малеча нічого іншого ще не їла окрім маминого молочка, то варто спочатку випробувати кашку і фруктики і овочі а потім вже подумати про йогурти.
    Я не знаю, але думаю що Ука скаже де саме мона знайти йогуртовий грибок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Згадала як нам в дитсадочку давали мус.Дуже смачно, навіть зараз самі дома гтуємо.Може кому сподобається і своїм діткам приготує.Тільки я не знаю пропорцій, На глазок все.
    отже..варимо компот, вибираємо всі фрукти\ягоди, підсолоджуємо, і всипаємо тоненько манку, так щоб вийшло по густоті як кисіль.Тут треба вгвдвти, бо якщо буде загусте, то збивати довго і не таке воздушне буде.
    Варимо цю манку, охолоджуємо і збиваємо міксером.В садочку ми називали це "морозивом" .Мус такий був легкий, солодкий, смачний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Матусі, котрі вже прикормлюють своїх малят, потрібна порада. Чи даєте ви своїм малятам готові каші? Якщо так - то яких виробників, якщо ні - то які причини.
     
  11. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я теж таке знаю, більше того - в нас були випадки отруєння діток Ростішкою :sad:
    Не давайте мамусі маленьким діткам йогуртів магазинних, краще кефірчик звичайний!!!!!!!!!!
    Навіть дорослим не варто ними захоплюватися. Бережіть своїх діток дорогоцінних!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Ви маєте наувазі дитячі перемелені каші ? Я спочатку пробувала давати, "гречку з яблуком" (виробника не пригадую). Там треба починати з півложечки. Малий пару днів півложечки зїдав, а далі ми так і не просунулися - відмовився навідріз. Це для мене стало ще одним аргументом за пед.прикорм із мікродозами. Тому ми перейшли на дорослу їжу.
     
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Мій малюк дуже полюбляє каші. З"їдає 150-200 гр. і здається, що якшо б дала більше, то б і більше з"їв. Надіюсь магазинні каші не шкідливі. А от овочі їсть дуже важко. Я йому таку смачненьку картопельку приготую, а він плюється. Навіть не знаю як його навчити їсти овочі, там так багато вітамінів. Єдине що йому подобається крім каш - це яблуко з бананом.
     
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я думаю, що в картопельці такого особливо вітамінного нічого і нема :) Можливо, малий пізніше сам захоче овочів - у малят смаки змінюються. Я прихильниця не-напихання: хай їсть те, що хоче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Так і є. Але чи можна декілька разів дати каші? Одного прикорму на день йому вже мало.
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А на чому Ви каші варите ?
    Крім того, малий їсть ще яблуко і банан- а це ще один прикорм. Може спробуйте ще якісь фрукти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я купую каші "Малышка". Ось намагаюсь дізнатись чи не шкідливі вони.
     
  18. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Нам (тобто Юлі) 8,5 міс.) Каші даю десь із 7-7,5 міс. наразі Хайнц гречана низкоалергенна, Підсолоджую вареним яблучком із власного саду (ці каші без цукру). Користуюся саме цими кашами оскільки двоє старших дітей схильні до алергії, але на них реакції не було, То ми зараз по аналогії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Порадили мені HIPP, дала малому гречану, а його висипало. Тож повернулися до МАЛЫШКИ. Боюсь навіть зараз щось змінювати. А які відгуки про відчизніних виробників?
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Ми годували Хуманою. На інші була або алергічна реакція або малий взагалі їх не спримав. Якось зайшла в магазин і почала придивлятися до вітчизняних каш, то консультант дуже мене відмовляла переходити на них після Хумани. Сподіваюсь не в маркетингових цілях :). А ще малий із задоволенням їв звичайні каші. Я варила рис чи гречку (потім і вівсянку) і перемелювала в комбайні разом із фруктами. Така кашка ішла на "ура" і ложкою і з пляшки, якщо молоком розвести.

    Додано через 5 годин 52 хвилини
    А ще ми їли манку (вже старші) з морквою або гарбузом. Морква чи гарбуз тушиться на маслі, мелеться на комбайні і в кашку. Смачно і корисно.
     
    • Подобається Подобається x 1