Методики вивчення іноземних мов

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Harmony, 10 Квітень 2010.

  1. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Мультики можете дивитись, але говорити це не навчить. Пісеньки співати простенькі, просто розмовляти з дитиною англійською.
     
  2. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    потрібно організувати все так, щоб, насамперед , було цікаво дитині... можете, наприклад, для початку вивчити декілька кольорів, показувати іграшки й запитувати якого вони кольору, чи, наприклад, розкласти кольоровий папір називати дитині колір й щоб вона давала вам аркуш відповідного. Ще можна вивчити елементарні слова кидаючи м"ячик, наприклад, питаєте, як буде мама, кидаєте м"ячик, дитина відповідає, тоді повертає вам його. Пізніше можна буде вже складати елементарні діалоги типу: привіт, як тебе звати, як справи...головне, все робити треба поступово, не навалювати багато інформації на один раз, щоб забагато не було. Ще можете показати мультик Muzzi, він досить простенький.
     
  3. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Хочу почати ходити на курси англійської по методиці Каллана, хтось вже по ній займався?
     
  4. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    і я такий знаю. Раніше там займалася. Цікаво і є результат. Зараз через певні причини "запустила" то. Але планую вернутися.

    Я теж хочу з англійськими субтитрами, але не "Друзі"..
     
  5. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    спробуйте Two and a Half Men - дуже легкий до розуміння
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Можливо спробуйте ще серіал "Пліткарка". Теж ніби досить зрозумілий.
     
  7. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Я відвідувала курси на 700-річчя де викладають за цим методом. Скажу так: метод дивний, наскільки я зрозуміла полягає в постійному повторюванні, коли навчаєшся то це дратує але згодом розумієш що деякі слова вже просто знаєш. Але щодо результату то не можу сказати, бо ходила лише рік і не закінчила повний курс (там 12 рівнів, я почала з 3 і довчилась до 7 здається).
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    і я там вивчаю/покращую свій рівень знань. Трохи дістають ті фрикадельки для лева, як тамагочі, їй-бо.
    І ще з викладачем займаюся - є мета, не бачу перешкод.:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Є спец.серіал для вивчення мови Extra. Дуже легенький.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    я знайшла для себе найкращий методи вивчення іноземної мови - читати!
    займалася на різних сайтах, де треба бавитися з тими карточками, тестами, вправами, але без повторення вивчене дуже швидко забувалося.
    а читала завжди просто для себе, для розваги. спочатку комікси, потім блоги, новини і нарешті книги. тепер, коли читаю в основному англійською (не стільки для навчання, ті книги, які читаю, елементарно не перекладені українською), бачу, як за мене зачіпається все більше й більше слів і цілих фраз.
    ну, і практика обов'язково має бути. для цього маю блог на тумблері, де пишу всякі думки і бздури. і коментувати всюди, де можна.
    мені здається, що так вчитися швидше і ефективніше, ніж по "правильних" методиках. тільки треба почати з простішого (просто щоб почати, зачепитися) але довго на тому не засиджуватися. йти далі і не боятися, що буде складно чи незрозуміло. easy is boring, challenge yourself!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Пройшло більше року з часів університету і мені захотілося вдосконалити англійську. Взялася за серіали. Справді хороший спосіб, щоб потренувати сприйняття мови на слух+нові слова+вимова. І заодно цікаво, тому треба підібрати "свій" серіал, який би зачіпив☺ Стараюсь читати сайти новин, там багато актуальної лексики. Також різні журнали. Ну і підручники, які можна завантажити, щоб знову відновити в пам'яті граматику.
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Методики вивчення іноземних мов

    Краєм вуха чула про проведення скайп-сесій для вивчення мови. Дуже мало собі це уявляю, читала про це на якомусь сайті. там хвастались , що так гроші заробляють. Типу один урок, гроші на картку. Хтось практикував таке? мені це виглядає дуже зручним. Цікавлюсь для дитини.
     
  13. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчата, підскажіть в пп де можна скачати аудіоуроки англ мови, зараз якраз хорошу нагоду маю згадатати забути, вивчити невивчене(коли з малим візком гуляємо), щось сама нічого знайти не можу!
    дякую, рідненькі!:connie_pull-pigtail
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    а LinguaLeo не пробували? Можна скачати з плеймаркета додаток на телефон і займатися. Там багато завдань, які підбираються під ваш рівень.
     
  15. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Я подібні речі часто шукаю на торент-трекерах.
    Ще мені сподобалися щотижневі тематичні зібрання у Львові "language exchange club lviv" - мають групу на фейсбуці (годинку-дві за чаєм та балачками ін. мовою)
     
  16. gaby

    gaby Member

    У мене так знайомий займається по Скайпу і з дітьми, і з дорослими. Сама теж колись так займалася - дуже непогана методика і є результати, якщо зацікавить - то можу дати його контакти в п.п.
     
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хтось можете щось сказати про книги для навчання англ. мови видавництва New Time? http://bookshop.newtime.pro/seria/pc/ Планую замовити для першого року навчання дитини як додатковий матеріал. Питаю, бо може хто вчився або вчить по них?
     
  18. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Порадьте серіал на англійській мові для підлітка (хлопчика), нескладний. Дякую
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    О, потрібна мені тема. Моя ціль - професійна англійська мова. На сьогоднішній день мій рівень - Pre-Intermediate (А2-В1). Мій план - відвідування репетитора 1 раз в тиждень, виконання домашнього завдання, вчити нові слова і фрази, дивитись фільми з субтитрами :connie_pull-pigtail
    Сьогодні слухала англійські пісні, дуже мало слів я виокремлюю, потрібно розвивати слухове сприйняття.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2016
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    "Друзі" на анг мові з титрами
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1