меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ще пастилу можна, в рошенівській теж склад хороший, термін придатності 5 днів.
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Вівсяна:
    - залити на 5хв. окропом вівсяні пластівці
    -відцідити залишки води, дати 1 яйце, цукру за смаком, трошки молока(2-3 ложки), начинку за смаком додаю вже коли у формочку переливаю(я даю вишню з сиропу, банан, яблука)
    -перемішуєте, я блендерую, але не до однорідної маси, а наполовину
    - змащуєте форму маслом, і в духовку.
    Сирна:
    - сир(я купую пів кг, ділю на три запіканки), цукор за бажанням, манки десь півтори-дві ложки, молока 2-3 ложки, яйце. Можна ще масло дати пів ложечки, але в нас домашнє плюс домашнє молоко, виходить дуже жирне. Тому я масло даю тільки на змащення.
    - блендерую до однорідної маси, начинка за смаком
    - змастити маслом формочку
    Гречана
    -гречку варену перемішую з яйцем(сирим), можна з двома, молока знову дві-три ложки плюс начинка(сосиски, м'яско варене, броколлі, горошок). Перемішую, не блендерую, далі те саме)))
    Як бачите, все дуже просто.
    Формочку маю маленьку. Висота 3 см, діаметр - 13 см. Печеться по різному. Від пів години до години.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дуже класні рецепти. Але маю питання - чому ви так довго печете? Ще сирну можу зрозуміти.А от вівсяна хіба не пригорить в такій малій формі за стільки часу?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я печу на зовсім маленькому вогні. Бо як підкручую, то низ горить, а верх ще сируватий. Тому так. Дійсно сирна печеться найдовше, вівсяна - найменше, трошки більше пів години. То напевно ще й від духовки залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зрозуміло, так)))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  6. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дівчатка хтось дає діткам кокосову олію, наприклад в кашу . Моєму малому вже скоро 5 років, хочу спробувати, це мабуть дуже смачно і корисно:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2017
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я смажу на ній сирники, додаю у вівсне печиво і гранолу.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    А гранолу даєте діткам (2 рочки)? З чим замішуєте? І яку саме даєте?

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    А чим корисно? Я завжди думала, що вона по користі як маргарин і її краще уникати. Розкажіть трохи про властивості
     
  10. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    сама хочу розібратися в тому питанні, читала що корисна для нервової системи, може хтось з дівчат щось скаже.
    є таке в інтернеті
    -Нещодавній досвід, проведений Гарвардским інститутом медичних досліджень, довів, що вживання кокосової олії зменшує ризик розвитку діабету.
    -У складі кокосової олії є лауринова, каприлова і капрінова кислоти, які володіють протигрибковими, антибактеріальними, противірусними властивостями і, в цілому, зміцнюють імунну систему людського організму. Зокрема, лауринова кислота сприяє лікуванню герпесу, грипу і т.д.
    -Учасники медичного експерименту, які вживали по дві столові ложки кокосової олії в день, "спалили" в день більше кілоджоулів, ніж ті, хто його не приймав. А швидкий метаболізм, як відомо, допомагає зміцнити імунну систему і перешкоджає утворенню зайвої ваги.
    -Якщо ви готуєте страви при високих температурах, то краще використовувати кокосову олію. На відміну від оливкової, яка окислюється при високих температурах і утворює вільні радикали, кокосова олія зберігає максимум корисних властивостей.
    -Замість чергової цукерочки спробуйте з'їсти чайну ложечку кокосової олії. Воно миттєво відіб'є тягу до солодкого! І трапиться це тому, що жир хорошої якості насичує більше, ніж вуглеводи. Більшість з нас не думає про це, але постійне відчуття голоду свідчить про те, що наш організм харчується неправильно. При належній кількості жирів і білка, гірка цукру вже не буде здаватися настільки спокусливою.
    -Вчені довели, що вживання кокосової олії зменшує схильність до ожиріння. Щоб зменшити вагу за допомогою кокосової олії, щодня додавайте одну чайну ложку цієї речовини в свій раціон. Поступово підвищуйте дозу до чотирьох ложок.
    -Кокосова олія сприяє травленню і перешкоджає здуття живота. Також має антимікробні властивості.
    -Всі жири не створені природою рівноцінними, і кокосова олія якраз містить в собі корисну, в порівнянні з трансжирами, форму жиру (MCFA). Її споживання сприяє метаболізму, підвищуючи активність мозку і м'язів; не підвищує рівень холестерину і не призводить до проблем з серцем, що трапляється від споживання трансжирів.
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    То про пальмову олію так кажуть. За кокосову не чула. Сама ще не вияснила чому так

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Величезний плюс кокосових олії в приготуванні - її термостійкість. Якщо взяти оливкову, то точка димоутворення в неї ±200°, у кокосової вища 230-270. У соняшникової ще нижча, ніж в оливкової. У масла трішки більше 100 (якщо добре пам'ятаю). Це означає, що при смажені вона залишається незмінною, різні шкідливі речовини не утворюються. Тому зараз стала такою популярною для смаження та випічки.
    Я смажу вкрай рідко. Сирники - чи не єдине, що смажу на олії. Може і без неї буде добре, але той аромат кокосу...Ммм... А сьогодні додала до панкейків замість масла - теж дуже сподобалось: мякенькі і ледь відчутний кокосовий аромат. Більше масло до них давати не буду.
    А ще важливо купити правильну кокосову олію.
    І так, пальмова і кокосова - це різні речі)
    Я гранолу даю, коли сама їм. І рідко замість перекусу з йогуртом, коли лінь щось готувати. Їм до граноли даю шзовсім трішечки меду, кокосову олію і сушені абрикоси зі сливками.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Є тут ше в когось діти вегетаріанці? Малому два і споживання м"яса і риби звелось практично до нуля. Навіть як десь дрібочку пробую підмішати то випльовує. Гемоглобін в принципі низький. рік тому був 88, потім через літо і прийом заліза піднявся до 112. цього року в січні здавали , то був 102.
    Не знаю шо з тим робити. Замахалась шось придумувати, бо і так не їсть
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Є, нічого не роблю, гемоглобін не міряю. Дитина активна, рухлива, не млява.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @бетменша пропонуйте дитині темні фрукти, ягоди, овочі. Тобто сливки, синій виноград, чорниці, ожину, смородину, дуже червоні яблука (Флоріна, Ліза, Ред чи якось так зветься, вони мені рідко трапляються, то не пам'ятаю точно), і все, що зелене типу ківі, авокадо, зеленина.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Rona і їсть? мій суттєво старший- в рота би не взяв))
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @бетменша моя така ж, ну може пожувати і виплюнути зрідка.. Я ше ні разу гемоглобін не здавала, ужас.. Але нащо? Дитина активна, весела, росте , розвивається. Ніхто навіть мене й не посилав тут на аналізи..
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    @marianast уникати треба пальмову олію, вона сама дешева і є у всіх магазинних виробах , типу печива, цукерок.. Кокосова олія корисна і це взагалі інше дерево :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    перед щеплення
     
  19. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Чи є в когось такі малюки як мій, які взагалі не ідять нічого кисломолочного? Мій майже дворічний синочок не вживає ні кефіру, ні йогурту, ні сиру. І то не протягом певного періоду, а взагалі ніколи не ів. Можливо, на це вплинуло те, що я також абсолютно байдужа до кисломолочки і зараз майже її не вживаю. А малюк на ГВ, тому можна сказати, що не дуже знайомий з цими смаками. Я ніколи не наполягала на якихось конкретних продуктах, давала сину те, що він любить-потребує. Але останнім часом все більше переживаю, що він недоотримує чогось важливого. Як гадаєте, можливо, в такому разі мені треба їсти сир/йогурт, щоб малюк хоч трохи отримував корисні мікроелементи з моїм молоком? Чи якщо мені не хочеться - то мій організм також не відчуває потреби, і не треба силувати ні дитину, ні себе?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @fantazerka силувати не треба. От моя як мала півторароку , то йогурт обожнювала, сир з бананом їла як має бути. А тепер в рот не візьме... А от сметану любить ложкою їсти :)
     
    • Подобається Подобається x 1