меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    В мене питання: Як привчити дитину їсти не солоку їжу? Наприклад овочі, не солодкі каші.
     
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Сама не знаю, я дала Котi лизнути горошку з тих баночок. Вона бiдося так трусилась i кривилась. Я взяла та попробувала тi горошки... i я так трусилась i кривилась пiсля них!!! Я своїй даю солодкi картоплi, якi ми тут вже обговорювали, i може сьогоднi дам попробувати моркви, побачим що буде. Поки що солодкi грушки, яблука i кашi це найсмачнiше!
    Расцвєталi, яблонi i груши,
    паплилi тумани над рєкой
    вихадiла на берег Катюша,
    на високiй бєрєг на крутой
    :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Не вгодиш нашим сластьонам. Єдине, що я ще роблю з овочами - це мокв"яно-яблучне п"юре. Відварюю і яблучко і моркву. А готове з баночок ще не пробувала, всі п"юре сама готую.
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Наш Марко вчора з'їв цілий зубець часнику. Я йому відрізала тоненькі пластинки, він заїдав борщем і ще просив :) Так само буває, вчепиться до цибулі або лимону, до огірочка кислого. А от солодкого - не любить. Думаю, це тому, що він не призвичаєний до підсолодженого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Ми щодня їмо кашку - гречану, рисову, вівсянку, а вчора спробували кукурядяну. Купую Heinz безмолочні і роблю на свому молоці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Вчора вдалося дати овоч - то була морква, але з яблуком - теж солоденьке.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А я - справжня мачуха, забула дати своїй Котi баночки з фруктами до нянi. Ну що ж, буде Коть на молоцi i кашi сьогоднi. Додам її улюбленi грушки ввечерi.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я також мачуха. Годую дитиною овочами в основному. Дала їй до школи сьогодні овочевий мікс і йогурт зі злаками. Дивлюсь вчора на Андрушку а в неї дупця поменшала. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Матусі, чи достатньо 6-7 годувань молоком і 3 прикорма (творожок, фруктово-овочеве п"юре, кашка) в 7 м.? Чи потрібно збільшувати кількість прикорму?
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А пощо? Не бачу резону у збільшенні прикорму...
    В нас лікарі кажуть, що малеча повинна діставати приблизно від 24 до 32 унції молока а прикорм не більше 2-3 разів на день. Одна унція дорівнює 20гр. Отже, якщо порахувати то має випивати приблизно 480 грам молока на день, що найменше.
    Розумію що з грудним молоком таку річ виміряти неможливо але приблизно за 6-7 годувань дитинка пів літру молочка вип*є.
    Не думаю що за один раз ваш малюк випиває літру молока з грудей.:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Одна знайома цiдилась 9 мiсяцiв пiсля родiв, з першого ж дня, нiколи дитину не годувала грудьми, тiльки з бутилок. Так вона казала що могла нацiдити лiтр в день!!!! Оце дiйна тьотка. I груди то у неї - двi дульки.
    Я даю катi 180г - 6 унцiй на раз (коли вона у нянi ). Що мала не доїсть на тому няня намiшує кашi + яблучка iтд. Решта, дома з грудей, я не знаю що вона їсть, що хоче те їсть :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А кобіта просто молочної породи. :D
    Просю дуже! Один літр. Намана порція. То навіщо перевантажувати дитячий шлунок щей частим прикормом.

    Наша манюня вже п*є по 7 унцій (200мл) бо шість вже було замало. Возмушалась!:bazar:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Блiн, я не знаю чи зможу нацiдити 7 унцiй, я останнiм часом по 4-5 нацiджую, а як знервуюсь то взагалi з 3! ( з одної грудини на раз)... коли закiнчиться заморожене молоко яким я додаю малiй на годування, то прийдеться догодовувати формулою.
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    В мене свято - мій Даник їв овочевий супчик.(тю-тю-тю) Раніше не хотів. Я зробила паузу.Зварила супчик, думаю, спробую нагодувати, якщо ні то ні. А він поїв.:dance:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Дівчата , моїй малій 5,5 місяців.Поки що нічим не догодовувала.Мала ще не сидить сама,тількі якщо притримувати,зубів ще не має. Але думаю їй почати давати яблучко. Ось тількі не знаю давати сире чи печене? Як ви давали? Вже грудень на дворі,то може їй дати яблучне пюре з баночки краше чи в тих яблуках ще щось є? І якщо з баночки то яку фірму порадите?
     
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Ми давали сире

    Вот так і давали :). Потерли на терці і гамали.

    Чим баночки краще свіжих яблок? Підіть на базар і купіть звичайних, домашніх (тільки не купуйте в супермаркетах ;)) - вони є практично цілий рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Росинко, може не спішіть. Маленькі Ви ще :)
    Якщо все ж хочете давати, то на мою думку - краще домашнє , а не баночне (може є знайомі або родичі в селі) і печене, а не сире.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Чому стала думати про введення прикорму.Мала збільшила кількість нічних годувань з 2-х до 3-х , та вагу вона не дуже набирає. У 5,5 місяці важить 6800гр., а при виписці з ПБ вага була 2900гр.;) Тобто мадмуазель в мене досить тендітна.:) Ось я подумала, що кашки їй не завадять. Просто хотіла спочатку яблучко попробувати , а потім десь з 6 місяців кашки дати.
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я в 5.5 вже давала трохи яблучного п"юре. Але то так, для звикання, 2-3 ложечки в день. А в 6 м. помітно почав більше їсти і також не набирати вагу. Тоді я збільшила кількість п"ре і почала давати кашки.
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    То може бути на зуби, а не тому, що їй чогось стало бракувати :)
    До року прикорм має ознайомчий характер, а енергетичний - то вже після року. Ще зверніть увагу, чи минули у маленької зригування і чи нормально какає. Це все свідчить про зрілість шлунково-кишкового трактуі його готовність нормально сприйняти прикорм.

    Додано через 2 хвилини
    Щодо набору ваги - то вона тільки перші місяці така відчутна. Після півроку набір ваги сповільнюється.
     
    • Подобається Подобається x 2