Ми і наші гроші

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Mansikat, 19 Червень 2020.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    локдаун довів, що - реально.
    а мені прочиталось, що зараз одного конкретно серйозного бізнес-плану ще немає. Отже, я би пробувала "розсаду з дрібних"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От так, оце придумати і організувати щоб можна було і це, і це важко, я страшенно неорганізована. А ще коли з'являється якийсь "великий проект" (звісно, неприбутковий ) я ним "горю" вдень і вночі. Так було восени з "Ременів. Сотні історій" (добре, що зараз трохи закінчилися бажаючі дати інтерв'ю і кандидати в депутати, нових героїв активно поки не шукаю :) ). Потім в грудні був вертеп і переїзд місцевої бібліотеки, яким я теж присвятила купу уваги. Ну правда, ще була перша малесенька спроба марафону від Вияв.Психологія стилю. Вийшло, наче, цілком незле, але часу і уваги я цьому приділяла знову ж, значно більше, ніж було б раціонально. Поміж тим дитячі розвивайки-заняття, знову ж, "за ідею". Коротше, роблю я цілу купу фігні якоїсь, за яку грошей не платять :girl_haha: (ну окрім марафону :) ). А ідеї і громадську активність "на хліб не намажеш" і "надійних тилів" у вигляді чоловіка-програміста (як писали вище) в мене, на жаль поки немає. Тому й почала думати, що треба якось менше "бавитися", а починати працювати десь по-справжньому :)
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це перший запуск типової події. Він завжди дуже ресурсовитратний. Якщо добре зібраний "врожай" - контакти, висновки, співпраця, - наступний може піти значно краще.
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2021 ---
    Наприклад, організація проектів в громадській організації чудово "намащується" на резюме.
    З вартісних ідей варто робити якісний контент і просувати його хоча б безкоштовно там, де можна. Так іпопулярність і нові навички здобуваються.
    Але так, це все не про гроші "на вже"
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ти - взагалі супервумен, враховуючи кількість дітей і кількість роботи!
    Я чесно, не впевнена, що готова до геройських подвигів :sad: Хочеться вірити, що десь існує варіант просто працювати, не намагаючись увесь час стрибнути вище голови і зробити нереальне...
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це просто мої думки :) слово в слово. Як і
    - в не надто прибуткові місяці або просто коли якийсь сумчик - щоразу до мене це підкрадається.
    Але тут таке. Поки хтось вирішив "не бавитись малим, щоби дочекатись великого" - інший розвинув щось своє мале до досить великого. Хтось інший за цей же час провтикав своє велике... Тут не вгадаєш.
    Наймані роботи зараз також не "спокійні", бо всі одуріли з "залученістю" працівників і хочуть, щоби ті приносили "цінність" (в лапках суто через передоз, бо загалом це все має зміст). Відстеження робочого часу, недосяжні показники успішності - кому на що вистачить глузду.

    З іншого боку, підприємцям зараз також "дуже весело", і дедалі веселіше від влади з податками і т.д.

    Тому щодо існування десь "готової спокійної роботи" - швидше ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я би подумала, що приваблює в "багато дрібних", що дає. Якось давно я теж помітила за собою схильність розпорошуватись, з часом зрозуміла, що це унеможливлює якісь суттєві результати бодай в чомусь. І лише нещодавно знайшла справжні причини, чому ж я так схильна поводитись. І причина зовсім не в "я просто така до всього цікава", як мені видавалось раніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну я точно за один серйозний. Щодо заробітків з дітьми, зі свого досвіду нічого не скажу, в декреті була настільки "офігєвша" від мамських обов'язків, що думка про підробітки мене не відвідала жодного разу. Але зі свого оточення знаю лиш трьох декретно-заробляючих(або просто домогосподинь з дітьми) - дві працюють бухгалетром з дому на своїх додекретних фірмах, а одна возить аптечні препарати з Польщі. Все...
    та от власне, що на такі численні різноресурсні джерела треба вкласти деколи більше 5 років, щоб вони почали приносити стабільний непоганий заробіток.
    ну це ви маєте на увазі, напевно, певний тип сучасних компаній з отим всім типу "тімбілдінгу", "таймменеджменту", "корпоративної політики", "успєшного успєха" і т.д. Але є дуже багато невеличких фірмочок , які далекі від таких новомодних віянь, і працюють собі потихеньку, в затишній атмосфері, без "оцьоговсього"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ті ж банки. Представництва більшості іноземних фірм. А от, далеко не ходити, школа. В нас вчителі в ліцеї, де мої діти вчаться, впахують так, що просто очі на лоба. Робота, навчання, громадська активність, тімбілдінги. Державна школа. Класна, оновлюється. Але школа.
    некомпетентна оцінювати, бо не знаю багато прикладів. Але, ймовірно, там зарплати також "затишні" :)
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, я б про це поговорила :) Мене насправді не так уже й сильно приваблює "багато дрібних справ", швидше гнітить, просто наразі здається, що щось крупне я по-перше не осилю по кількості вільного часу, а по-друге вмру зі скуки поки побачу хоч якийсь результат. Але останньо все більше схиляюся до думки, що результат у вигляді купки грошей в гаманці наприкінці місяця мене б теж цілком собі влаштував, а дурницями я б на вихідних займалася. І чим далі, тим всякі неприбуткові гром.проекти видаються все менше цікавими. Бо захоплення захопленнями, а їсти хочеться завжди, і туфлі нові теж хочеться ні не хочеться, а треба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму



    Я за щось постійне. Не люблю «цикання», бо ті гроші потім невідомо куди зникають. Тобто я знаю, куди вони зникають. Затриматися на годину, щоб провести непланове заняття, але при тому купити круасан з кавою. Тому в мене все на 95% планове. Ну а щодо зп, то 10 000 взагалі непогана зп, як на 2/2, та й взагалі поняття «собача» робота мені якось не той-во. Нє, я знаю, скільки айтішники заробляють, але то ще ніц не значить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Akina з дітьми працювати можна. Все дуже залежить від організованості і не тільки мами а й інших членів родини. Чоловік в тому плані мені допомагає.
    я зараз з малим як такого декрету мала десь 2 тиждні. До 3-х місяців його працювала в середньому 4год день. З 3х вже по 8 год. Звичайно це робота з дому. Зараз йому 6 міс. Зайнялась пошуком няні, поки на 4-6 год вдень. Яка буде при мені його забавляти. Ще мінімум рік-півтора на офіси я не збираюсь.

    щодо мікрозаробітків, я таким бавилась зі старшою поки була декреті. Для мене тоді стало зрозуміло, що толку як такого для себе особисто крім розпорошення і втоми від балансування багатьма речима одночасно не побачила. І зоосередилась на те щоб вийти на один стабільний зіробіток.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Інших членів родини немає поряд. Чоловік хіба на вихідних, тому все, що " поза домом" наразі можу робити або з дітьми, або лише в неділю. Старшого (7) вже часом можу на годину-півтори лишити одного вдома, сподіваюся з часом то зможе бути ще трохи довше. Загалом коли немає карантину, то він в школі до 16 год. Менша наразі увесь час зі мною, з нею разом от ііііноді й бавимо вдома чужих дітей чи проводимо "розвивайки" тут в селі. Чекаю і надіюся на садок, а поки приглядаюся куди б то можна було рухнутися коли обидвоє дітей будуть "прилаштовані" до обіду хоча б :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Akina інстаграм за вами плаче))). Зараз трохи зацікавила саме монетизації себе на іг. В мене немає, що монетизувани))), а у вас стільки ідей. Як варіант, дитячий клуб, якісь "очумілі ручки" чи просто посидіти. Ви десь писали про сільський клуб??? Може вдасться, якось за дякую орендувати.
     
    • Креативно Креативно x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Akina а якщо організувати Розвиваючий клуб для дітей і мам від 1,5 року? В нас таке щастя коштує 75 грн за заняття. Не погана сума за одну дитину.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не так все просто, такі штуки потребують нормального приміщення, а з тим поки туго :sad: Клуб хіба через 2 роки побудують. Зараз ми, проводили заняття в іншому приміщенні але воно, м'яко кажучи, трохи страшненьке, ще старших дітей куди не йшло, а малюків я б, певно, в таке не вела. Плюс клуб потребує інвестицій - як мінімум крісла, коврик, вже не кажу про якісь мінімальні іграшки. Я трохи думала в той бік, але воно реально потребує інвестицій - оренда, ремонт, обладання. І не факт що прямо окупиться. То все-таки не Львів, хоч дітей і багато живе.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Akina а постійної роботи є багато варіантів. крім тих.що Ти написала? чим гадати- можна спробувати..
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Akina одна знайома робила англомовний денний табір для дітей чи то в школі, чи то в бібліотеці. Домовлялась з бібліотекаркою про те, що проведе з дітьми заняття. Ну тобто ніяких договорів оренди чи ще чогось не було. Як такої "ціни не ставила", якщо хтось крутив носом що дорого, то спускала ціну. Одним словом брала кількістю.
    Плюс це все можна фоткати, записувати на відео, вже є реклама)))). Робити портфоліо, так би мовити. Людей залучала через розклеєння оголошень.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @Akina
    а щось типу Watsons, Prostor у вас ще не відкривають?
    Знаю там теж є зміни по кілька годин, моя знайома багатодітна мама так працює, але реально там дуже мала зарплата виходить, щось чи не 30 грн/год :sad:

    Ну і найреальніший варіант для вас зараз, як на мене, це дійсно робота нянею, раз у вас там так багато молодих сімей, то точно є багато працюючих батьків.
    Можете і на пів дня, і на цілий день, але тоді вже пару годин разом зі своїми дітьми. Але за реальні гроші, хоча б від 70 грн/год(це якщо годин багато).
    Думаю реклама у вас вже є ;), пишіть в свою місцеву групу, що пропонуєте такі послуги і все.
    Знаю що буде важко, ще + одна, а то й дві дитини, але, коли ви в кінці дня отримуватимете ~500 грн, то ставатиме легше)))
    У ваших умовах, це найбільш реальний, швидкий, без жодних вкладень заробіток)
    Але треба знати собі ціну, і не встидатись.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже мудра ідея щодо мам.
    Мами дітей 1.5 р дуже потребують спілкування і умовно-занять. Жіночо-дитячий клуб.
    Знаю про спробу таке організувати. І знаю, чому в тому випадку не вийшло.

    Перестороги або чому таким не займалась я.
    1) треба хотіти постійно мати справу з мамами і дітьми.
    2) треба дуже і дуже системно розповідати про себе в мережі. В ідеалі - налаштувати собі потік клієнтів зі "всіх наступних дітей 1.5-3 р в районі". Це окрема купа роботи, яка дає результат, але сама собою довго не окуповується і сильно виснажує.

    Стосовно оренди приміщення та інших організаційних моментів - тут дуже буде в пригоді репутація і ота громадська волонтерка, яку @Akina не знала куди намастити :) Як не грошовий, то кредит довіри дають набагато простіше
     
    • Подобається Подобається x 1