Механіка чи АКП?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Sonne, 24 Квітень 2009.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Механіка чи АКП?

     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    в КПП????? ви нічого не путаєте))))))

    ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

    мабуть формулянка подумала, що двигун і КПП поряд, то і міняти масло тре разом))))
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?




    дотепно)..мабуть мало бути
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Механіка чи АКП?

     
  5. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    так і не понял де) В двигуні міняю 6-8 тис, а в коробці 100-150 тис нормально.
    З королли і ауріса, я б взяла і короллу і ауріс:girl_curtsey::connie_pull-pigtail
     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Ну наскільки я зрозуміла, то ось це було про трансміссійне
    а це вже про моторне
    Якось так. В мене заміна масла в двигуні кожних 10тис. Трансміссійне ще по пробігу не треба міняти.
     
  7. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Перша моя машинка була на автоматі, зараз в нас в сім"ї два авто - на механіці. Так захотів чоловік, щоб в разі чого я б змогла їздити і на його машині. Але я вважаю, це не принципово, чоловік говорить, якщо добре водиш на автоматі, не буде великої проблеми пересісти на механіку
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Я правильно зрозуміла?
    Ви з автомата просто взяли і пересіли на механіку? Без досвіду їзди на механіці?
    З тим, що добре водиш автомат і не буде проблем пересісти на механіку, зовсім не згідна. Навпаки: після механіки- автомат без проблем.
     
  9. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    навпаки, ні?
     
  10. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    і я не згідна. Я з Королли на чоловікову Омегу і робоче авео з МКПП так і не змогла перевчитися за раз-два. А потім живіт мішав, а потім декрет... а тепер знову стоїть питання покупки більшої машини (сім"я ж росте :)), то обрали таки автомат, щоб я без проблем користувалася. Чоловік не проти, зараз в авто сучасні автомати не гірші за механіку, і економніші також є, тим більше по місту мені автомата повністю вистачить. Хоча, припускаю, якщо є гоночні авто на автоматі, то напевно не такий вже він г**но, той автомат, кому що подобається.
     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    навряд...)))
     
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    ну а як же раллійні машини, які оснащені синквентальними коробками передач, це і є той самий автомат))
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    це швидше модернізована механіка..
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    оце подробиці пішли....але це дійсно не автомат )
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    дівчата, ото ви слова знаєте, я в шоці! то точно дівочий форум чи я шота пропустила? :)
    до речі, а бувають гібридні коробки передач, так щоб і вашим і нашим? хош - перемикаєш сам, хош - автомат за тебе старається..
     
  16. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    є гібриди АКПП, а так щоб механіка і автомат....і ще працювало- напевно є )
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    з подвійним зчепленням. І автомат, і максимально швидка/точна реакція автомобіля на дії водія.
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Бувають)) роботизована коробка називається (Чі- тронік, Ес- тронік...)
    Дівчата, ви не читаєте журнал "За кермом"? :girl_haha: Я читаю, бо мій чоловік його щороку виписує :girl_mad:
    Може то собі Автоледі виписати?
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    нє-а, я читаю "Світ рибалки" :girl_blum:
     
  20. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Механіка чи АКП?

    Цілком погоджуюсь! Хто дійсно ДОБРЕ керує авто на автоматі, і на механіці буде їздити. Мабуть, доведеться тиждень-два звикати, але великої проблеми не буде. Це ж всього одна дія додається. Мій хлопець жив в США, 3 роки їздив на автоматі, а зараз в нас купив авто на механіці, говорить - особливої різниці не бачить. Але маю подругу, що і на автоматі їздить ледь-ледь, тому для неї механіка - це справжня мука.