меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @fantazerka в нас те саме з рибою, я її не люблю, не готую і дітям не даю, і яйця в тій же категорії. Може я не правильно роблю, але готувати спеціально для дітей не для мене, тому рибу їмо хіба в гостях
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @fantazerka мій малюк "сиру" сметану не їсть зовсім, і не їв ніколи. Були спроби дати, але одразу випльовує. Тому не їмо, хіба термооброблену - в підливці чи з овочами тушеними. Але беремо домашню. Йогурт їв на початках, коли тільки-но вводили прикорм. Вже напевно десь рік як не їв, з кефіром те саме. Сир тільки в запіканці чи випічці, "сирий" точно не їстиме. Періодично намагаємось підсунути щось з того, але безрезультатно. Ну ні - то ні. Він, до речі, і фрукти екзотичні мало які їв. Мандарини, апельсини, грейп ще не пробував. Хурму іноді їв. Банан перепадає йому раз-двічі на місяць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Їсть і просить ще :)
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    @fantazerka перемоліть на кавомолці кунжут і підсипайте в їжу і самі їжте, от і буде чудесне джерело кальцію, значно більше за молочку
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Діти, вони точно щось знають :))) Малий мій ще у 7 місяців спробував буряк варений, і десь місяці два його годі було відірвати від того буряка. Потім була "перерва" близько 4-5 місяців, коли буряк на дух не переносив: ні в чистому вигляді ні в борщі, ні в запіканках, салатах і т.д. І зараз, ось вже деякий час знов малого "пробило" на буряк.
    Те саме було з йогуртом (домашнім. органічним, магазинним, та будь-яким), правда періоди "хочу-не хочу" коротші.
    Рибу не їв. не їв, а тут, бац! і аж труситься.
    Каші різні обожнював, і на воді і на молоці і з фруктами/ягодами і без, міг цілий день на кашах бути. А зараз трохи попустило, інколи навіть не дивиться в сторону каші.
    От що не надто любить, то картоплю і дуже не любить гарбуз.
    Я до чого веду. Організм дитячий хоч і маленький, проте щось таки петрає :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. maavka

    maavka Well-Known Member

    Спробуйте телячий язик дати, дітям які не дуже їдять м'ясо, язик подобається. В мене так і в сина родички також.
    А ще для себе недавно відкрила чорну фасолю, вона в Сільпо на вагу (ціна трошечки вища за звичайну). Прочитала, що багато білків має (більше ніж біла) і до того ж смачна. Як варіант замість м'яса може бути

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Мій малюк взагалі ще ніколи не їв сметани. Коров'ячого молока лікар не радила давати до 3-х років, оскільки син алергічний. То я чомусь думала, що і сметану також не варто поки що вводити в раціон. З молочних продуктів він їсть хіба масло - додаю до каш. Чи хтось дає сметану дітям, які ще не п'ють молока?
    А хто що смачненьке готує з сиру, але без яєць? Бо на яйця дитина наразі також має алергію.

    А як щодо твердого сиру? Який даєте діткам? Знаю, що пармезан корисний. Який купуєте? Може, є якийсь спеціальний "дитячий", чи підійде просто хороший італійський?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій може лизнути сметану інколи до вареників, чи дерунів, чи просто так ще десь з 1.5 року. Молоко може зрідка попросити, як побачить, пару ковтків зробить. Сир твердий обожнює, різні сорти, але особливо чедер. Сир домашній вже дуже давно не хоче їсти "сирий", а от в сирничках, налисниках чи сирну запіканку любить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Молоко ввела після року, домашнє.
    Сметану теж десь так само, а термічно оброблену (в супах, м'ясних підливках) ще до року.
    Твердий сир найрізноманітніший: і звичайний сметанковий і моцареллу і всі польські і особливо любить
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fast

    Fast Well-Known Member

    То що в 3 алергія пройде? Чи суміші їсти? Ви або здайте аналізи, або спробуйте дати і подивіться. Як визначили, що на яйця є? Яйця ще є чи не вкожній випічці. То складна дієта, не вживаючи яйця.
    Старша алергік - але на молочку алергії не має. Менша має лактозну непереносимість, але алергії не має. Тому тут відносно дуже. Старша не має алергії на мід, горіхи, а от коли забагато ягід з'їдає - то є. І алергія проявляється, якщо доривається до шкідливих продуктів. І на пилового кліща є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А яких виробників сир купуєте?
    Лікар казала, та я й сама читала таку версію, що білки коров'ячого молоко легше сприймаються організмом після 3-х років. Ну і поки що є ГВ.
    Давала жовток перепелиного яйця - з'являлися прищики. Хочу спробувати знову найближчим часом.
     
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    Як язик готуєте? Просто відварюєте і ріжете чи перекручуєте? Сьогодні придбала язика і от думаю, як то смачніше його зготувати.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В магазинах "Твій сир", "Сирні Мандри".
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @fantazerka аналогічно. Здебільшого Твій сир
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    Та просто відварюю з цибулькою, морквою і потім шкірочку скидаю (в телячому вона легко скидається, треба в холодну воду занурити, тоді ще легше скинеться). І кусочками ріжу. Він без тих м'ясних волокон, то його не треба молоти.

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я теж так роблю і сама йогг дуже люблю. Дякую, що нагадали, якось забулось, що й дитині можна таке дати
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Dominika кажуть що термооброблена сметана на підшлункову погано і то всім , не тільки дітям.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rona а можна не молоти? Я так собі думаю, що якби я трошки підсушила на пательні, то малий би з радістю кавову ложеу в день з'їдав. Так можна?
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @KAPUCHINKA я написала рекомендації нашого педіатра, дитина не розжує зернятко. Я малому замішую в кашу так, що не видно і не чути
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Не Таня, але всуну свого носа)
    В цілому вигляді насіння кунжуту та льону, наприклад, не засвоюються організмом людини, бо в нас недостатньо ферментів для розщеплення оболонки. Тому треба молоти.

    Я своїм спробувала підсипати в сирники одного ранку, менше чайної ложки, то не хотіли

    Дівчата, а до яких страв ви даєте мелений кунжут?

    Ще понию... В нас почався період неїдження... Ще Маркус може ложки 2-3 з'їсти, а Івасик не хоче. Лиш хлібчик, палички кукурудзяні, щось печене солоденька. Чоловік дав вафлі, поки мене не було, то лиш і показують на шафку Зла і недобра на них. А казала мені мама, що буду знати, як то, коли діти не хочуть їсти і перебирають...

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @EineGuteFrau от вчора всипала до хумусу, їв. Сиплю в любу кашу.
     
    • Подобається Подобається x 1