меню для малечі після року

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем хельга, 16 Листопад 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ми п'єм бебівіта в пакетиках.
    Там є різні.Це коли я не встигаю компотик зварити.. Десь 2-3 в тиждень для різноманітності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    І в нас бебівіта, правда малий не дуже його любить, то вже в крайніх випадках п'є. Давала просто ромашку в пакетиках ще, бо сама п'ю.
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Не знаю, не знаю куди написати :)
    Маю сціджене молоко, 200 мл, своє (треба було малюка залишити, але він проспав, то я повернулась і сціджене не знадобилось).
    Виливати в раковину якось...шкода :)
    Я можу своє молоко використати для каші для старших дітей?
    Ясно, що можу. Просто, чи це... нормально, корисно?..
    От така дилемма.
     
  4. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    То нормально, що в 1,2 крім грудного молока дитина за цілий день може з'їсти пару ложок "пустої" каші, і погризти що 2 бублика (а може і нічого)? Інколи, дуже рідко може з моєї тарілки дзьобнути раз чи два рис/гречку, дрібок м'яса. Ходить за мною, "ням-ням" кричить, але то тільки груди... Пробувала їй окремо варити, наше давати, експериментую зі смаками, блендерю не блендерю - закриває рот і б'є рукою по ложці.
    До речі, до року їла нормально, не багато і не все, але їла. Тепер відмова повна. Розумію, що можливо жарко, можливо зуби, але чи достатньо їй такого їдження?
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @TASJA а ви їсте разом з дитиною? Чи дитина окремо від решти членів сім’ї?
     
  6. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Їмо разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поки є ГВ дитина голодна не буде, а решту з часом налагодиться ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1