Механіка чи АКП?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Sonne, 24 Квітень 2009.

1. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

• Смішно Смішно x 2
  2. JinjerGirl

JinjerGirl New Member

Училась на механике. Первая машина была механика. А потом купила автомат и ...какая красота!

3. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Я таки знову на механіці, це була одна з умов, при виборі автомобіля. Автомат зовсім не розглядався, оскільки авто мені приганяли з Німеччини, то DSG автомат коробку я не ризикувала брати.

4. Mashulia

Mashulia Well-Known Member

Я взагалі думала що в Європі вже всі давно на автоматах їздять. Всі родичі які живуть в Голандії і Бельгії взагалі не вміють на механіці їздити.

5. Megan

Megan Well-Known Member

А чому ви проти DSG? Я колись їздила на машині з такою коробкою, тепер знову придивляюсь..

6. Lyudvig

Я також так думала, але подивіться на сайті https://www.mobile.de/?s=Car&vc=Car&dam=0&fe!=EXPORT&cn=DE там ну дуууже багато механіки.
    P.S. Чоловіка вітчим в Італії мав 18 машин за своє життя і жодного автомата.

Останнє редагування: 12 Грудень 2017 у 21:44
  7. Lyudvig

Ви брали нову з салону, чи б/в? Бо механіка, то безпроблемний варіант, а б/в DSG коробка, то таки може вилізти боком, в залежності хто і як їздив. Це фактично та сама механіка, просто яка керується ще однією коробкою. Якщо вона вмре, то це заміна дорога. Мені мій знайомий, який мені шукав в Німеччині машину, не радив. Казав, якщо це мені не принципово, то не шукати пригод.
    Ось, знайшла +-:
    Коробка DSG Volkswagen и ее подводные камни - ЯПлакалъ
    P.S. В мене взагалі найдорожча з трьох комплектацій, R17. Sport&Style, але на механіці. Зачить і німцеві було в пріоритеті заплатити за всі захцянки, але взяти механіку)

Останнє редагування: 12 Грудень 2017 у 21:42
  8. Megan

Megan Well-Known Member

Не з салону, але накатала до мене лише 30тис, тим більше особисто знала попереднього власника. Машина була практично нова, тому ніяких нюансів не виникало.
    А взагалі, мій муж каже, що в Німеччині машину не хоче брати, хіба що якусь "молоденьку".
    Хоча мені не принципово автомат, бо зараз маю механіку, але на ті моделі що ми дивимось, найчастіше ставлять DSG.
    Але дякую за інфо, тре то питання детальніше вивчити :)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lyudvig