меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    О, це певно правда! Бо я купую штани на два розміри більші і вкорочую, інакше пузо не налазить. Хоч і не дуже він ту манку їсть. Найбільше любить кукурудзяну кашку.
     
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Не впевнена, що то обов"язково від манки. Мене теж годували, але я б не сказала, що я була товстушкою, навіть повненькою не була. А от мою двоюрідну сестру дапоювали глюкозою, то в неї навіть ножки разом не сходились.
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Любі матусі,хто з вас зараз починає прикорм з сочку,підкажіть коли вже можна давати повну порцію,бо в одних журналах пише через тиждень,в інших через два.Якщо так з кожним новим прикормом,то ми до школи підем,а так всього і не спробуєм!;) Сочок пішов чудесно-ніякого дискомфорту дитятко не відчуває:спочатку кривимся,а потім широко відкриваєм ротик:radist: А далі як?:shy:
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Та... ми вже писали, що ми з сочку не починали і взагалі ми ще сочку не пробували.

    Починати бажано з пюре або каш.

    Доречі, нас можна поздоровити. Ми переходимо на звичайну дорослу їжу. Вчора їли звичайний риж. Нам сподобалось. А ще ми їмо кракерси і пластівці.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    я ще не чула про прикорм з соку, а де Ви таке прочитали?

    з соками слід бути обережними і вводити їх в раціон дитини лише тоді, коли дитина вже вживає дорослу їжу в достатньому об’ємі, включаючи м'ясо, каші, рибу (у цьому випадку сік є стимулятором вироблення травних ферментів кишечнику дитини). Яка небезпека від раннього введення соку? Велика ймовірність алергії, подразнення шлунково-кишкового тракту і як наслідок дисбактеріоз, захворювання підшлункової залози, гастрити і т.д. Також можуть провокувати захворювання нирок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Оля, скажіть будь-ласка чи давали ви після 6м. щось пити крім ГМ?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    зрідка давали, бо дитина ніц не хотіла пити, аж влітку коли вже мала більше року тоді почала активно пити з горнятка-поїльничка. Узвари, воду, іноді бебівіту пила.
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Нам 9м і тільки тепер Данилко може трохи попити і то не дуже завзято.
     
  9. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Олю, дуже в багатьох книжках і журналах радять починати прикорм з соку, більше того з 4м. Н-д журнал який роздають в пологовому усім мамам "Моя дитина".

    Ми до 6м. були виключно на ГВ, то нам постійно рекомендували дати дитині попити сочок, або хоча б воду. Але я не давала. Тепер ми їмо прикорм тричі на день, а п'ємо далі тільки ГМ. Тепер я навпаки хотіла б, щоб Котька хоч іноді щось ще пив, але він нічого не хоче.
     
  10. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Щось мені ті журнали нагадують "передрук" радянських. Сочки, водичка, та ще й з 4 місяців. Дивно що не кажуть про кефірчик в 4 місяці :)
    І чого б це? Ви наприклад любити пити коли не хочете? Чи молоко водичкою запивати?
     
  11. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    А в нас все так. "Вивіску" поміняють, а все решта... От про лікарні: якщо не помиляюсь - "Доброзичлива до дитини" (звучить класно).
    :) Я б не могла постійно пити тільки молоко. :)
    Хочеться для дитини "разнообразія", а з врахуванням того, що можна і того, що зара зима... Ще й мальопа тепер навідріз відказався від яблук.
     
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    ага, і в назві вся доброзичливість закінчується...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Олю,невже ви думаєте,що прокинувшись одного ранку,я подумала,а чи не дати малому сочку спробувати?Звичайно,що я прочитала купу журналів,переглянула інтернет,питала знайомих матусь та й у мене самої вже якийсь досвід є (все ж таки друга дитина).Правда з першою дитиною я так усім не переймалась(ще мабуть молода була),а от з другим дитям я щось дуже перелякана(хоча мало б бути усе навпаки) і тому хочу знати, в якому віці інші матусі вводять діточкам нову їжу ?
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Карапузе, вибачте, я не мала наміру образити...
    може я мало читала журналів, але про соки як прикорм на очі попадалися хіба статті для дітей на штучному годуванні.

    ми вводили прикорм десь в 6 місяців, починали з ложки навару від картоплі, потім ложка пюре картопляного. Десь тиждень давали лише картопельку з каплею олії, варену на воді. Потім помалу додавали моркву, цибулю, петрушку і тд - на кожен овоч давали 2-3 дні для вияву можливої алергії. Десь у 7 - 8 місяців дитина зїдала мисочку такої зупки - раз в день був прикорм. Потім почалася забастовка на зупки. Їли лише раз в день печене яблуко...
    одним словом у період з 10 міс по 1,2 дитина майже нічого не хотіла їсти, тільки цицю... при вигляді ложки ротик закривався миттєво.

    напевне зробила я помилки при введенні прикорму... або надто рано, або надто зациклювалася на тому, щоб дати дитині хоч пару ложок їжі...
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    а яка різниця чи з"їсти яблучко чи випити видушений з нього сік? то саме з морквочкою і ін. соковитими продуктами :)

    мій, ніц крім моня маминого не п"є, а то би я вже поїла й свіжими сочками :)
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    З якого віку краще вводити рибу? Яку краще? З м"яском було легше - бо є можливість брати домашніх курочку і кролика.
     
  17. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    а моїй доці 7 міс.і вона дуже любить пити з поїльничка. Воду кипячену давати якось не хочу, не смачна вона мені, а дитина просто трясеться за тим горнятком, а коли порожнє то протестує :) молока деколи туди націджую - радості тоді море. До чого я це все пишу: хочу дати їй в це горнятко компот з сушки і незнаю чи ще не зарано. І ще одне: цукор і сіль напевно краще ще не додавати в прикорм?
     
  18. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Я не даю. Десь читала, що замість солі можна капнути лимончик. Але ми ще так не пробували.
    Я щось була дуже перейнялась тим, що моя дитина нічого не хоче пити крім молочка, та і молочка стала пити набагато менше. Ще й наслухалась мамочок на вулиці як їхні дітки гарно все п'ють. Та бачу (по форуму), що ми не одні такі, то вже трохи заспокоїлась.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    Молоко треба лише пивом запивати... так аби файно пронесло :D:D:D:D

    Якщо дитина на штучному вигодовуванні, то можна починати з 4-х місяців. А якщо на грудному, то для чого спішити?

    Додано через 3 хвилини
    та ви напевне і без мене знаєте, що коли ви видушуєте з яблука або моркви сік то ви забираєте всі поживні речовини з цього овоча іменуємі клейковина, а залишається рідина з фруктозою. Організм її розчиняє точно так само як і любу воду з цукром. Зате, терта морква це не лише солодкий сік а й клейковина яка допомагає виведенню шлаків з організму. Доречі і яблуко краще їсти зі шкіркою, при умові що воно не пестицидне.

    Додано через 5 хвилин
    рибу бажано лише річкову і з чешуйкою, тобто щось типу карпа або окуня. Чому? бо такі риби менше насичені важкими металами. А дитині цього поки-що не треба. А он з якого віку? не памітаю... здається що з року.

    Додано через 7 хвилин
    Цитрусових взагалі до року дитині не можна.

    Це ми батьки хочемо їм впхати смаки які ми вважаємо за потрібне, а діти прекрасно їдять зупки без солі, перцю чи веґети.

    Додано через 9 хвилин
    що молоко даєте з горнятка - то правильно. я сушені не давала б але то знову я мамаша з американськими порадами.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Смачно як у дитинстві

    якщо малюк їсть без солі і цукру, то звичайно краще не давати. Мій на моркву, бубльбочку і інші овочі кривився і їсти не хотів, я одного разу варила супчик і спробувала зовсім трішки підсолити - наминає тепер за дві щоки на ура! Після цього відмовився від солодких кашок...

    Додано через 1 хвилину
    виходить що для малечі сік ще легше перетравити, ніж пюре :) напевно тому деякі радники радять починати з соку :)