Мережевий маркетинг - добро чи зло?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем sofcja, 9 Квітень 2011.

?

Мережевий маркетинг - це

  1. зло!!!

    31,5%
  2. добро!

    17,4%
  3. а що воно таке?!

    4,3%
  4. мені до нього байдуже...

    46,7%
  1. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мережевий маркетинг - добро чи зло?

    сказати однозначно добро чи зло - не можу..
    колись була в мері кей.. дівчина, яка мене туди підписала, має свій офіс, вільний робочий графік, купила машину і працює там десь 6-7 років.. Чи то є зло для неї? мабуть що ні.. вона то вибрала і якщо звідти не йде - значить більш чи менш, але її то влаштовує.
    для мене така робота не підходить - не вмію я отак гарно розказувати, "які файнющі в нас кремики, і яка після них гладенька шкіра, а шампуні, а духи!!" якщо той крем коштує мінімум 200 грн, а я бачу, що в дівчини/жінки нема грошей і вона комплексує це показати, тому купує той крем.. мені подобається та продукція, але продавати я не вмію.. знову ж таки на їхніх тренінгах, як розказувала Джалла, вчать "замилювати очі" клієнту і хай або купує, або підписується.. і вчать так все сказати і показати, щоб людина не встигла сказала "ні", а витягла гроші перед тим, як подумає..

    але продукція мені подобається )) тому купувала для себе із задоволенням..

    з точки зору економіки - такі піраміди зло, бо підривають національну економіку.. але нашу економіку настільки підривають наша корупція і бюрократія, що піраміди - то квіточки :girl_wink:
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мережевий маркетинг - добро чи зло?

    вже писала якось про свою однокласницю, яка в "Фаберлік"+ в "Мері Кей" ( починала саме з Мері Кей і зараз теж там є- лідери цих косметичних корпорацій якось пов язані системою бізнес-тренінгів, конференцій і т.п.). То автівка і хороший прибуток- у неї вже давно. А за цей рік вона об їздила ще зі своїми тренінгами не одну країну чи місто- кожного місяця як мінімум одна поїздка- за останні кілька місяців була в Туреччині, Криму, Казахстані, Росії ( українські міста нааіть не рахуються вже відрядженнями, бо то може бути мало не щотижня). Причому щоразу зупиняються вони у 4-5 Зіркових готелях, зі своєю культурною програмою ( окрім роботи ) і т.п. Тому для себе моя однокласниця іншої роботи і не хотіла б. Її донька вже у підлітковому віці і теж цікавиться маминим бізнесом.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Мережевий маркетинг - добро чи зло?

    Зараз Оріфлейм. Ніби теж мережевий, але мені дали, точніше продали отой каталог і йди працюй. Точніше хоч працюй, хоч не працюй. Ніхто мене нічого не вчить і вчитися то продавати не заставляє. Самій дивно, але може то вони беруться за прогресуючі кадри і їх витягують, а не таких як я.:shy:
    Справа в тому що я вмію і можу включити щебетуху, але не хочу. Ні, більше точно не хочу. Я пасивний і лінивий працівник, сам по собі.:) Хоча замовлення роблю регулярно і не на 50, чи 100 грн.

    Думаю коли ці всі дистрибюторські фірми типу Оріфлейм, Ейвон, Мері Кей, Фаберлік і т.п. тільки завойовували наш ринок, можна ще було чогось добитися в цій сфері, а зара ні. В наш час вже нікого нічим не здивуєш. Єдине записавшись в такі компанії можна клюнути на постійну знижку для себе, для чоловіка, для дитини може часково, подарунки... Ну, щось типу того, а просуватися і добиватися в цьому бізнесі якихось висот і статків, коли зараз того тьма тьмуща думаю мало ймовірно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Не знаю чи в відповідній темі пишу (якщо так то прошу перенести). Цікавить як вам по якості зубна паста Глістер? Мені подарували недавно, то вона мені сподобалась, що найбільше здивувало то те що вона дуже піниться і її справді не треба набирати багато (але я все одно беру більше ніж горошину, бо люьблю щоб багато піни було:girl_smile:. І ефект добрий, вроді зуби біліші, відчутна гладкість зубів. Але за тиждень використання зауважила що зуби трошки чутливіші стали, один зуб що не болів давно став реагувати на солодке і газовану воду. Та може то співпадіння? В неті були відгуки що та паста може стирати емаль, але з іншого боку - у неї склад не є якийсь оссобливий, схожий на інші пасти, тому чогось такого не мало б бути. А те що піниться то значить що просто багато лаурилсульфату натрію? Коротше, хто нею довше користувався, які ваші враження про ту пасту?
     
  5. OnceInParis

    OnceInParis Member

    @Supernatural, читала теж відгуки, що ця паста є високоабразивною і не рекомендують її використовувати часто. Всі решта "чудодійні" ефекти - це реклама. В тому числі і міф про "горошину" - і ви, і я використовували її як звичну пасту. Абсолютно не вартий уваги продукт. Для проби хіба що)) (імхо).
     
  6. opron

    opron Well-Known Member

    @Supernatural, особисто мені Глістер підходить і користуюсь я ним, щоб не збрехати, років 8. Зуби у мене поганенькі - майже всі пломбовані. Так от - зуби у мене не стали білішими, чутливості емалі також не має. За останні два роки - жодної пломби, а то період вагітності і ГВ. Якраз 2 тижні тому була в стоматолога на гігієні, то він питався чого я до нього прийшла :) - ні каменю, ні нальоту. Інколи маю перерви у використанні, як закінчився тюбик, а інший ще не купила.
    І щодо міфу про "горошину" - а чого міф? Реально можна добре почистити зуби тою "горошиною", я вже звикла і будь-яку пасту так використовую.
    П.с. Якщо що - я амвеєм не займаюсь, пасту купляю на базарі )))


    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tachik

    tachik Active Member

    Я за добро! Тому що сама варюсь в ньому вже рiк четвертий :girl_smile: Снiжна не одноразово писала, що добре в МЛМ стояли у джерел, от i я зараз натрапила на компанiю вiдносно нову в Украiнi (iй всього 3 роки). Знаю сотнi прикладiв успiху в мережевому маркетингу i знаю, що в мене теж вийде. До речi, тут не головне продавати, головне робота зi своэю командою!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KlaraK

    KlaraK New Member

    пробувала раніше. Певний період навіть вірила у гідний ріст. Зараз думаю, що це типова психологічна маніпуляція, де лише дуже наглі можуть заробляти. Не раджу пробувати особливо студенткам, які надихаються ідеями різних супер-піднесень !!!Будьте обачними дівчата.
     
  9. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Я за МЛМ. Сама зараз зайнялась цим бізнесом.
    Так представників цих компаній не мало, але ж це капля в морі. Скільки ваших знайомих займаються цим бізнесом? Багато? Скільки конкретно . Родичі , друзі, знайомі .5-10 чоловік. А скільки загалом у вас знайомих? Двісті? Триста? Як бачите не так вже й багато людей займаються цим бізнесом. А всі використовують засоби особистої гігієни, кометичні засоби, аксесуари, засоби по догляду за домом. Ця продукцієя є ходовою і завжди користуватиметься попитом. Та й завдяки новітнім онлайн технологіям бізнес у таких МЛМ компаніях можна побдувати купуючи для себе зі знижкою, для чоловіка, дітей та на подарунки
     
  10. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Переваги такого бізнесу:1) не потрібен стартовий капітал; 2)занчно менша конкуренція ніж в традиційному бізнесі. В традиційному бізнесі можуть поруч з вашим магазином, побудувати ще один , значно більший, знизити ціни і переманити ваших клієнтів. бізнес МЛМ немає границь, ви не привязані до конкретного місця, ваші партнери можуть працювати практично по всьому світу. 3) такому бізнесу не страшна економічна криза. Ви не вкладаєте гроші в бізнес, товар. 4) навчання проходить поступово та безкоштовно. Тобто ще начаючись, ви вже можете зароюляти. 5) це робота без начальника, ти сам оприділяєш свій час. Чому Ви вважаєте, що цей бізнес є зло?
     
    • Подобається Подобається x 1