меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Десь на форумі згадувалось, що там використовують генномодифіковані продукти.
     
  2. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я даю картоплю, моркву, цибульку (малесеньку, щоб наварилась і потім її витягую), і звичайну капусту.
    Ще ми дуже полюбляємо їсти гарбузик. Кусочок гарбуза чищу, ріжу на шматочки і печу в скляній формі в духовці. Тоді він стає дуже м'якесенький. Потім блендером і гамати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Наскільки я знаю ( не претендую на абсолютну істину) отой лецитин отримують з ГМ-сої.
     
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Цибульку!? Ми ще не пробували. А скільки вам?
    А гарбуз (то напевно "тыква" по російськи) я просто відварюю разом з супчиком в кінці і також потім в блендер.
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А я кидаю пiр"їнку зеленої цибульки до супу. Мала не дуже протестуе. Особливо любить супчик коли я даю бiльше моркви нiж iнших iнгрiдiєнтiв. Додаю брокколi, шпинат, трошечки квасолi якоїсь зеленої, картоплi, i все потiм в блендерi.
    Навiть в блендерi змолола свiжу грушку i банан. Малишнi сподобалось :)
    А давала гризти яблуко то вона вже зумiла вiдгризти кусочок, але не знала що з ним робити, сидiла випльовувала. Я яблуко забрала... ще не дай боже подавиться, не вмiє ковтати ще неперемелену їжу.

    Додано через 50 секунд
    I вже купила кусок курочки, зварю i дам трошки бульйону попробувати. Побачим що вийде.
     
  6. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Дівчата я може неуважно читала цю гілку, але щодо пюрешок: я хочу першим прикормом дати пюре яблуко, або яблуко+морква. Ви моркву відварювали і яблуко в духовці пекли, а потім розтирали і давали малечі?

    Додано через 12 хвилин
    Дійсно неуважна :-x тут так багато про це написано. От і приготую малечі яблучко :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Дівчата, а коли можна давати білокачанну капусту?
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    сиру? чи таку варену або тушену?

    А що вона якась спіціяльна? Бо я якось не задумувалась, даю малечі каляфьор і броколі а вони ніби з одної родини з капустою. Правда даю відварені.
     
  9. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Так. Нам 7,5 м. З усіх прикормів нам найбільше смакує "супчик". Картопля, морква і цибулька(тільки для навару) це постійні і не змінні інгредієнти. А от капуста в нас різна: деколи білокачанна шматочок, деколи брюссельська, а раз не було ніякої свіжої то додала баночку броколі. Ще два рази на тиждень додаю курячий жовток. Такий в нас обід. Сніданок: безмолочні каші Heinz на маминому молочці. Вже їмо два види гречку і овсянку. Хочу вводити ще якусь нову. Вечеря: або печений гарбузик, або перетертий банан, або грушечка з баночки. Від яблук Котя відмовивася. Взагалі прикорм почали з печеного яблучка, і Котя їх класно їв поки не спробував все інше. Тепер взагалі більше двох ложечок яблука не з'їсть. Деколи проходить з бананом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я додаю не а курячий, а перепелиний. Він менш алергічний і перепілка не хворіє селмонейозом. А вчора ми спробували бурачок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Дівчата не знаю де запитати, але оскільки стосується їжі для малечі, то пишу вже тут. Так от, наша баба має город, а щоб краще городина росла, то сипе селітру. Після отої селітри можна давати дитині овочі? Чи вони (овочі) уже так звані "підсипані" і для мацьопи не годяться?
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    То тяжко сказати але я стараюсь таких речей для мацьопи уникати.
    Ми на наш город нічого не сипемо.
     
  13. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А як ви його готували і давали разом з чимось чи окремо? Мені ще сподобалась ваша ідея давати гарбузик в супчик. Напишіть будь-ласка скільки часу ви його варите?
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я окремо відварила бурачок, а потім додала до інших овочей - картопля, морква, кабачок. А з гарбузиком вдається дуже смачний супчик (гарбуз робить його солоденьким). Спочатку відварюю моркву і картоплю, а в кінці десь за 10-15хв. додаю гарбузик. Потім в блендер з м"яском (або курочка, або кролик).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Мамусі, скажіть, будь ласка, хто дає своїм діткам манку? Чи та крупа є така цінна для дитини, що без неї не обійтися? Питаю, бо десь чула, що манка - то лише пусті калорії, вона дає енергію, але вітамінів багато немає і дітям, що мають вагу більше норми її не рекомендують. Моя мала якраз така: не повна, але близька до того, то я намагаюсь годувати її лише корисною їжею. Але моя мама мене вже замучила, бо то ж всі діти обов`язково мають манку їсти, як і ми колись, от і підгодовує час від часу малу, коли я не бачу :8: .Мене в дитинстві так розпихали тою кашою з двохмісячного віку, що як дивлюсь фотографії, аж шкода себе стає:sad: .
     
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Моя мама теж вже за манку нагадувала. А я теж десь читала (в якомусь жураналі) що в манці корисного нема нічого.
     
  17. Наталочка

    Наталочка Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я також читала, що зараз лікарі не рекомендують давати манку діткам, а в мене малий алергік, то нам лікар сказав , що йому можна всі каші крім манки.
     
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я почала давати манку з 8м. тому що мій малюк погано набирав вагу. Ніяких негативних реакцій в нього не було на манку. І їсть він її з величезним задоволенням.
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я давала манку від року,але вже писала, що додавала або гарбуз печений або моркву або різні ягоди терті. А от у нас виглядає, що є алергія на гарбуз. Може таке бути?
     
  20. Simka

    Simka Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я манку давати почала в 10 місяців (була надмірна втрата ваги).А до того чула, що діткам до року не варто її давати.Так от на тій манці він досить добре поповнив втрачене.Ще чула, що про манку кажуть:від неї пузікі в діток ростуть.Щось в цьому є.Бо до того в нас ніякого пузякі і не було, а зараз щось округлилось:)
    А ще на неї зустрічається алергія.