Мештові магнати і фанати

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем cherrygrain, 17 Вересень 2010.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Не зрозуміла: яку ідею в кого позичила? :)

    Щоб не офф:
    Ательє в Україні, обожнюю їхнє дизайнерське взуття. Вчора похвастались новою парою)
    Screenshot_2018-02-21-08-24-09.png
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та я про спідничку) ця блогерша продає одяг?
     
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мені - так :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    8B47EA20-94D7-4429-AFBC-57897DC10D03-5767-000006B930F18FCC.jpeg Моя улюблена модель Adidas superstar 80's
    в такому незвичному виконанні :):heart: їх взагалі можна колекціонувати, таке різномаїття кольорів і текстур!
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 11
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось фарбував коричневе замшеве взуття в чорне?
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ага, і я давно облизуюсь на їхні фото в іг
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про універсальність (чи складність) такого кольору взуття (лофери??) ???
    То якість жовто-бежеві ...
    Вони такі м‘якесенькі!!!
    А ще заднік так пошитий, що його можна загнути і будуть мюлі - але чи то нормально буде виглядати???
    F87E080D-5C24-4C62-9FB8-515F209951E3.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @fiesta я б не радила загинати, дуже понижує градус. Хіба Вам це навмисне треба, мені важко уявити таку ситуацію. А універсальність кольору від Вас залежить, від Вашої зовнішності. Якщо він з Вашої палітри, то чому б ні. Я ношу світлосіре взуття, воно в моїй палітрі.
     
  9. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    що за фірма?
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я приблизно такого кольору макасини маю літні. Мені Ок , підходить під джинси світлі, штани білі і жовті - дивіться до чого маєте носити


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. evita

    evita Active Member

    Дівчата,хто носить такі босоніжки,чи зручно в таких?каблук 12,5 см і платформа 4см приблизно...?
     

    Вкладення:

    • 20312912_4.jpg
      20312912_4.jpg
      Розмір файлу:
      22,6 КБ
      Переглядів:
      49
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я маю подібні вже років 7. Вдягала теж приблизно стільки разів :girl_crazy:.
    Причому, коли мріяла, ніби і зручні, і легкі, і колодка підходить.
    А як ходити так конкретно - то підошва та щ каблуком зовсім не гнучка, і ходити доводиться "На прямих ногах", не знаю, як то пояснити, як моделі на подіумі. Останні 2 чи 3 роки вони щ коробки не діставалися (ходжу на роботу пішки більше 2 км, то ніяк).
    Виглядають непогано , росту додають, але не га щодень. А мої не такі "парадні", як на фото, а з такої "грубоватої" темно коричневої шкіри, то і не до всякого коктейльного підійдуть, то і лежать без вигулювання. Треба комусь віддати, вде про це думала...
     
  13. evita

    evita Active Member

    Дякую за відповідь
    добре ,що сказали....бо я собі такі хотіла (
    Маю осінні ботильйони на трохи менших каблуках але в них резинова підошва м'ягка",пружинить",тобто при ходьбі ногам не важко....А на такі босоніжки ненаважусь тоді....якби десь знайти такої ж моделі тільки на резиновій м'якій підошві......
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я маю чоботи осінні, там платформа менша і гумова, каблук досить високий - то я в них на забаві і коломийки танцювала. А ті босоніжки мають цілком вилиту підошву з каблуком і мабуть тому так...